5,0



Na základe 4 hodnotení
Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
6,51 €
26,04 € / 1kg
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Treasures of the Orient Hammam Aromatische Seife 125 g49,94 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml31 400,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
32,36 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
16 833,33 €/1kg
5,05 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
28 566,67 €/1kg
8,57 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
21,94 €/1l
10,97 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Olivae Di Sicilia Mydlo 150 g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
31,46 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Milk (Handseife) 664105
0,02 €/1l
5,86 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mydlo Nesti Dante Dolce Vivere Lago di Como vyžaruje kvetinovú vôňu ako letné popoludnie pri jazere Como. Keď sa jasné odlesky svetla na vodnej hladine stretávajú s harmonickou zmyselnosťou rôznych kvetinových vôní. Rad Dolce Vivere je poctou talianskej kráse a životnému štýlu. Krásne papierové balenie z nej robí krásny nápad na darček.
Použitie: Zľahka navlhčite pokožku, umyte ju kockou mydla a dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody.
Na výrobu mydiel Nesti Dante sa používajú vysokokvalitné prírodné zložky, ako je olivový, palmový alebo kokosový olej. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a vysokokvalitných surovín je mimoriadne kvalitný a starostlivý konečný výrobok. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a každý kus je doplnený krásnym obalom. Kvetinová vôňa ako letné popoludnie pri jazere Como. Keď sa tie jasné odlesky svetla na vodnej hladine stretávajú s harmonickou zmyselnosťou rôznych kvetinových vôní. Rad Dolce Vivere je poctou talianskej kráse a životnému štýlu. Každé mydlo je navrhnuté tak, aby sprostredkovalo pocit pobytu na jednom z jeho najkrajších miest, vyvolávalo nostalgické a romantické situácie a zážitky, ktoré stimulujú zmysly.
PALMÁT SODNÝ ( Aqua, Glycerin, Sodium Chloride ), KOKOÁT SODNÝ/SODNÝ KERNELÁT PALMOVÝ, PARFUM ( Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyk Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool ), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE
Na každodenné použitie v sprche alebo pri umývadle, napeňte mydlo ako zvyčajne. Umyte sa krémovou penou a opláchnite ruky pod teplou vodou. V sprche môžete použiť aj mydlový sáčok alebo hubku do kúpeľa. žiadne upozornenia.
prírodné tuhé mydlo Lago Di Como (jazero Como) z kolekcie Dolce Vivere. Krásne papierové balenie, veľkosť 250 g.
- Únik počas letného popoludnia, keď sa ostré svetlo jazera stretáva s harmonickou zmyselnosťou piestov hyacintu, jazmínu a krokusu.
Ako používať:Mydlo naneste na pokožku, jemne napenite a chvíľu masírujte. Opláchnite vlažnou vodou.
Vyrobené s láskou v Taliansku.
Spoločnosť Nesti Dante, založená v roku 1947, je jednou z najstarších európskych tovární na výrobu extra prírodných mydiel podľa rodinnej receptúry so sídlom vo Florencii.Mydlá majú dlhotrvajúcu vôňu a bohatú penu.Pre svoje výnimočné a spracovanie sú vyhľadávané po celom svete.Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú tradičnými metódami a z tradičných surovín:
- úplne prírodné a100 % biologicky odbúrateľné
- nie je testované na zvieratách
- je BEZ parabénov
Kvalitné mydlo na ruky a telo z toalety od renomovanej značky Nesti Dante, s príjemnou vôňou jazera Como. Toto mydlo je balené v praktickom 250g balení, čo z neho robí skvelý spoločník do kúpeľne. Jeho jemná a hydratačná formula dokonale očistí pokožku a dodá jej sviežosť. Dajte svojej pokožke to najlepšie s týmto ným mydlom od Nesti Dante.
