Objem:

50 ml

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.

30,50 €

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 50 ml
Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 50 ml
1 332,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
66,61 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray 30Ml
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray 30Ml
1 731,67 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
54,54 €
-4%
51,95 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 70
76,32 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 43
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 867
27,38 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
39,19 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
644,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 49
64,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 222
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 247
29,82 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Night Eau de Toilette Spray 100ml
Hugo Boss Bottled Night Eau de Toilette Spray 100ml
369,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 51
36,95 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
31,80 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 52
52,84 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Intense toaletná voda v spreji 50ml
Hugo Boss Bottled Intense toaletná voda v spreji 50ml
3 700,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
185,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
478,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 56
47,82 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo toaletná voda pre mužov 125 ml
Hugo Boss Hugo toaletná voda pre mužov 125 ml
284,08 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
40,48 €
-12%
35,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 139
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Just Different toaletná voda pre mužov 75 ml
Hugo Boss Hugo Just Different toaletná voda pre mužov 75 ml
446,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 579
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

BOSS Bottled by Hugo Boss

Muž BOSS je pripravený na úspech - súťaživý, cieľavedomý a ambiciózny. Jeho každodenné prípravné rituály sú neoddeliteľnou súčasťou jeho osobnej cesty za úspechom a BOSS Bottled sa stal pevnou súčasťou jeho každodennej výzbroje. BOSS Bottled predstavuje vôňu BOSS.

Sebavedomá a moderná: čisté línie robia z BOSS Bottled ikonickú klasiku. Spája v sebe eleganciu a štýl a bola navrhnutá s ohľadom na moderného muža. Vôňa pulzujúca sviežimi a zmyselnými tónmi vyžaruje výnimočnosť, sofistikovanosť a čistú radosť zo života. Vyvažuje ju svieža a ovocná vrchná nóta, v hrejivom, korenisto-kvetinovom srdci dominuje pelargónia a je okorenená len štipkou klinčekov. Základná nóta je rozhodne mužská, vibrujúca harmónia santalového dreva, cédru a vetiveru.

Kompaktná veľkosť na cesty ju zaradí do vašej každodennej rotácie vôní.

Objem: 50 ml
Zloženie: 1: Alkohol denát, voda, parfum, etylhexylmetoxycinamát, dietylaminohydroxybenzoylhexylbenzoát, linalool, hydroxyizohexyl 3-cyklohexénkarboxaldehyd, limonén, citral, citronellol, benzylbenzoát, eugenol, cinnamal, geraniol.


Toaletná voda "BOSS Bottled" od značky Hugo Boss je výrazná a zároveň citlivá vôňa pre mužov, ktorá zaujme ovocným, iskrivým vrchným tónom. "BOSS Bottled" spája eleganciu a štýl a bola špeciálne vyvinutá pre sebavedomých, ambicióznych mužov, ktorí nanovo definujú úspech. S "BOSS Bottled" vytvoril dizajnérsky dom Hugo Boss expresívnu, drevitú a korenistú pánsku vôňu. Mimoriadne obľúbená značková vôňa od BOSS je sebavedomá a mužná. Vďaka svojej jasnej sviežosti je ideálnou dennou vôňou; ľahkou, korenistou a zvodnou. Chrumkavé jablko, svieža citrusová vôňa, pelargónia a pikantná škorica sa stretávajú s energickými mužnými tónmi klinčekov, santalového dreva, vetiveru a cédra. Vďaka ikonickému, nezdobenému flakónu je "BOSS Bottled" stelesnením súčasného u pre sebavedomých, štýlových mužov.

  • Objem náplne: 50 ml
  • Toaletná voda pre mužov
  • Vrchné tóny: BOSS: jablko a citrusy
  • Srdcové tóny: Pelargónia, škorica a klinček
  • Základné tóny: Santalové drevo, céder a vetiver
  • Svieža, citlivá vôňa


Vôňa moderného človeka, ktorý spája zdanlivo protichodné hodnoty: rozum a telo, vedomosti a pocity, argumenty a emócie.
Muž BOSS BOTTLED je orientovaný na úspech a za svojimi cieľmi ide so sebavedomím. Neobzerá sa späť, hľadí do budúcnosti a ide za svojimi cieľmi. zároveň zostáva ľudský, vtipný a láskavý. Verí vo "vedenie charizmou, nie nátlakom".



