5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Nesti Dante Dei Colli Fiorentina mydlo trojito mleté rastlinné mydlo Violetta Romantic 250 g
5,07 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,24 €-16%
0,02 € / 1l
plus 4,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mydlo Saponetta Mirra 125g - Tesori d'Oriente63,92 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Philosophia mydło toaletowe Prebiotic, 250g86 633,33 €/1kg
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Barwa Naturalna Mydło aloesowe, 100g69 900,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
133,93 €/1kg
20,09 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
19,20 €/1kg
6,06 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Seife Romantica Tuscan (Duft Flieder und Wisteria, 250 g) 665101
31,88 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Milk (Handseife) 664105
0,02 €/1l
5,86 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
18,42 €/1l
10,97 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,21 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
26 133,33 €/1kg
7,84 €
Predajca: MANADA

Saponificio Artigianale Fiorentino Lavendel Seife 100 g
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
17,35 €/1kg
10,97 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,54 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
28 566,67 €/1kg
8,57 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
wellness mydlo s cennými zložkami. Nesti Dante Colli Fiorentini Sweet Violet má vôňu, ktorá vyvoláva staré spomienky. Svojou jemnou fialkovou vôňou rozmaznáva telo aj dušu. Krásne papierové balenie z neho robí krásny nápad na darček.
Použitie: Vôňa je vhodná na starostlivosť o pokožku, ktorá je v súlade so zásadami ochrany životného prostredia: Zľahka navlhčite pokožku, umyte ju kockou mydla a dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.
Na výrobu mydiel Nesti Dante sa používajú vysokokvalitné prírodné zložky, ako je olivový, palmový alebo kokosový olej. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a vysokokvalitných surovín je mimoriadne kvalitný a starostlivý konečný výrobok. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a každý kus je doplnený krásnym obalom. Vôňa, ktorá vyvoláva staré spomienky. Mydlo Nesti Dante zo série Dei Colli Fiorentini s jemnou fialovou vôňou rozmaznáva telo aj dušu.
Sodium Palmate*, Sodium Cocoate/Sodium Palm Kernelate*, Aqua (Water), Sodium Cocoyl isethionate, Parfum (Fragrance), Sodium Lauroyl, Glutamate, Glycerin, Hydrolized Pearl, Tetrasodium Etidronate, Sodium chloride, Titanium dioxide, Citronellol, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool *z udržateľnej plantáže
Na každodenné použitie v sprche alebo pri umývadle, napeňte mydlo ako zvyčajne. Umyte krémovou penou a opláchnite ruky pod teplou vodou. V sprche môžete použiť aj mydlové vrecúško alebo hubku do kúpeľa. žiadne upozornenia.
Mydlo so sladkou fialkou, vôňou našich babičiek a starých čias, je ako pohladenie. Kvetinový rad mydiel Dei Colli Fiorentini - z florentských kopcov.
Vyrobené s láskou v Taliansku.
Spoločnosť Nesti Dante, založená v roku 1947, je jednou z najstarších európskych tovární na výrobu extra prírodných mydiel podľa rodinných receptúr so sídlom vo Florencii.Mydlá majú dlhotrvajúcu vôňu a bohatú penu.
Pre svoje výnimočné a spracovanie sú vyhľadávané po celom svete.
Mydlá Nesti Dante používajú tradičné metódy a ingrediencie:
- úplne prírodné a100 % biologicky odbúrateľné
- nie je testované na zvieratách
- je BEZ parabénov
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená pod mydlá a bola vytvorená špeciálne pre unisex. Toto balenie obsahuje 250 g vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
NESTI DANTE Dei Colli Fiorentini Violetta MydloVôňa, ktorá vyvoláva staré spomienky. Mydlo Nesti Dante s jemnou fialkovou vôňou rozmaznáva telo i dušu. Pôsobivý je aj vkusný obal vyrobený z recyklovaného papiera.
Mydlo s prírodnými fialovými zložkami. Aromatická cesta kvetinovými vôňami florentských kopcov pre pohodu tela a duše. wellness mydlo so vzácnymi ingredienciami a nádhernými vôňami. Tajomstvo spočíva v starostlivej, tradičnej výrobe podľa starých remeselných postupov a v kombinácii zložiek a vôní. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a hodnotných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a je doplnená krásnym obalom. Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitných prírodných surovín. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam.
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524000175837524000175
- Číslo od výrobcu
- 3800034
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524000175837524000175
- Číslo od výrobcu
- 3800034
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
31 333,33 €/1kg
9,40 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Jemné Toaletné Mydlo s Extraktom z Argánových Orechov, 250g
23,64 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Kirschblüte, feste Seife, 250 g) 665104
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Black Cherry & Red Berries (Handseife) 644107
34,52 €/1kg
8,63 €
Predajca: Parfumtoi

Nesti Dante Kúpeľňové Mydlo Chic Animalier 250g
24,48 €/1l
6,12 €
Predajca: Glamperfeu

Nesti Dante Chic mydlo Animalier Natural Soap Bronze Leopard 250 g
54,28 €/1l
13,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,03 €/1l
8,48 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Milk (Handseife) 664105
0,02 €/1l
5,86 €
Predajca: MANADA

Mylo - Le Rose Rosa Campagna, 150 g | NESTI DANTE
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
44,48 €/1kg
11,12 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Il Frutteto Pomegranate 250 g (Handseife) 664102
0,02 €/1l
5,86 €
Predajca: MANADA

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
25 900,00 €/1kg
7,77 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
19,20 €/1kg
5,07 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
26,04 €/1kg
6,51 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
16 833,33 €/1kg
5,05 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
133,93 €/1kg
20,09 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
26 133,33 €/1kg
7,84 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Peach & Melon 250 g (Handseife) 664103
0,05 €/1l
13,06 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mydlá Nesti Dante sú vždy zárukou vynikajúcej kvality.
„Emozioni in Toscana“ je mydlo s kvetinovou vôňou v tvare 250 g kusu. Pri používaní vytvára bohatú penu a zanecháva na pokožke príjemnú, sviežu vôňu. Vďaka svojim vyživujúcim zložkám mydlo nevysušuje pokožku. Vďaka svojej dlhotrvajúcej vôni je ideálne do skríň alebo zásuviek, v ktorých sa uchováva bielizeň a oblečenie. Mydlá značky Nesti Dante sú vo všetkých ohľadoch absolútne odporúčané.
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Palmolive 8718951257818, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Limetka, Mäta, Zelená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l