Nesti Dante Dolce Vivere Lago di ComoJasmin, krokus a hyacintKvetinová vôňa ako letné popoludnie pri jazere Como. Keď sa jasné odlesky svetla na vodnej hladine stretnú s harmonickou zmyselnosťou rôznych kvetinových vôní, mydlo je ideálne aj ako darček vďaka peknému baleniu z recyklovaného papiera s potlačou dekoratívnych kvetov.línia Dolce Vivere je poctou talianskej kráse a životnému štýlu. Každé mydlo je navrhnuté tak, aby sprostredkovalo pocit pobytu na jednom z jeho najkrajších miest, evokovalo nostalgické a romantické situácie a zážitky, ktoré stimulujú zmysly. Nesti Dante je jedným z mála komerčných výrobcov, ktorí používajú remeselnú metódu zmydlenia, kontrolovanú ich odborným mydlárom vo všetkých fázach procesu zmydlenia. Rozdiel možno pocítiť v kvalite mydla, ktoré je bohatšie a jemnejšie. - bez minerálnych olejov - bez sulfátov - bez parabénov - vegánske - len z prírodných surovín - bez testovania na zvieratách
Mydlo s prírodnými zložkami Letná, harmonická vôňa s jazmínom, krokusom a hyacintom. Dolce Vivere: Prípitok na sladký život. Starostlivosť sladká ako taliansky život: nádherné vône rozmaznávajú zmysly a zaručene vás naladia na dovolenkovú náladu. Mydlo Capri, mydlo Venezia, mydlo Portofino alebo mydlo Milano pošlú vašu dušu na cestu do nádherných miest, kde ste možno strávili dovolenku v minulých rokoch. Nádherné mydlá vo vás prebudia túlavosť a jednoducho vo vás vyvolajú chuť urobiť si krátky výlet do malebných talianskych miest. Výrobky sú samozrejme vyrobené z tých najlepších ingrediencií, prírodných surovín, ktoré rozmaznávajú a starajú sa o pokožku. Vzácne mydlá sa dodávajú vo vysokokvalitných obaloch zdobených typickými výjavmi z talianskeho života. Mimochodom, mydlá sú skvelým nápadom na darček. Stačí okolo kocky mydla uviazať farebne zladenú stužku a odovzdať ho ďalej s milým výrokom. wellness mydlo s hodnotnými zložkami a nádhernými vôňami. Tajomstvo spočíva v starostlivej, tradičnej výrobe podľa starých remeselných tradícií a v kombinácii prísad a vôní. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a hodnotných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a je doplnená krásnym obalom. Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitných prírodných surovín. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka je zaradená pod mydlá a bola vytvorená špeciálne pre unisex. Toto balenie obsahuje 250 g vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
NESTI DANTE_Dolce Vivere Lago Di Como mydło toaletowe 250g
- Hmotnosť
- 250 g
- Zloženie
- Mandľový olej, glycerín, voda, sodná soľ, esenciálny olej z citróna, kokosový olej, extrakty z bylín, parfum, kyselina citrónová, vitamín E, kyselina listová, rakytník (Hippophae rhamnoides) olej, olej z kvetov Pelargonium graveolens, extrakt z rakytníka, kyselina salicylová, kmenová voda.
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524002469837524002469
- Číslo od výrobcu
- 3800065
- Hmotnosť
- 250 g
- Zloženie
- Mandľový olej, glycerín, voda, sodná soľ, esenciálny olej z citróna, kokosový olej, extrakty z bylín, parfum, kyselina citrónová, vitamín E, kyselina listová, rakytník (Hippophae rhamnoides) olej, olej z kvetov Pelargonium graveolens, extrakt z rakytníka, kyselina salicylová, kmenová voda.
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524002469837524002469
- Číslo od výrobcu
- 3800065
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
19,20 €/1kg
6,06 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
17 133,33 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
23,28 €/1kg
5,82 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
32,36 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SICILIA Blockseife 250 g, Unisex
19 900,00 €/1kg
5,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
51,84 €/1kg
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
28 566,67 €/1kg
8,57 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
16 833,33 €/1kg
5,05 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap VENEZIA Blockseife 250 g, Unisex
20,56 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
26 566,67 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
34,80 €/1l
8,70 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
43,88 €/1kg
10,97 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,02 €/1l
7,33 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: NutraBestBG

Mylo - Le Rose Rosa Campagna, 150 g | NESTI DANTE
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
33,80 €/1kg
8,45 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,03 €/1l
8,48 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Kirschblüte, feste Seife, 250 g) 665104
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Medlar & Jujube (Handseife, langanhaltender Duft) 664109
18,28 €/1kg
5,07 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera vegánske mydlo 125 g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Marseille Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
25,10 €/1kg
8,47 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,53 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Philosophia Cream & Pearls, 250 g | NESTI DANTE
19,92 €/1kg
7,05 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Bio Natura Malina a žihľava 250g
23,64 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
19,20 €/1kg
5,07 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie mydlo
Toto mydlo používam už roky na sprchovanie bez plastového odpadu, optimálne ošetruje pokožku
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodanie tovaru bolo veľmi rýchle a zodpovedalo popisu
Áno, sme veľmi spokojní.
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg