5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Treasures of the Orient Hammam Aromatische Seife 125 g49,94 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
26,04 €/1kg
6,51 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
26 566,67 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
28 566,67 €/1kg
8,57 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Marseille Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
25,10 €/1kg
8,47 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,53 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
19,20 €/1kg
5,07 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Toaletné mydlo Luxury Gold, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mydlo - Dolce Vivere Portofino 250g | NESTI DANTE
Kvetinovo sladká vôňa mydla Nesti Dante Dolce Vivere Portofino vás prenesie do o rybárskeho mestečka Portofino na talianskej riviéry. Konope, ružová voda a lekno vytvárajú osviežujúcu a sladkú kombináciu vôní. S týmto mydlom vo vašej kúpeľni sa môžete cítiť ako jeden z mnohých hviezd a členov vyššej spoločnosti, ktorí sa pohybujú v tomto romantickom pobrežnom meste. Líнија Dolce Vivere je poctou talianskej kráse a životnému štýlu. Krásny papierový obal z neho robí pekný darček.
Použitie: Kožu mierne navlhčite, umyte s mydlom, dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.
Zloženie:Sodium Palmate*, Sodium Cocoate/Sodim Palmkernelate*, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool.
*z udržateľných plantáží
Výrobca: Nesti Dante s.r.l.- Via delle Molina, 39 - 50013 San Donnino - Taliansko
Doručujeme výhradne prostredníctvom DHL!
prírodné tuhé mydlo Portofino z kolekcie Dolce Vivere. Krásne papierové balenie, veľkosť 250 g.
- Klasická harmónia ruže a morskej ľalie a ľanu odhalí nečakaný pocit dokonalej čistoty.
Ako používať .Opláchnite vlažnou vodou.
Vyrobené s láskou v Taliansku.
Spoločnosť Nesti Dante bola založená vroku 1947 a je jednou z najstarších európskych tovární na výrobu extra prírodných mydiel podľa rodinnej receptúry so sídlom vo Florencii.Mydlá majú dlhotrvajúcu vôňu a bohatú penu. Presvoje výnimočné a spracovanie sú vyhľadávané po celom svete.Mydlá Nesti Dante používajú tradičné postupy a ingrediencie:
- úplne prírodné a100 % biologicky odbúrateľné
- nie je testované na zvieratách
- je BEZ parabénov
Kvetinovo sladká vôňa mydla Dolce Vivere Portofino od spoločnosti Nesti Dante vás prenesie do o rybárskeho mestečka Portofino na pobreží Talianska. Ľan, ružová voda a lekno poskytujú osviežujúco sladkú kombináciu vôní. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a každý kus dopĺňa nádherné balenie. Výsledkom vysokokvalitných ingrediencií je mimoriadne kvalitný a vyživujúci konečný výrobok.
Nesti Dante Toaletné mydlo Portofino je toaletné mydlo s lahodnou arómou, ktorá zanechá vašu pokožku osvieženú a hydratovanú. Toto mydlo obohacuje váš denný rituál starostlivosti o telo svojím jemným a zároveň účinným zložením. Okúzlite svoje zmysly vôňou Portofina a doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť s týmto exkluzívnym mydlom od značky Nesti Dante. Vyrobené s láskou v Taliansku. /
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená pod mydlá a bola vytvorená špeciálne pre unisex. Toto balenie obsahuje 250 g vami vybraného výrobku. Čistenie a peeling vašej pokožky je o krok jednoduchšie!
