5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums - Ambre Safrano EDP 100ml1 588,40 €/1l
158,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia Etv, 50 ml1 648,60 €/1l
82,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml424,20 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste L.12.12 Eau de Lacoste Elegantná toaletná voda 90 ml
1 655,56 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Nina Ricci Luna, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 109,75 €/1l
88,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jean Couturier Coriandre EdT toaletná voda 50 ml
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Rochas Madame Rochas Parfém, 100ml
406,20 €/1l
40,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
431,20 €/1l
43,12 €
Predajca: Denpoli-Venda

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Jean Couturier MARJOLAINE, toaletná voda, sprej, 100 ml
890,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Naseem Laeqa EDT U 30 ml
199,33 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu

Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
555,50 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

FCUK FCUK 3 for Her EDT 100 ml W
260,20 €/1l
26,02 €
Predajca: somnia24

Monotheme Zagara Woda toaletowa, 100 ml
248,50 €/1l
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Naseem Lamsa toaletná voda pre ženy 30 ml
216,67 €/1l
6,50 €
Predajca: NutraBestBG

Banderas The Secret EDT 200 ml M
172,85 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 083,50 €/1l
108,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Liz Claiborne Liz Claiborne EDT 100 ml W
210,50 €/1l
21,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámsky parfém
Coriandre Jean Couturier (
100 ml) EDTNechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Jean Couturier!
- Objem: 100 ml
- Typ: Coutouturier, ktorý sa vyznačuje veľkým objemom, s veľkým objemom, ktorý sa vyznačuje veľkým objemom:
- Séria: EDT (toaletná voda)
- edt
- Názov parfému: Coriandre
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, VODA (AQUA), VÔŇA (PARFUM), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHAN, KUMARÍN, ALFA-IZOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, BLUE 1 (CI 42090), RED 33 (CI 17200)
- Výrobca
- Jean Couturier Parfums
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3439660701076
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, VODA (AQUA), VÔŇA (PARFUM), HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHAN, KUMARÍN, ALFA-IZOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, BLUE 1 (CI 42090), RED 33 (CI 17200)
- Výrobca
- Jean Couturier Parfums
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3439660701076
Hodí sa k tomu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Jean Couturier Coriandre 100 ml parfémová voda v spreji Náhradná náplň Rarität
659,00 €/1l
65,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,40 €/1l
38,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Sisley Soir de Lune, Ženy, 100 ml, Sprej
1 661,80 €/1l
166,18 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
585,47 €/1l
43,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Givenchy - Organza EDP 100ml
450,40 €/1l
45,04 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,67 €/1l
40,74 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Trussardi Donna, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo, Sprej
776,00 €/1l
23,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
409,33 €/1l
13,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: Glamperfeu

Salvador Dalí Laguna Edt Spray
564,00 €/1l
28,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
669,33 €/1l
20,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,78 €/1l
34,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
320,50 €/1l
32,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
600,00 €/1l
54,00 €
Predajca: FragrancesBg

Mont Blanc Signature Absolue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
702,00 €/1l
35,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
1 361,90 €/1l
136,19 €
Predajca: FragrancesBg

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Rýchle dodanie dobre zabalený výrobok, všetko perfektné
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné!
Tovar podľa popisu.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l