5,0



Na základe 5 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
CATSAN Smart Pack, granuly, Biela20,83 €/1l
41,65 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Thomas Klumpstreu 20 Liter2,52 €/1l
50,43 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Arena Bazyl 20 L 18 kg1,25 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zlatý Grey Master bentonitový podstielka pre mačky 14 kg
3,14 €/1l
21,95 €
Predajca: velmontask

High Classic Katzenstreu 12kg
3,09 €/1kg
37,04 €
Predajca: e-zooo_com

Gimborn Biokat's Diamond Care Classic Fresh Katzenstreu; 8l
1,88 €/1kg
19,44 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,48 €
Predajca: STREFA

Calitti Strong Lavender - podstielka pre mačky, vysoko absorpčná so sviežou levanduľovou vôňou
2,66 €/1kg
21,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hygienická podstielka Catsan 18L
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,31 €/1l
31,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Bentonit Original 10 kg
0,65 €/1kg
6,52 €
Predajca: STREFA

Catsan Natural
4,21 €/1kg
42,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

KittyBay 10lx3 Meowtini farine de manioc blanche
4,89 €/1l
48,86 €
Predajca: e-zooo_com

Cat&Clean 10kg Profumo di Talco per Bambini Sensibili
4,93 €/1kg
49,29 €
Predajca: e-zooo_com

Certech Super Benek CORN, 7 L
4,85 €/1kg
21,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Catsan Smart Pack
11,24 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Zverlit jemný s vôňou 6 kg
1,82 €/1l
10,90 €
Predajca: VISO

Plospan Drevené pelety
2,45 €/1kg
27,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bentonit Ultra White 10 l
1,07 €/1kg
9,57 €
Predajca: STREFA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zlatá sivá podstielka 14kgZlatá sivá 0.00
Grey
Jedinečné bentonitové stelivo s vôňou detského púdru.
- Prírodné granule z kanadského bentonitového ílu
- 350% absorpcia
- Výnimočná kapacita: 7 kg podstielky zodpovedá 22,5 kg tradičného bentonitu
- Dokonale hrudkujúca
- Nikdy sa neprilepí na dno podstielky
- Dokonale pohlcuje pachy
- Nepraší a nerozptyľuje sa na labkách
Podstielka z radu Golden sa vyrába v Nemecku, v spoločnosti Pet-Earth. Vlastnosti výrobkov Golden sú dané predovšetkým pôvodom suroviny, bentonitového ílu, ktorý pochádza z jedinej svetovej bane na tento typ bentonitu v Kanade.
Vďaka použitiu tohto jedinečného bentonitu vykazujú substráty Golden 350 % absorpciu. V dôsledku toho sa na povrchu piesku okamžite vytvorí hrudka, ktorá je zhutnená a nelepí sa. A čo je najdôležitejšie, nikdy sa neprilepí na dno podstielky, a aj keď je vrstva podstielky tenká, neprilepí sa na plast a nechá sa ľahko oddeliť. Mnohé lacnejšie podstielky si pri kontakte s plastom zachovávajú priľnavosť a môžu spôsobiť veľa problémov.
Výrobky Golden majú príjemnú a neutrálnu vôňu detského púdru a pri kontakte s mačacím močom vykazujú veľmi vysokú schopnosť neutralizovať nepríjemné pachy.
Podstielky radu Golden sú vďaka svojim výnimočným vlastnostiam výnimočne účinné a nepochybne patria medzi svetovú špičku v účinnosti. balenie 7 kg podstielky zodpovedá 22,5 kg tradičného bentonitu pochádzajúceho z Európy a vystačí na takmer mesačné používanie pre jednu mačku. Jemné granule zaisťujú, že sa podstielka po nasypaní do koterca ťažko rozotiera na labkách a nepráši.
Návod:
1. Nasypte min. 3 cm bentonitovej podstielky
2. Pravidelne odstraňujte výkaly.
3. Raz mesačne vymeňte celú podstielku.
POPIS VÝROBKU Zlatá sivá podstielka pre mačky je vyrobená z vysokokvalitného bentonitu. Vďaka jemnej štruktúre je podstielka príjemne mäkká na citlivé mačacie labky, a preto je veľmi obľúbená. Výhody steliva pre mačky GOLDEN grey v skratke: - Jemný bentonit (sivý) - Hrudkujúce stelivo - Približne 380 % savosť - Veľmi nízka prašnosť - S ľahkou vôňou detského púdru Hlina použitá na výrobu GOLDEN sivého steliva pre mačky je čisto prírodný produkt. To je jeden z dôvodov, prečo mačky túto podstielku tak ľahko a bez problémov prijímajú. Vďaka svojej vysokej absorpčnej schopnosti (cca 380 % absorpcia) GOLDEN grey okamžite zachytáva vlhkosť a nepríjemné pachy. Zároveň sa uvoľňuje ľahká, príjemná vôňa detského púdru. Odporúčaný vek: Všetky vekové kategórie
Popis
- Hmotnosť
- 14 kg
- Objem
- 14000 l
- EAN kód
- 4260066669023
- Číslo od výrobcu
- 7820010
- Výrobca
- GOLDEN
- Hmotnosť
- 14 kg
- Objem
- 14000 l
- EAN kód
- 4260066669023
- Číslo od výrobcu
- 7820010
- Výrobca
- GOLDEN
Hodí sa k tomu

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Persil 2452542, 1 kusov, Plastová fľaša
21,53 €/1l
62,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,82 €
Predajca: AllYouNeed

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Zlatý Grey Master bentonitový podstielka pre mačky 14 kg
3,14 €/1l
21,95 €
Predajca: velmontask

Zlatý šedý Master bentonitová podstielka pre mačky 7kg
1,62 €/1kg
11,37 €
Predajca: velmontask

Zlatá šedá biela bentonitová podstielka pre mačky 14 kg
2,51 €/1kg
35,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hygienická podstielka Catsan 18L
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Gimborn Biokat's Diamond Care Classic Fresh Katzenstreu; 8l
1,88 €/1kg
19,44 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,48 €
Predajca: STREFA

Curver Toaleta Pre Mačky Rattan Antracit Grey 00615-P15
26,00 €/1kg
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

Flexi 4000498043530, Pes, Zaťahovacia vôdzka, Modrá, Biela, Remienok, 15 kg, Obrázok
15,47 €
Predajca: VISO

Gimborn 613 246, hlina, 20 L, Svetlo šedá, Papierová taška
2,70 €/1kg
54,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,31 €/1l
31,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
13,14 €/1kg
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat
5,01 €/1kg
50,06 €
Predajca: e-zooo_com

Sada riadu nerez BECKUM 7 ks CS-088736
70,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PERLACASA

LED vonkajšie nástenné svietidlo Briloner 3126-05TF 10W 1100lm 4000K čierne
63,45 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: KupZarovky

wolfcraft GmbH 001012296
22,16 €
Predajca: T3S_Shop

Závesné svietidlo Paulmann Neordic Stian
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PaulmannLicht

Deka na maznanie, 70x100 cm, sivá, mäkká mikrovláknová deka, obojstranná, plyšová, vhodná na cestovanie, vyrobená z polyesteru, ľahká, zateplivá, umývateľná a vhodná do sušičky
17,49 €
Predajca: Bestlivings

Einhell 4133100
17,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super podstielka pre mačky
Optimálna absorpčná schopnosť, príjemná vôňa, úsporné používanie
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
114,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,91 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odore senza profumo biol.A.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l