4,9



Na základe 33 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deospray 150ml273 294,12 €/1kg
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dsquared2 Dezodorant Dsquared2 Green Wood Deodorant Stick363,60 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Colonia deodorant 75 ml - Acqua di Parma
480,13 €/1l
36,01 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
214,13 €/1l
16,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Savage Dezodorant w sztyfcie, 75ml
242 350,01 €/1kg
48,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Givenchy Deodorant Givenchy Gentleman Society Deodorant Stick 75gr
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75g
291 777,77 €/1kg
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
233 384,61 €/1kg
30,34 €
Predajca: somnia24

Baldessarini Ambre Deodorant Stick 75 ml
323,60 €/1l
24,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant s rozprašovačom 150ml.
80,60 €/1l
12,09 €
Predajca: Glamperfeu

Hermes Voyage d’Hermès, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne
222,67 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
495,80 €/1l
24,79 €
Predajca: MANADA

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Mäta
183,53 €/1l
27,53 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Muž Eau Fraiche - Tužkový deodorant, 75ml
430,00 €/1l
32,25 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jednu z najobľúbenejších a najikonickejších pánskych vôní 20. a 21. storočia vytvoril v roku 1996 majster parfumér Alberto Morillas, držiteľ ocenenia Fifi, a uviedol tak novú éru sviežich vodných citrusových vôní pre mužov. Táto klasická pánska vôňa sa otvára sviežim, chladivým kalábrijským bergamotom, zelenou mandarínkou a neroli, ktoré sa postupne prehlbujú a obohacujú o tóny ruže, rozmarínu, kvetu jazmínu, persimónu a indonézskeho pačuli. Fantastická na jarné a letné nosenie v bežnom a pracovnom prostredí. Táto vôňa je rovnako nadčasová ako biele tričko a obnosené džínsy a muži, ktorí ju nosia, sú profesionálni, srdeční a priateľskí
Vôňa je inšpirovaná krásou Pantellerie, kde Armani strávil svoju dovolenku. Acqua Di Gio je vytvorená pre slobodného a divokého muža, je plná voľnosti, vetra a vody. Celá kompozícia je postavená na dokonalej harmónii sladkých a slaných tónov morskej vody a jemných nuansách pocitu slnečného tepla na holej pokožke. tento tuhý dezodorant neobsahuje alkohol!
Giorgio Armani Acqua di Gio Homme 75 ml dezodorant v tyčinke
Objavte osviežujúcu vlnu, ktorá vás obklopuje pri každom spreji vône Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme. Táto ikonická vôňa sa otvára sviežimi tónmi zelenej mandarínky, bergamotu a neroli, ktoré vytvárajú živý a povzbudzujúci začiatok. Srdce tejto vône sa rozvíja kvetinovou kompozíciou z jarnej konvalinky, rozmarínu a jazmínu, jemne doplnenou ovocnými tónmi kaki, ktoré vôni dodávajú autentickú arómu a sviežosť. Unikátna molekula Kalon vytvára jódové tóny, ktoré pripomínajú čerstvý morské vánok. Základ vône tvorí robustná kombinácia dubového machu a cédrového dreva, ktorá kompozícii dodáva hĺbku, zatiaľ čo pačuli a biely pižmo dodávajú vôni zmyselný a neodolateľný charakter. Acqua di Gio Pour Homme od Armani je vôňa, ktorá oslavuje silu a krásu prírody. Je ideálna pre mužov, ktorí chcú pôsobiť sviežo a zároveň mužne.
Tento dezodorant vonia po Acqua di Gio. Vrchné tóny tejto vône sú limetka, citrón, bergamot, jazmín, pomaranč, mandarínka a pomarančový kvet. Srdcové tóny sú morské tóny, jazmín, broskyňa, frézia, cyklámen, hyacint, rozmarín, fialka, koriander, muškátový oriešok, ruža a rezeda. Základné tóny tvoria biele pižmo, céder, dubový mach, pačuli a ambra. Zloženie bez alkoholu kĺže po pokožke, rýchlo zasychá a poskytuje ochranu a sviežosť až na 24 hodín.
Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, jazmín, neroli, mandarínka, citrón, limetka, pomaranč: Stredné tóny: Fialka, ruža, koriander, hyacint, kalone, rozmarín, broskyňa, mentolka, muškátový oriešok, morské tóny, jazmín, cyklámen, frézia: Základné tóny: Vňať: biele pižmo, céder, dubový mach, pačuli, jantár
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme je ikonická a elegantná. Tento dezodorant vo forme tyčinky sa otvára sviežimi tónmi citrusov a bergamotu, ktoré postupne prechádzajú do aromatu morských tónov a drevitých prvkov. Pôsobivá a trváca aróma tohto dezodorantu je ideálna voľba pre moderného muža, ktorý túži po sofistikovanom a osviežujúcom zážitku. / / Ingrediencie (Slovak): citrusové plody, bergamot, morské tóny, drevité prvky, levanduľa, jantár, pižmo, koriander, rozmarín, olej z grapefruitu, pomarančová kvapalina, vetiver, neroli, cedrolový olej, pelargónia, ružové dreviny, kardamón, tonkaový bôb, citrusový olej z mandarínky, muškátový orech.
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- EAN kód
- 3360372060734
- Číslo od výrobcu
- 32735
- Model
- Acqua di Giò Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme je ikonická a elegantná. Tento dezodorant vo forme tyčinky sa otvára sviežimi tónmi citrusov a bergamotu, ktoré postupne prechádzajú do aromatu morských tónov a drevitých prvkov. Pôsobivá a trváca aróma tohto dezodorantu je ideálna voľba pre moderného muža, ktorý túži po sofistikovanom a osviežujúcom zážitku. / / Ingrediencie (Slovak): citrusové plody, bergamot, morské tóny, drevité prvky, levanduľa, jantár, pižmo, koriander, rozmarín, olej z grapefruitu, pomarančová kvapalina, vetiver, neroli, cedrolový olej, pelargónia, ružové dreviny, kardamón, tonkaový bôb, citrusový olej z mandarínky, muškátový orech.
- Výrobca
- Počet kusov
- 500
- EAN kód
- 3360372060734
- Číslo od výrobcu
- 32735
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armani - Code for Men Deostick 75ml
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Colonia deodorant 75 ml - Acqua di Parma
480,13 €/1l
36,01 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deospray 150ml
273 294,12 €/1kg
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
65,17 €
Predajca: Novada-Shop

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
577,00 €/1l
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení
536 769,23 €/1kg
69,78 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

PLAYMOBIL 71599, Farma, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
99,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Niche Oud parfémovaná voda unisex 90 ml
445,89 €/1l
40,13 €
Predajca: somnia24

Mexx Life is Now dámska toaletná voda, 15ml
606,00 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Stavebnica LEGO 10298 Icons Vespa 125, historický skúter z Talianska
129,80 €
Predajca: BrickInvest

Guerlain Double R Radiance & Repair Mask, 200 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Oprava, Rúra
279,20 €/1l
55,84 €
Predajca: VISO

Skechers - Tenisky - 52458-NVY - Pánske - EU 45
71,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StreetBrands

PLAYMOBIL City Action 9360, Nákladné auto, 5 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
86,88 €
Predajca: LaniusToys

Skechers Obuv Flex Appeal 40, 149303GYLP
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nina Ricci Luna, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
858,00 €/1l
42,90 €
Predajca: PerfumTraders

Pirátska loď
129,61 €
Predajca: Bricks-Berg

HENDI panvica - bez veka, Kitchen Line, 2,7 l, 280x(H)50 mm
42,34 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Parná železnica LEGO® DUPLO®, 10874
144,00 €
Predajca: Brickcomplete_com

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
747,00 €/1l
37,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Skechers Sneakers 150061BBK in Black color size 37
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 069,00 €/1l
106,90 €
Predajca: Novada-Shop

Hrniec na pečenie BBQ-Toro Dutch Oven | 3,0 litra | Liatinový hrniec na varenie, liatinový hrniec
39,95 €
Predajca: CS-Trading

6 pohárov na pivo 0,5 l Poháre na pivo Pohár na pivo Pohár na pitie Poháre na džús
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce plnenie mojej objednávky
Dezodorant v tyčinke Acqua di Giò, ktorý už nie je všade dostupný, sa dal v Kauflande kúpiť bez problémov, dokonca v množstve 3 ks za "dobrú cenu". Na moju veľkú radosť bola objednávka doručená mimoriadne rýchlo a ja som opäť veľmi spokojná s "Kaufland online marketom".
Hodnotenie z 25. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia cena
Používam túto sériu už nejaký čas a považujem ju za dobrú. Musíte sa však pozrieť na cenu, pretože je pomiešaná. Produkt, ktorý som si kúpil, je k dispozícii aj za oveľa vyššiu cenu.
Hodnotenie z 16. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super deo tyčinka - bez alkoholu - dlho vydrží.
Tento dezodorant kupujem už viac ako 10 rokov. Málo dráždi, dlho vydrží, vôňa je klasická a nadčasová.
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TOP
Tento dezodorant v tyčinke sa mi páči naozaj veľmi.
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie. Cena veľmi dobrá
Cena hlboko pod nehorázne ceny v parfumérii
Hodnotenie z 22. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Článok je absolútne bezchybný za skvelú cenu
Hodnotenie z 9. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá hodnota a rýchlo!
Veľmi dobrá hodnota a rýchle dodanie! Presne tak, ako by ste očakávali!
Hodnotenie z 4. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super viem
Na starostlivosť o telo
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l