Šéf č. 6 je cieľavedomý a má zdravú dávku sebavedomia. ná citrusovo-korenistá vôňa definuje úspech, vyžaruje sebavedomie a zdôrazňuje zmyselno-emocionálnu stránku mužskej povahy. K tejto vôni je nový obal škatuľky (pozri detailné fotografie). V prípade oboch výrobkov ide o originálnu vôňu



Pánsky parfém Boss Bottled Hugo Boss EDT 50 mlNechajte sa

prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Boss Bottled Hugo Boss EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Hugo Boss!


  • Gender:
    • Muži
    • Unisex
  • Typ: EDT (toaletná voda)
  • Názov parfému: Boss Bottled


dizajnérsky dom Boss ho uviedol na trh v roku 1999. V jej vôni sa objavujú esencie papradia, bergamotu a ananásu zmiešané s tónmi levandule, borievky a pelargónie. Boss 6 je ležérny typ vône



Toaletní voda Hugo Boss No.6 Bottled je určena pro cílevědomé muže se zdravou dávkou sebedůvěry. Výrazná mužná vůně definuje úspěch, vyzařuje sebevědomím a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Jedná se o ní citrusově-kořeněnou vůni, jež uchvátí každou opravdovou dámu. Vhodná pro každodenní nošení. Kombinace elegance a stylu byla navržena s ohledem na moderního muže. Překypuje svěžími a smyslnými tóny, vyzařuje odlišnost, sofistikovanost a čistou radost ze života. V rovnoměrně vyváženém, teplém, kořeněno-květinovém srdci překládá pelargónie a kousek hřebíčku. Základem je evidentně pánská, vibrující harmonie santalového dřeva, cedru a vetiveru. Přidejte si tuto velkorysou lahvičku do své skříňky a vychutnejte si její trvalou vůni.

Hugo Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda je ikonická vôňa pre moderného muža. Táto vôňa je zároveň čerstvá a elegantná, vhodná na denné nosenie či osobitné príležitosti. Svojou kombináciou ovocných, kvetinových a drevitých tónov poteší zmysly každého, kto ju obľúbi. Doprajte si nú vôňu, ktorá dotvára váš štýl a sebavedomie.

Toaletná voda Boss No.6 Bottled od značky Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Toaletná voda BOSS vo fľaši s objemom 50 ml. BOSS Bottled - vytvorená pre muža BOSS, ktorý nanovo definuje úspech. Je ambiciózny, odhodlaný a sebavedomý. Práve táto jednoznačnosť sa odráža vo vôni, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou jeho rituálu starostlivosti. Osviežujúca a zmyselná zároveň: živá vôňa vyžaruje eleganciu, sofistikovanosť a nespútanú radosť zo života. Teplý, korenisto-kvetinový srdcový tón pelargónie a náznak klinčekov je dokonalým doplnkom ovocno-sviežej vrchnej nóty. Drevité arómy santalového dreva a cédru sa v mužnej základnej nóte spájajú s pikantným nádychom vetiveru. Ideálny spoločník na cesty.

Táto toaletná voda ponúka aromatickú drevitú vôňu pre mužov. Elegantná vôňa s klasickými zložkami, ktoré zdôrazňujú mužnú vôňu. Vhodná na každý okamih dňa. Vrchné tóny vône Boss Bottled tvoria jablko, slivka, citrón, bergamot, dubový mach a pelargónia. Srdcové tóny tohto výrobku sú škorica, mahagón a klinček. Základné tóny tejto toaletnej vody sú vanilka, santalové drevo, cédrové drevo, vetiver a olivovník.

Exkluzívne balenie Hugo Boss Homme Men, toaletná voda 50 ml. Podpisová vôňa od Bossa je rovnako citlivá ako sebavedomá. Boss vo fľaši: vytvorená pre mužov, ktorí nanovo definujú úspech. Ovocné, iskrivé citrusové vrchné tóny sa stretávajú so sladkosťou škorice a rozhodne mužným základom zo santalového dreva a vetiveru.

