4,9



Na základe 49 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dsquared2 Dezodorant Dsquared2 Green Wood Deodorant Stick363,60 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Boss Alive DEO Spray 100 ml W332,20 €/1l
34,11 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,22 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss Man dezodorant v spreji 150ml
78,93 €/1kg
15,23 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant s rozprašovačom 150ml.
80,60 €/1l
12,09 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
83,13 €/1l
12,47 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Baldessarini DST 75 ml M
296,53 €/1l
22,24 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lacoste L.12.12 Blanc - Deo-stick, 75 ml
239 222,22 €/1kg
28,10 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,53 €
Predajca: Katomix

Montblanc Explorer Deodorant Stick 75 g
196,00 €/1kg
14,70 €
Predajca: MANADA

Armani - Code for Men Deostick 75ml
395,60 €/1l
31,35 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,67 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Legend for Men Deodorant Stick 75 g
218,00 €/1kg
16,35 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Savage Dezodorant w sztyfcie, 75ml
646,27 €/1l
48,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Paco Rabanne Phantom Deodorant vo štýletovej forme, 75 ml
309 888,88 €/1kg
27,89 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24, Dezodorant w sztyfcie, 75ml
407,87 €/1l
31,71 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,59 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme Dezodorantová tyčinka 70g
202,00 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Invictus, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL,...
194,27 €/1l
29,14 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hugo Boss Hugo Man Deo Stick je dezodorant pre mužov s neformálnou vôňou, ktorý je ideálny pre veselých, mladých a zábavných mužov, ktorí sa chcú uvoľniť a užívať si čas.
Cíťte sa chránený a svieži po celý deň s dezodorantom Hugo Just Different at a time.
Pretože starostlivosť o seba je otázkou niekoľkých sekúnd!
Hugo je aromatická zelená vôňa mnohých rozmerov, osobná identita. Jasná, čistá a nenapodobiteľná. Dokonale stelesňuje energickosť mladých ľudí. Osviežte sa nezameniteľnou elegantnou sviežosťou, ktorá spríjemní každú dennú dobu. vôňa bola uvedená na trh v roku 1995.
Hugo Boss Hugo 75 ml Deo Stick Deostick Neu Original
Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
Hugo Boss Hugo Dezodorant w sztyfcie, 75ml
Deostick z kolekcie Hugo od značky Hugo Boss. Vami zvolené balenie obsahuje 75 ml.
HUGO Mann sa nedá ľahko zaradiť. Je presvedčený, že takýto systém existuje práve preto, aby ich rozbil. So svojím potenciálom "na maximum" dokáže pohnúť príkazmi zo svetového tela. tvrdohlavo verí, že je kormidelníkom, námorníkom a loďou. Rebelantstvo, nedostatok pokory a sebavedomia sú nepochybne jeho elementárne vlastnosti. Vôňa HUGO Man, známa aj pod spoločným názvom Hugo Green, odkazujúcim na farbu jej obalu, bola uvedená na trh pred 20 rokmi. Rýchlo si získala uznanie medzi rebelmi a nonkonformistami. Sociológovia ich nazývajú "voľnomyšlienkármi" Čo to v skutočnosti znamená? "Freethinker-" je človek, ktorý je charizmatický, kreatívny, spontánny a odvážny. Riadi sa pocitmi túžby -" dostatočne silnými na to, aby neváhal prekročiť hranice. Hugo Green bol a stále je hlasom nonkonformistov, ktorí prejavujú svoju nezávislosť a odmietajú všetko, čo sa im stavia do cesty k cieľu. Poznámky k vôni: Vrchné tóny: Srdcové tóny: levanduľa, zelené jablko, mäta, grapefruit, bazalka & nbsp; Srdcové tóny: klinček (rastlina), šalvia muškátová, pelargónia, jaśminNuta Základ: pačuli, jedľa, céder
Mimoriadne osviežujúca, ľahká vôňa pre mužov. Plná sviežosti a čistého vzduchu. Vytvorená pre spontánnych, originálnych mužov. Vrchná línia: bergamot, grapefruit, bazalka, mäta, tymián, borovicové ihličie. Srdce: pelargónia, šalvia, jazmín, levanduľa, klinček. Základná línia: santalové drevo, céder, pačuli, pižmo, vestéria, semiš, jedľová živica.
Vrchné tóny: Bazalka, grapefruit, mäta, zelené jablko, levanduľa: Stredné tóny: Stredné tóny: džamín, geránium, šalvia, klinček: Základné tóny: Céder, jedľa, pačuli
- Model
- Hugo
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Hugo Dezodorant w sztyfcie, 75ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 99
- EAN kód
- 0737052320441737052320441
- Číslo od výrobcu
- G0006067786
- Model
- Hugo
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Hugo Dezodorant w sztyfcie, 75ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 99
- EAN kód
- 0737052320441737052320441
- Číslo od výrobcu
- G0006067786
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 3103% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(38)Počet hodnotení: 385% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 45% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(554)Počet hodnotení: 554