Dolce Vivere Portofino od Nesti DanteSladká kvetinová vôňa mydla Dolce Vivere Portofino od Nesti Dante vás prenesie do o rybárskeho mestečka Portofino na talianskom pobreží. Ľan, ružová voda a lekno poskytujú osviežujúco sladkú kombináciu vôní. S týmto mydlom v kúpeľni sa môžete cítiť ako jedna z nespočetného množstva hviezd a členov vyššej spoločnosti, ktorí prichádzajú do tohto romantického prímorského mestečka. elegantné rastlinné mydlo Protofino je k dispozícii aj v darčekovej súprave Dolce Vivere, a preto je skvelým darčekom nielen ako samostatný kus. rad Dolce Vivere je poctou talianskej kráse a životnému štýlu. Každé mydlo je navrhnuté tak, aby navodzovalo pocit pobytu na jednom z najkrajších miest, evokovalo nostalgické a romantické situácie a zážitky, ktoré stimulujú zmysly. nesti Dante je jedným z mála komerčných výrobcov, ktorí používajú remeselnú metódu zmydlenia, kontrolovanú odborným mydlárom vo všetkých fázach procesu zmydlenia. Rozdiel možno pocítiť v kvalite mydla, ktoré je bohatšie a jemnejšie.
Mydlo s prírodnými zložkami Rosná príroda a ľahký morský vánok - s ľanom, sasankou a bielou ľaliou. Dolce Vivere: Prípitok na sladký život. Starostlivosť sladká ako taliansky život: nádherné vône rozmaznávajú zmysly a zaručene vás naladia na dovolenkovú náladu. Mydlo Capri, mydlo Venezia, mydlo Portofino alebo mydlo Milano pošlú vašu dušu na cestu do nádherných miest, kde ste možno strávili dovolenku v minulých rokoch. Nádherné mydlá vo vás prebudia túlavosť a jednoducho vo vás vyvolajú chuť urobiť si krátky výlet do malebných talianskych miest. Výrobky sú samozrejme vyrobené z tých najlepších ingrediencií, prírodných surovín, ktoré rozmaznávajú a starajú sa o pokožku. Vzácne mydlá sa dodávajú vo vysokokvalitných obaloch zdobených typickými výjavmi z talianskeho života. Mimochodom, mydlá sú skvelým nápadom na darček. Stačí okolo kocky mydla uviazať farebne zladenú stužku a odovzdať ho ďalej s milým výrokom. wellness mydlo s hodnotnými zložkami a nádhernými vôňami. Tajomstvo spočíva v starostlivej, tradičnej výrobe podľa starých remeselných tradícií a v kombinácii prísad a vôní. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a hodnotných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a je doplnená krásnym obalom. Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitných prírodných surovín. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam.
NESTI DANTE_Dolce Vivere Portofino toaletné mydlo 250g
- Hmotnosť
- 250 g
- Zloženie
- Olivový olej, Kokosový olej, Palmový olej, Voda, Sodium hydroxid, Parfum, Benzyl alkohol, Eugenol, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524001394837524001394
- Číslo od výrobcu
- 3800061
- Hmotnosť
- 250 g
- Zloženie
- Olivový olej, Kokosový olej, Palmový olej, Voda, Sodium hydroxid, Parfum, Benzyl alkohol, Eugenol, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524001394837524001394
- Číslo od výrobcu
- 3800061
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
28 566,67 €/1kg
8,57 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
26,04 €/1kg
6,51 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Saponificio Artigianale Fiorentino Mydlo s konvalinkami 100 g
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
43,88 €/1kg
10,97 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Toaletné mydlo Luxury Gold, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
19,20 €/1kg
6,06 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
23,28 €/1kg
5,82 €
Predajca: MANADA

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
26 566,67 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap Milano Blockseife 250 g, Unisex
26 133,33 €/1kg
7,84 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,03 €/1l
8,48 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Marseille Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
25,10 €/1kg
8,47 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,53 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
19,20 €/1kg
5,07 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,02 €/1l
7,33 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
17 133,33 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dei Colli Fiorentina mydlo trojito mleté rastlinné mydlo Violetta Romantic 250 g
0,02 €/1l
5,07 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,24 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
16 833,33 €/1kg
5,05 €
Predajca: MANADA

Figový džem extra, 340g
18,09 €/1l
6,15 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Kirschblüte, feste Seife, 250 g) 665104
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jemne voňajúce mydlo
Skutočná kocka mydla (nie tekuté mydlo) na starostlivosť o telo. Veľmi príjemná vôňa.
Hodnotenie z 2. januára 2017 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
mydlo
skvelá vôňa, veľmi krémová, ušľachtilá.
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg