Plastová hadica na vkladanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov. Výhody - Predlžovacie hadice FIS umožňujú vyplnenie hlbokých vrtov injekčnou maltou fischer. - Predlžovacie hadice sa dajú flexibilne skrátiť na požadovanú dĺžku.
Pružná predlžovacia hadica na montáž na statické miešačky pre injekčné kartuše fischer. Umožňuje nanášanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov, najmä v súvislosti s prácami pri spájaní výstuže.
Funkčnosť - Predlžovacia hadica sa umiestňuje na hrot statického miešača. - Predlžovacia hadica s priemerom 9 mm je vhodná pre statickú miešačku FIS MR Plus a statickú miešačku FIS UMR. - Predlžovacia hadica s priemerom 15 mm je vhodná pre statickú miešačku FIS UMR.Fischer 48983. Farba výrobku: zelená: Farba: sivá. Dĺžka: 1 m, vonkajší priemer: 9 mm
- na vstrekovanie malty do veľmi hlbokých vrtov
Flexibilná predlžovacia hadica na pripojenie k statickým miešadlám vstrekovacích kaziet fischer. Umožňuje vstrekovanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov, najmä v spojení s ...
Fischer 48983 vodovodné potrubie/rúrky na všeobecné použitie 10
3,30 €
plus 4,94 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 30. septembra – št 1. októbra
Naše najlepšieponuky
Hmoždinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Fischer 562516, 100 kusov
31,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
Ďalšie informácie o reklame
Fischer 562504, 100 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
Fischer 77891, 50 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,38 €
Predajca: muxx-io
Fischer 52266, 2 kusov
4,73 €
Predajca: muxx-io
Fischer 536192, 4 kusov
8,75 €
Predajca: Dragtek-com
Fischer 562201, 10 kusov
49,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Fischer 560492, 910 kusov
293,21 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-53,26 €
239,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Fischer 535959, 8 kusov
68,58 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Fischer 503787, 4 kusov
28,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Fischer 557732, 2 kusov
11,15 €
Predajca: Dragtek-com
Fischer 536185, 4 kusov
50,22 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Fischer 568864, 80 kusov
603,64 €
Predajca: somnia24
Fischer 52114, 6 kusov
10,82 €
Predajca: somnia24
Fischer 567904, 210 kusov
17,54 €
Predajca: SABTRADE
Fischer 562209, 10 kusov
65,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Plastová hadica na vkladanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov. Výhody - Predlžovacie hadice FIS umožňujú vyplnenie hlbokých vrtov injekčnou maltou fischer. - Predlžovacie hadice sa dajú flexibilne skrátiť na požadovanú dĺžku.
Pružná predlžovacia hadica na montáž na statické miešačky pre injekčné kartuše fischer. Umožňuje nanášanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov, najmä v súvislosti s prácami pri spájaní výstuže.
Funkčnosť - Predlžovacia hadica sa umiestňuje na hrot statického miešača. - Predlžovacia hadica s priemerom 9 mm je vhodná pre statickú miešačku FIS MR Plus a statickú miešačku FIS UMR. - Predlžovacia hadica s priemerom 15 mm je vhodná pre statickú miešačku FIS UMR.Fischer 48983. Farba výrobku: zelená: Farba: sivá. Dĺžka: 1 m, vonkajší priemer: 9 mm
- na vstrekovanie malty do veľmi hlbokých vrtov
Flexibilná predlžovacia hadica na pripojenie k statickým miešadlám vstrekovacích kaziet fischer. Umožňuje vstrekovanie injekčnej malty do veľmi hlbokých vrtov, najmä v spojení s prácami na armovaní spojov.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Vytlačovacia pištoľ Fischer DMS pre kartuše
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Barbie Helicopter, 3 rok / roky
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
100,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Cecotec radiátor 11000
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(312)Počet hodnotení: 312
169,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Statický zmiešavač fischer FIS MR Plus, 1 ks.
119,90 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: BKTechnik24_de
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22
31,80 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112
49,56 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(580)Počet hodnotení: 580
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(119)Počet hodnotení: 119
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Fischer 530354, 100 kusov
89,95 €
Predajca: BKTechnik24_de
Fischer 530353, 100 kusov
89,95 €
Predajca: BKTechnik24_de
Fischer DuoXpand 8x100 FUS 50 ks.
59,79 €
Predajca: BKTechnik24_de
Klimas LMX-8 tanierová hmoždinka Nárazová hmoždinka Izolačná hmoždinka 8 x 155 mm 200 ks.
57,39 €
Predajca: BKTechnik24_de
Fischer DUOPOWER 10x50 50 ks.
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Klimas LMX-8 tanierová hmoždinka Nárazová hmoždinka Izolačná hmoždinka 8 x 175 mm 200 ks.
61,29 €
Predajca: BKTechnik24_de
PGB Izolačná zátka IPH s oceľovým klincom 10x180 mm 200 ks.