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(40)Počet hodnotení: 40




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(495)Počet hodnotení: 495




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(135)Počet hodnotení: 135




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(80)Počet hodnotení: 80




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(201)Počet hodnotení: 201




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(137)Počet hodnotení: 137Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(240)Počet hodnotení: 240




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(55)Počet hodnotení: 55




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(296)Počet hodnotení: 296




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(356)Počet hodnotení: 356




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(1407)Počet hodnotení: 1407




3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(45)Počet hodnotení: 45




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(694)Počet hodnotení: 694




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(101)Počet hodnotení: 101




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(283)Počet hodnotení: 283




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(80)Počet hodnotení: 80




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
377,73 €/1l
28,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
72,85 €/1l
14,57 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Man dezodorant v spreji 150ml
78,93 €/1kg
15,23 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Swirl M 40, Oranžová, Biela, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Box, 166 mm, 234 mm, 74 mm
11,56 €
Predajca: M_plus_L

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
297,00 €/1l
29,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 40ml - Osviežujúci a revitalizujúci vôňa
717,50 €/1l
28,70 €
Predajca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Swirl PH 86, Oranžová, Biela, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Box, 172 mm, 236 mm, 76 mm
11,15 €
Predajca: PG-Service

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 2000 + Oxyjet white
513,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Biela, Akumulátorový ústny irigátor, Rotujúca kefka na zuby, Oxyjet, Batérie, 1 hlava/hlavy
88,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Porcelánová šálka na kávu 350 ml - sada 6 ks / biela - hrnček na kávu
19,20 €
Predajca: Special-trends

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
444,13 €/1l
33,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EP-TA800NWEGEU, Vnútorný, AC, 5 V, Biela
10,94 €
Predajca: Mobileking

vidaXL TV skrinka s LED svetlami biela 160x35x40 cm
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 125ml
322,64 €/1l
40,33 €
Predajca: Sykz

7dreams® Matracový chránič z mikrovlákna – 140 x 200 x 3,5 cm
79,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
149,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Apple MM2A3ZM/A, Tenký obal, Apple, iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), Čierna
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
1 593,33 €/1l
95,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

dbramante1928 Risskov, Folio, Apple, iPad mini (6th generation), 21,1 cm (8.3"), 322 g
82,61 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Známa kvalita za rozumnú cenu
Tento dezodorant používam už roky. Stále sa mi páči príjemne svieži, diskrétna vôňa ma stále oslovuje.
Hodnotenie z 2. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Účinný dezodorant
Dobrá hodnota za peniaze a rýchle dodanie. Môj manžel si túto tyčinku kupuje znova a znova.
Hodnotenie z 26. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Nekomplikovaný proces objednávania, originálny a špičkový dezodorant! Rýchle dodanie, nemôže byť lepšie!
Hodnotenie z 29. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Všetko fungovalo skvele a bolo dodané podľa dohody. Vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Veľmi dobrá vôňa, kupujem znova a znova, rýchle dodanie
Hodnotenie z 14. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku.
Hugo Deo Stick používam už mnoho rokov. Jednoducho geniálne!
Hodnotenie z 10. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dezodorant Hugo Boss
Môj manžel ho miluje a bol tu naozaj lacný.
Hodnotenie z 5. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Tyčinku používam už roky a som veľmi spokojný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Hermes Voyage d’Hermès, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
222,67 €/1kg

Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
167 000,00 €/1kg

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,03 €
Predajca: PerfumTraders
240,20 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Rexona Men invisible on black+white clothes antiperspirant, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Lemonbite
22,20 €/1l