- vysokokvalitná lekárska pomoc - na cielenú liečbu - Riešenie na cielenú aplikáciu - Príslušenstvo z lekárne - Výrobca: Výrobca: Katadyn Deutschland GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 4244408
Micropur Classic MC 1000f liquid 100 ml - Prezentácia: Liquid - Oblasť použitia: Miscellaneous
MICROPUR Classic MC 1000F bezpečná pitná voda s iónmi striebra, 100 ml roztoku
IZAEFFECT Čistič nádrže na vodu pre karavany – 900 ml – Čistič nádrže na čerstvú vodu s aktívnym kyslíkom, vhodný pre karavany, obytné prívesy, autokempingy a kanistre
24,33 €/1l
21,90 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Izaeffect
Ďalšie informácie o reklame
Filtre na sprchu s aktívnym uhlím, ktoré odstraňujú chlór a nečistoty
353,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FLBcommerce
Ďalšie informácie o reklame
Dezinfekcia pitnej vody, Čistenie vody v karavane, 100 g prášok na dezinfekciu vody
473,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Profesionálna vonkajšia filtračná fľaša na vodu Bachgold® [650 ml] s kapacitou filtra 1500 l Odstraňuje 99,99 % všetkých baktérií
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(23)Počet hodnotení: 23
94,61 €
Predajca: TR8
Micropur Forte MF 10'000P prášok na čistenie vody 10 000 litrov
388,10 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,81 €
Predajca: AbisZ-Markt
Katadyn BeFree Filter 0.6 L Wasserfilter
550,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,00 €
Predajca: Benture
Grünbeck minerálny roztok exaliQ safe 2 x 3 litre
23,36 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(58)Počet hodnotení: 58
140,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Micropur Forte MF 50'000P Wasserentkeimung
197,46 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,73 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Príprava do septikov a čistiarní odpadových vôd, 16 tabliet
17,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,73 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Katadyn Unisex K8021405
40,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren
NDX Askaris: Liečba parazitov, 20 ml
2 174,50 €/1l
46,23 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
43,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Vápnik (500 ml)
64,66 €/1l
32,33 €
Predajca: e-zooo_com
Steripen - K60110068 - FitsAll s predfiltrom 40 mikrónov
411,23 €/1kg
26,73 €
Predajca: Skalnik
Katadyn K8020860
471,83 €/1kg
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Skalnik
Prípravok na septik eukalyptus 1,2 kg Účinná biodegradácia septikov
19,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,95 €
7% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska pomoc - na cielenú liečbu - Riešenie na cielenú aplikáciu - Príslušenstvo z lekárne - Výrobca: Výrobca: Katadyn Deutschland GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 4244408
Micropur Classic MC 1000f liquid 100 ml - Prezentácia: Liquid - Oblasť použitia: Miscellaneous
Výrobca
Katadyn
Kapacita
0.1 l
Hmotnosť
147 g
Počet kusov
100
Objem
0.1 l
EAN kód
7612013540003
07612013540003
Číslo od výrobcu
8019001
Výrobca
Katadyn
Kapacita
0.1 l
Hmotnosť
147 g
Počet kusov
100
Objem
0.1 l
EAN kód
7612013540003
07612013540003
Číslo od výrobcu
8019001
Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
N-26934
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
P391 Zozbierajte uniknutý produkt.
Výstražné upozornenia
H410 Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Hodí sa k tomu
Kanister na vodu CAMPINGAZ 32796 20l
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(14)Počet hodnotení: 14
30,11 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU
Kandár na vodu s objemom 30 litrov, s kohútikom a vekom – nádoba na vodu, vhodná na kempovanie
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(14)Počet hodnotení: 14
59,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-55%
26,19 €
Predajca: Katomix
Čiapka Cro - Panda - Dievčenská - Beanie - Jesenná - Biela - Jedna veľkosť
11,09 €
Predajca: Social-Discount
Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
47,23 €
Predajca: Schramas
Sada 10 kusov filtrov AquaMax STANDARD pre filtračné kanvry, značka Wessper
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(729)Počet hodnotení: 729
30,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
qpool24 IBC adaptér s guľovým výpustným ventilom Verzia 1/2'' HDPE plast čierny, s guľovým výpustným ventilom, matne pochrómovaný, hadicová tryska, červená oceľová páka, len na použitie s úžitkovou vodou
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,46 €
Predajca: qpool24
SWAREY S500 Prenosná napájacia stanica 518Wh/144000mAh Solárny generátor so 100W solárnymi panelmi Solárne napájacie systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárna nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie / kempovanie / núdzové / cestovanie / KPAP / karavany / domácnosť
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(51)Počet hodnotení: 51
389,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,00 €
369,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Prenosné digitálne rádio Retekess V115 (FM/AM/SW), nabíjateľná batéria 1000 mAh, 100 predvolieb staníc, funkcia nahrávania, vhodné do kuchyne/záhrady
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(143)Počet hodnotení: 143
