Alyssa Ashley Musk, Mlieko, Unisex, Hydratačný, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
30,00 €
0,12 € / 1kg
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra432,47 €/1l
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria, Mlieko, Unisex, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Bergamot, Citrón236,35 €/1l
47,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša236,10 €/1l
47,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chloé Nomade, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Frézia216,80 €/1l
43,36 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley - Musk Hand & Body Krém na ruce a tělo 500ml
0,03 €/1kg
15,77 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley - Great Musk Body Lotion 750ml
0,02 €/1kg
14,91 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA 86215065, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Univerzálna pleť, 250 ml, Flakón s pumpičkou
79,96 €/1l
19,99 €
Predajca: NutraBestBG

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Cetaphil 3499320017640, Mlieko, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Zmäkčovadlo, 236 ml, Flakón s pumpičkou
16,11 €
Predajca: VISO

Alyssa Ashley Vanilkový hydratačný krém na ruky a telo 750 ml
24,36 €/1l
18,27 €
Predajca: somnia24

L'Occitane Néroli Orchidée, Krém, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, 30 ml, Rúra
303,00 €/1l
9,09 €
Predajca: NutraBestBG

L'Occitane Rose, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
107,08 €/1l
26,77 €
Predajca: VISO

Guerlain Shalimar, Mlieko, Ženy, Zmäkčovadlo, 200 ml, Fľaša, Bergamot
0,30 €/1l
59,31 €
Predajca: Denpoli-Venda

L'Occitane Verveine, Mlieko (látka), Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley Musk tělové mléko unisex 100 ml
56,80 €/1l
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

Speick 385, Mlieko, Muži, Hydratačný, Univerzálne, 150 ml, Rúra
43,87 €/1l
6,58 €
Predajca: taleoo

Caudalie 3522931003693, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Normálna pleť, 200 ml, Rúra
116,15 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

L'Occitane Neroli & Orchidea, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
116,32 €/1l
29,08 €
Predajca: VISO

Sonett 521003022, Mlieko, Unisex, Upokojujúce, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 145 ml, Flakón s pumpičkou
100,14 €/1l
14,52 €
Predajca: taleoo

Byredo Gypsy Water telové mlieko
306,98 €/1l
69,07 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Mlieko
- Vhodné pre:
- Unisex
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Hlasitosť:
- 250 ml
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Vonné:
- Áno
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot
- Poznámky k srdcu vône:
- Kosatec, Pižmo, Tonka, Vanilka
- Poznámky k základu vône:
- Jazmín, Ruže, Ylang ylang
- Vhodné pre všetky typy pleti:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Alyssa Ashley Musk Hand & Body Lotion 250 ml je výživné a hydratačné mlieko na ruky a telo so sviežou drevitou vôňou. Silná, erotická a zvodná - tak možno najlepšie opísať túto unisex vôňu pre ženy a mužov. Pozostáva z viac ako 100 rôznych esencií a stále patrí medzi 10 najlepších unisex vôní. Pleťová voda dokonale dopĺňa rovnomennú vôňu a ďalšie výrobky z tejto série.
Musk by Alyssa Ashley telové mlieko na ruky a celé teloJemné telové mlieko s upokojujúcimi olejmi a zvláčňujúcimi zložkami je obzvlášť účinné na suchú pokožku.
Alyssa Ashley Musk telové mlieko 250 ml
- Hmotnosť
- 250000 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Alyssa Ashley
- EAN kód
- 34950807452053495080735213
- Číslo od výrobcu
- 74520
- Hmotnosť
- 250000 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Alyssa Ashley
- EAN kód
- 34950807452053495080735213
- Číslo od výrobcu
- 74520
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
101,25 €/1l
40,50 €
Predajca: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,60 €/1l
36,52 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 866,67 €/1kg
34,14 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
95,40 €/1l
19,08 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
35,79 €/1l
38,25 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,79 €
Predajca: Parfumtoi

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
164,87 €/1l
49,46 €
Predajca: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
1 006,00 €/1l
160,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
68,89 €/1l
19,29 €
Predajca: NutraBestBG

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
73,22 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
247,45 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
27,32 €/1l
27,32 €
Predajca: somnia24

Artovitel 50 ml/bolesť kĺbov/artritída
32 800,00 €/1l
32,80 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Marbert Dámske telové mlieko 400ml
27,94 €/1kg
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Nina Ricci L´Air du Temps telové mlieko pre ženy 200 ml
0,17 €/1l
33,94 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg