3,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g21,43 €/1kg
21,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g11,31 €/1kg
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g20,67 €/1kg
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
XL sladké drievko Willy extra mäkké s príchuťou sladkého drievka 1000g10,44 €/1kg
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venco Double Salty Rounds 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Venco - Dvojité soľné brikety - 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Dvojitý soľný talizman extra silná slaná sladká dužina bez detskej sladkej dužiny 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
19,73 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkého drievka dvojité D prsia sladké mäkké sladké drievko ovocné prsia 1000g
10,43 €/1kg
10,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pastilky zo sladkého drievka bez želatíny z extra silného slaného sladkého drievka 1000g
11,32 €/1kg
11,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetariánska 1000g
7,48 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetarián 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Harlekijntjes – mäkké, slané lakrits – 12 x 300 g
216,50 €/1kg
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Autodrop Dropgum Zacht Wagens 1000 g vrecúško (mäkká gumená sladká drievka)
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Slané sladké drievko - Twists 100g
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Slané sladké drievko rybie mäkké sladké drievko s pikantnou chuťou 1000g
14,99 €/1kg
14,99 €
Predajca: Candyspot

Slaná rybia sladká dužina, 175 g
15,20 €/1kg
2,66 €
Predajca: AbisZ-Markt

Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – ovocno-sladké sladké bonbóny
29,60 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 1000g
Oválne Pevné, veľmi slané sladké drievko oválneho tvaru. Lahodná slaná chuť a korenistá vôňa.
Sladké drievko pre dospelých - nie detské sladké drievko
MatthijsPostbus 18 4630 AA Hoogerheide (NL)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, modifikovaný škrob, jedlá soľ, želatína, výťažok z koreňa sladkého drievka, soľ, farbivo (E153), aróma, rastlinný olej (kokosový), povlaková látka (karnaubský vosk).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1325,00 kj 315,00 kcal Sacharidy 74g z toho: cukor 45g Bielkoviny 3,1g Tuky <0,5g z toho: nasýtené mastné kyseliny <0,01g Soľ 1,90g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- MatthijsPostbus 18 4630 AA Hoogerheide (NL)
- Obchodný názov
- Liekoreň
- Výrobca
- Matthijs
- Číslo od výrobcu
- 0338S_4359
- EAN kód
- 4260259379791
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, modifikovaný škrob, jedlá soľ, želatína, výťažok z koreňa sladkého drievka, soľ, farbivo (E153), aróma, rastlinný olej (kokosový), povlaková látka (karnaubský vosk).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1325,00 kj 315,00 kcal Sacharidy 74g z toho: cukor 45g Bielkoviny 3,1g Tuky <0,5g z toho: nasýtené mastné kyseliny <0,01g Soľ 1,90g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- MatthijsPostbus 18 4630 AA Hoogerheide (NL)
- Obchodný názov
- Liekoreň
- Výrobca
- Matthijs
- Číslo od výrobcu
- 0338S_4359
- EAN kód
- 4260259379791
Hodí sa k tomu

Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venco Double Salty Rounds 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Dvojitý soľný talizman extra silná slaná sladká dužina bez detskej sladkej dužiny 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g
19,73 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Dvojité soľné brikety - 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
19,26 €
Predajca: somnia24

Keltské sladké drievko extra silné soľné kúsky sladkého drievka bez cukru 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sladké drievko Kruisdrop s mentolovými kúskami sladkého drievka bez cukru 1000g
17,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Läkerol Salmiak pastilky 12 x 33 g (bez cukru)
160,54 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Venco - Farmárske sladké drievko - 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT Vozík na rastliny Okrúhly Ø 39-52 cm Nastaviteľný vozík na kvety Vonkajšia 360 ° kolieska do 300 kg pre domáce záhradné kvetináče čierna
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Walkers anglické krémové karamelky
46,99 €
Predajca: Candyspot

Lukrecia bylinné listy silné sladké drievko v listovej forme bez cukru 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Limburger Kätzchen sladké drievko - 1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou vegetariánska 1000g
7,48 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krups Aroma Partner KM8428, Kávovar, 1,5 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1000 W, Čierna
270,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Lukrecia hviezdička silná sladké drievko so slanou polevou zeleninová 175g
14,51 €/1kg
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kávovar Barista s mlynčekom a termokannou Vrátane termokanny s objemom až 10 veľkých šálok kávy Kávové zrná a mletá káva Nerezová oceľ
147,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Veleco COSMO: Elektrický invalidný vozík, ľahký, skladací, ľahko ovládateľný pomocou joysticku s jedným prstom, motor 2x250 W
775,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lauftech

Pastilky zo sladkého drievka bez želatíny z extra silného slaného sladkého drievka 1000g
11,32 €/1kg
11,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge Drop - 2000 gramov
15,75 €/1kg
33,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,49 €
Predajca: Candyspot

Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g
6,48 €/1kg
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ECG MTM 1771 WE | Mikrovlnná rúra | Objem 17 l | Otočný tanier Ø 245 mm | Mikrovlnný výkon 700 W | 6 úrovní výkonu | Manuálne ovládanie
60,86 €
Predajca: Teshop

Upínacia zatemňovacia roleta bez vŕtania Okenná roleta Termálna roleta Žalúzia, farba: čierna, šírka: 40 cm, dĺžka: 160 cm
3,95 €
Predajca: Trend-Laden_5

7dreams® Matracový chránič z mikrovlákna – 140 x 200 x 3,5 cm
79,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príliš slaný
Výborná kvalita, ale príliš slané, takže ich nemôžem jesť.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg

Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg

Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg

Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg

Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 500g
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,98 €/1kg

Sallos X Tra Čerešňové sladkosti s tekutou čerešňovou náplňou 150g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,53 €/1kg

Villosa Sallos Originálne tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,93 €/1kg

Barkleys Liquorice Pastilles pikantná sladké drievko s mentolovou príchuťou 16g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,62 €/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamelky s príchuťou sladkého drievka a náplňou 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,96 €/1kg

Sallos Black Soft Slaná sladká Mäkká sladká dužina s penovým cukrom 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,45 €/1kg

Lukrecia Bears bez cukru jemne pikantná sladké drievko bez cukru 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg

Lukrécia Brussels Man mäkká sladká dužina v tvare Männeken Pis 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,03 €/1kg

Sallos čierne mäkké klasické mäkké sladké drievko vhodné pre vegetariánov 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,20 €/1kg

Salmiak Rocks kúsky sladkého drievka so salmiakovou náplňou 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,31 €/1kg

Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,67 €/1kg

Cukrovinky z sladkého drievka ovocný variant v kombinácii so sladkým drievkom 1000g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,71 €/1kg

Lekárnička bez cukru tuhá slaná sladké drievko bez cukru 300g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,73 €/1kg