25,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Retevis_Official_Shop
HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(99)Počet hodnotení: 99
27,14 €
Predajca: somnia24
Bestseller
550W(špičkový 1100W) napájacia stanica Solárny generátor 555Wh Solárna akumulátor Generátor elektrickej energie Nabíjačky batérií s rýchleho nabíjania
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(58)Počet hodnotení: 58
279,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Yachticon Aqua Clean AC 20, bez chlóru, 100 tabliet 10101007050000
581,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
17,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(138)Počet hodnotení: 138
389,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,00 €
369,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(306)Počet hodnotení: 306
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Profesionálna vonkajšia filtračná fľaša na vodu Bachgold® [650 ml] s kapacitou filtra 1500 l Odstraňuje 99,99 % všetkých baktérií
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(23)Počet hodnotení: 23
94,61 €
Predajca: TR8
Micropur Classic MC 10'000P (DE/EN/FR)
11,90 €/1kg
32,94 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-63%
11,90 €
Predajca: Benture
Relaxdays Sada 4 skladacích kanistrov, 5 l, kohútik, skrutkovacie viečko, držadlo, kanister na vodu na kempovanie, bez BPA, priehľadný/červený
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Micropur Forte MF 10'000P prášok na čistenie vody 10 000 litrov
388,10 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,81 €
Predajca: AbisZ-Markt
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Prenosná 500W (špičková hodnota 1000W) elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Nabíjačka batérií Powerbank Type-C/USB pre núdzové napájanie/kempovanie/pohotovosť/cestovanie/CPAP/motorhomes/domov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(373)Počet hodnotení: 373
369,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official
Kanister, priemyselný kanister PE 20 litrový kanister na vodu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výnimočný produkt a presný a spoľahlivý predajca
Výrobok sa má používať na dezinfekciu vody a jej pitie; za 25 rokov, čo som kameraman, som vyskúšal rôzne výrobky, ale tento je oveľa lepší ako všetky ostatné. Nákup som uskutočnil prvýkrát a bol som príjemne spokojný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
IZAEFFECT Čistič nádrže na vodu pre karavany – 900 ml – Čistič nádrže na čerstvú vodu s aktívnym kyslíkom, vhodný pre karavany, obytné prívesy, autokempingy a kanistre
21,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: Izaeffect
24,33 €/1l
Filtre na sprchu s aktívnym uhlím, ktoré odstraňujú chlór a nečistoty
353,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FLBcommerce
Klarstein, vodný filtračný systém pre reverznú osmózu, 400 GPD, 3 filtre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Klarstein systém filtrácie vody s reverznou osmózou, 800 GPD systém filtrácie vody pod drez na pitnú vodu, 5-stupňová filtrácia, 2 filtre, dosahuje čistotu 99,99 %, rýchly systém reverznej osmózy RO
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
298,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Klarstein, vodný filtračný systém pre reverznú osmózu, 800 GPD, 2 filtre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
297,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Klarstein, vodný filtračný systém pre reverznú osmózu, 600 GPD, 2 filtre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
Použité
225,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
0,10 €/1l
Klarstein VitalPour systém reverznej osmózy– 5-stupňový vodný filter na osmózu, horúca voda za 3 sekundy, 5 l nádrž a 1,5 l kanvica, 5 teplotných úrovní, dotykový displej, detská poistka, jednoduchá inštalácia
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
309,90 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: Klarstein
36,46 €/1kg
72mm ND filter set neutrálny šedý filter set vodotesný filter taška
122,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Súprava 2 ks outdoorových mini vodných filtrov – 0,01 µm UF na čistenie vody (Zelený + Biely)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
299,50 €/1kg
PH600 pH Messstift Einfach
48,69 €
Predajca: e-zooo_com
Dezinfekcia pitnej vody, Čistenie vody v karavane, 100 g prášok na dezinfekciu vody
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,34 €
Predajca: SmartSailSaver
473,40 €/1kg
Hadica na pitnú vodu modrá 2,50M / 10x15mm
26,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
123,81 €/1kg
10-palcový kryt vodného filtra s 1-palcovou priehľadnou mosadznou prípojkou na odstraňovanie nečistôt
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
INF Klipy na nos pre plávanie PC/Silikónové viacfarebné 10-balenie
6,59 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: INFshop
244,07 €/1kg
Systém na filtrovanie vody pre vonkajšie použitie, vodný filter, čistič slamiek s vakom na vodu pre núdzové situácie, kempovanie, cestovanie, turistiku
32,47 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: elezone
245,98 €/1kg
Tabletka Do Szamb Microbec Ultra 20G Sztuka
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2