Boss Bottled EDT od značky Hugo Boss je všestranná a kontrastná vôňa pre mužov, inšpirovaná tými najextrémnejšími, najzáhadnejšími a najmužnejšími duchmi. Svieža, drevitá, moderná a relevantná vôňa, ktorá reinterpretuje kódy mužnosti a predstavuje slogan svojej kampane �Man of Today�. Týmto spôsobom chce inšpirovať každého muža, aby ukázal svoje pravé ja prostredníctvom svojich činov, hodnôt a prostredníctvom vône, ktorá má význam

Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, citrón, jablko, geránium, dubový mach, slivka: Stredné tóny: Stredné tóny: škorica, klinček, mahagón: Základné tóny: Céder, vetiver, vanilka, olivovník, santalové drevo

Hugo Boss Edt Spray vo fľaši 98532090 NEMECKO kartón @ 36 fliaš x 50 ml
Rozmery
50 ml
Model
Boss Bottled
Verzia
Toaletná voda
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Korenie a drevo
Objem
50 ml
Zloženie
Vôňa s jemne koženým dotykom, Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda je vhodná pre moderného muža, ktorý túži po elegantnom a sofistikovanom dotyku. Úvodné tóny manžety a jabloňových kvetov sa postupne miešajú so srdcovými esenciami pelargónie, skořice a klinčeku, čím vytvárajú nezameniteľný základ pre toto kultové voňanie. Voňavka je dokončená hrejivými kombináciami cedru a vanilky, poskytujúc neodolateľnú stopu. / / Ingrediencie: voda, alkohol denat., parfum, citrónová šťava, bergamotový olej, muškátový orech, vetiver, santalové drevo, mach, jantár, wetiverol, kumarín, vanilka, kumarín, benzyl benzoát, limonen, linalool, hexyl cinnamal.
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Páni
Unisex
EAN kód
737052351018
0737052351018
Číslo od výrobcu
193354

Rozmery
50 ml
Model
Boss Bottled
Verzia
Toaletná voda
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Korenie a drevo
Objem
50 ml
Zloženie
Vôňa s jemne koženým dotykom, Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda je vhodná pre moderného muža, ktorý túži po elegantnom a sofistikovanom dotyku. Úvodné tóny manžety a jabloňových kvetov sa postupne miešajú so srdcovými esenciami pelargónie, skořice a klinčeku, čím vytvárajú nezameniteľný základ pre toto kultové voňanie. Voňavka je dokončená hrejivými kombináciami cedru a vanilky, poskytujúc neodolateľnú stopu. / / Ingrediencie: voda, alkohol denat., parfum, citrónová šťava, bergamotový olej, muškátový orech, vetiver, santalové drevo, mach, jantár, wetiverol, kumarín, vanilka, kumarín, benzyl benzoát, limonen, linalool, hexyl cinnamal.
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Páni
Unisex
EAN kód
737052351018
0737052351018
Číslo od výrobcu
193354
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 43
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
300,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 135
30,08 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
49,56 €
-12%
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,33 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
478,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 56
47,82 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 244
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 354
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 247
29,82 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 222
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
644,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 49
64,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 283
64,49 €
-12%
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 867
27,38 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2034
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 110
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 118
81,71 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 139
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 168
109,76 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
471,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
70,70 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
382,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
28,65 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 492
82,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 410
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Obrázok produktu pre Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,67 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 166
118,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
1 164,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
58,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Calvin Klein boxerky krátke nohavice trojbalenie
Calvin Klein boxerky krátke nohavice trojbalenie
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 101
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOMBARDI-PRATO
Obrázok produktu pre Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 323
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr
Obrázok produktu pre Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 776
42,58 €
Predajca: M_plus_L

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 118 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 13. júna 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa!
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Špičkový produkt
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Kvalitný a cenovo výhodný.
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Môj obľúbený produkt
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobré a lacné...
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obvyklá kvalita spoločnosti Boss
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super vôňa
Hodnotenie z 1. augusta 2012 na
Overený nákup
Nahlásiť
super vôňa
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
131,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
88,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
91,11 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l