4,8



Na základe 51 hodnotení
Dolce&Gabbana The One, Muži, 100 ml, Basil (herb),Coriander,Grapefruit, Cardamom,Ginger, Jantár, Céder, Tabak, Amber,Cedar,Tobacco
60,94 €
609,40 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 200 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine501,25 €/1l
100,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Caron Yatagan, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Patchouli, Wood, Musk, Sprej497,60 €/1l
62,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine,Violet (flower), Pižmo, Vanilka, Musk,Vanilla796,90 €/1l
79,69 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 50 ml, 1 kusov
1 420,20 €/1l
71,01 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana The one, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
402,40 €/1l
60,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One Grey Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 897,40 €/1l
94,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
552,10 €/1l
55,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
891,00 €/1l
35,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One Grey Intense, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
1 250,00 €/1l
148,50 €
-23,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
583,05 €/1l
116,61 €
Predajca: Katomix

Dolce & Gabbana D&G The One Gentleman toaletná voda v spreji 30 ml
3 300,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
654,40 €/1l
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana The One Gentleman toaletná voda v spreji 100 ml
1 490,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce & Gabbana The One Sport toaletná voda v spreji 50 ml
2 740,00 €/1l
149,00 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Toaletná voda Versace The Dreamer (100 ml)
404,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Plný popis hlavnej vône:
- Basil (herb),Coriander,Grapefruit
- Plný popis srdca vône:
- Cardamom,Ginger
- Poznámky k základu vône:
- Jantár, Céder, Tabak
- Plný popis základu vône:
- Amber,Cedar,Tobacco
Pánsky parfém The One Dolce & Gabbana EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom The One Dolce & Gabbana EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Dolce & Gabbana!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: The One
Dolce & Gabbana The One pre mužov - toaletná voda v spreji 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052036649737052036649
- Číslo od výrobcu
- 4086
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052036649737052036649
- Číslo od výrobcu
- 4086
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Bergamot, Oranžová, šalviový olej, Levanduľa, Oranžový kvet, Jantár, Cédrové drevo, Santalové drevo
471,13 €/1l
70,67 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana The one, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
402,40 €/1l
60,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dolce & Gabbana The One for Men Parfumovaná voda 150ml
619,93 €/1l
92,99 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 50 ml, 1 kusov
1 420,20 €/1l
71,01 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One For Men Woda toaletowa 100ml
553,40 €/1l
55,34 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
559,70 €/1l
55,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Pánsky parfum Dolce & Gabbana THE ONE FOR MEN EDP 50 ml
1 108,00 €/1l
55,40 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ste najlepší!
Dobrý deň. Ďakujeme za vynikajúci zákaznícky servis a výnimočnú kvalitu vašich produktov. Ste najlepší! Pokračujte v tom!
Hodnotenie z 17. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Túto vôňu na leto milujem
Kto pozná Dolce&Gabbana, ten sa k nemu bude stále vracať – je ľahká a svieža, vždy ma osloví, je to skvelá vôňa.
Hodnotenie z 28. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Rovnako dobrý a vydrží rovnako dlho ako ten, ktorý som kúpil pred 1 rokom v Douglase.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolce&Gabbana
Skvelý produkt, veľmi príjemná vôňa, naozaj krásne svieža.
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Milujem túto vôňu, rýchle dodanie, skvelá cena!
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé
Mega rýchle dodanie. Skvelý produkt. Super cena.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbený parfém
Úžasná vôňa. Svieža a naozaj letná!!!!
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybné
Je presne to, čo bolo objednané...
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l