Berkley PowerBait, jedna z najúspešnejších nástrah pre všetky dravce. Vedci spoločnosti Berkley strávili viac ako 25 rokov zdokonaľovaním neodolateľnej nástrahy na pstruhy a vylepšovaním exkluzívnej receptúry PowerBait.
Pstruhy nástrahu Berkley PowerBait milujú natoľko, že ju udržia v ústach až 18-krát dlhšie ako bežné nástrahy, čo vám dáva čas na ulovenie väčšieho množstva rýb a menej prehreškov. V súlade s mottom spoločnosti Berkley "Chyť viac rýb"
OBSAHUJE NÁSTRAHU BERKLEY POWERBAIT GLITTER TROUT BAIT:
Osvedčené farby na lov
Plávajúce zloženie pre lepšie uvoľňovanie arómy
Ľahko sa formuje
S množstvom jemných trblietok na optimalizáciu príťažlivosti
Dodáva sa v uzatvárateľnom obale
Originál! Trout Bait Select Glitter je azda najlepšia návnada, akú môžete použiť na lov pstruhov vďaka neuveriteľne chytľavej kombinácii atraktantov a vysokému podielu trblietavých častíc! Cesto zanecháva vo vode trblietavú stopu, ktorá imituje šupiny dravej ryby. Často kopírované - nikdy sa mu nevyrovná!Obsah: 50...
Nástraha na pstruhy Berkley PowerBait Glitter Chartreuse
12,75 €
255,00 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné rybárske návnady a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Starbaits Pro Boilies (Monstercrab)
14,50 €/1kg
31,16 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
28,99 €
Predajca: Askari
Ďalšie informácie o reklame
Berkley Powerbait Trout Bait Silver Vein
264,00 €/1kg
13,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ďalšie informácie o reklame
Berkley PowerBait® Power® Honey Worm Yellow 3 cm Nástraha
1 275,00 €/1kg
12,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ďalšie informácie o reklame
Berkley® PowerBait Micro Red - 1079178
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Berkley Cesto na pstruhy Powerbait Trout Bait (štandardné) Farba: Marshmallow/biela
358,00 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Berkley Power Bait Trout Bait Turbo Dough Blue Neon Forellen-Teig
263,00 €/1kg
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Berkley Forellenteig PowerBait® Výber návnad na pstruhy
244,50 €/1kg
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Berkley® PowerBait Sparkle Power Eggs - ružové
820,00 €/1kg
15,30 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-19%
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Berkley Softbait PowerBait® Power Eggs® Plávajúce Magnum (Chartreuse)
939,29 €/1kg
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Spro Trout Master Pro Paste Pstruhová pasta Wihte / Black
205,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Trout Master Pro Pasta - Ryby / Ryby / Pstruhová pasta
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Savage Gear Collapser (Firetiger)
5 200,00 €/1l
10,40 €
Predajca: FishingDreamWorld
Berkley Powerbait® v Minnow (Gold Shad)
385,00 €/1kg
40,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
MVDE Feeder Roach/Plotica 1kg
7,88 €/1kg
7,88 €
Predajca: VISO
Berkley PowerBait Cullshad Shallow (ostriež)
247,65 €/1kg
8,42 €
Predajca: FishingDreamWorld
Prorex Pelagic Head (Chartreuse)
166,67 €/1kg
5,00 €
Predajca: Fishernator
Berkley PowerBait® Glitter Trout Dough (Smoke n Fire Glitter)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
6,60 €
Predajca: Rybina
Berkley Zilla Tailswinger (Firetiger)
408,57 €/1kg
22,88 €
Predajca: FishingDreamWorld
DOIYO Paiku Spinnerbait 28g
428,21 €/1kg
11,99 €
Predajca: Designo_Magia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Berkley PowerBait, jedna z najúspešnejších nástrah pre všetky dravce. Vedci spoločnosti Berkley strávili viac ako 25 rokov zdokonaľovaním neodolateľnej nástrahy na pstruhy a vylepšovaním exkluzívnej receptúry PowerBait.
Pstruhy nástrahu Berkley PowerBait milujú natoľko, že ju udržia v ústach až 18-krát dlhšie ako bežné nástrahy, čo vám dáva čas na ulovenie väčšieho množstva rýb a menej prehreškov. V súlade s mottom spoločnosti Berkley "Chyť viac rýb"
OBSAHUJE NÁSTRAHU BERKLEY POWERBAIT GLITTER TROUT BAIT:
Osvedčené farby na lov
Plávajúce zloženie pre lepšie uvoľňovanie arómy
Ľahko sa formuje
S množstvom jemných trblietok na optimalizáciu príťažlivosti
Dodáva sa v uzatvárateľnom obale
Originál! Trout Bait Select Glitter je azda najlepšia návnada, akú môžete použiť na lov pstruhov vďaka neuveriteľne chytľavej kombinácii atraktantov a vysokému podielu trblietavých častíc! Cesto zanecháva vo vode trblietavú stopu, ktorá imituje šupiny dravej ryby. Často kopírované - nikdy sa mu nevyrovná!Obsah: 50 g
Berkley Forellenteig PowerBait® Výber návnad na pstruhy
244,50 €/1kg
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Spro Trout Master Pro Paste Pstruhová pasta Wihte / Black
205,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Berkley® PowerBait Sparkle Power Eggs - ružové
820,00 €/1kg
15,30 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-19%
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Kompletná sada rybárskeho prúta a navijaka, 1,5 m teleskopický rybársky prút, sada s navijakom na prívlač, s háčikmi, mäkkými nástrahami, krúžkami a taškou na uloženie
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,58 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Mikado 3-komorový 140Cm vystužený obal na rybársky prút
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,03 €
Predajca: Eoshop
Inteligentný čln na kŕmenie, čln na návnady, diaľkovo ovládaný rybársky čln na návnady, diaľkovo ovládaný čln s dvoma motormi a LED svetlami, RC čln, 500 m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
93,00 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
ITA Smoker 7000 - Prémiová udiareň s 3 policami - Zliatinová oceľ, okienko a teplomer - Kvalita EU Priamo od výrobcu
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
255,12 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6,43 €
248,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Shimano navijak Sienna 1000 FG
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,90 €
Predajca: Fishernator
Trout Master Pro Pasta - Ryby / Ryby / Pstruhová pasta
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Spro Trout Master Pro Paste 60g Cheese Neon Green
225,00 €/1kg
13,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
800 m GPS rybársky čln s návnadou, 9 rybárskych revírov, 180 bodov, čln s návnadou, podpora zaťaženia 6,6 libier
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(23)Počet hodnotení: 23
370,00 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
FAST Flytec V080 – krmítko s GPS, nosnosť 3 kg, batéria 20 Ah, dosah 800 metrov, rýchlosť 15 km/h
241,14 €
Predajca: GOMEDIA
80,38 €/1kg
GPS bezdrôtový RC rybársky čln s návnadou 1.5kg Načítanie automatického návratu krmiva Diaľkové ovládanie 400-500M vzdialenosť Rybársky hniezdo čln, 5200mah
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
198,63 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: elezone
Bezdrôtové diaľkové ovládanie rybárskeho krmítka rybárskeho člna rybárskeho krmítka s dosahom 430-540 metrov
185,39 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: funnyshopping
GPS rybársky čln s návnadou s 3 nádobami na návnadu Bezdrôtový čln s návnadou s funkciou automatického návratu 5200mAh
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(32)Počet hodnotení: 32
145,99 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: funnyshopping
Rybársky čln na diaľkové ovládanie 1,5 kg s nástrahou 400-500 m s nočným svetlom, veľkosť: 1500 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1