4,9



Na základe 7 hodnotení
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
35,64 €
891,00 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže2 046,80 €/1l
102,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Escentric Molecules Molecule 03, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov954,00 €/1l
95,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...399,55 €/1l
79,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LOEWE Perfumes 001, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov1 065,80 €/1l
106,58 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
654,40 €/1l
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
583,05 €/1l
116,61 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
671,60 €/1l
83,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce Gabbana Light Blue Discover Vulcano pre mužov, EdT, 75 ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce&Gabbana K, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
561,73 €/1l
84,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml
889,50 €/1l
35,58 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina Toaletná voda v spreji 100 ml
679,30 €/1l
67,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce & Gabbana toaletná voda Light Blue Pour Homme Summervibes EdT 75ml
1 000,00 €/1l
98,56 €
-23,56 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 75 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
545,47 €/1l
40,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 718,67 €/1l
51,56 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
419,60 €/1l
52,45 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 40 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Pánsky parfém Light Blue Homme Dolce & Gabbana EDT 40 mlNechajte sa
prekvapiť a definovať svoju osobnosť týmto 100% originálnympánskym par fémom Light Blue Homme Dolce & Gabbana EDT s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Dolce & Gabbana!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Light Blue Homme
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme toaletná voda v spreji. Light Blue Pour Homme je určená pre muža Dolce & Gabbana: zmyselného a moderného, ktorý sa o seba rád stará a udržiava si zdravé telo v kondícii športom. Vôňa obsahuje svieže, korenisté a zmyselné vône Stredomoria, ktoré sú dokonalým ihriskom pre zvádzanie. Vrchné tóny tvoria osviežujúci bergamot, mandarínka a bobule borievky. Srdcové tóny sú rozmarín a sečuánske korenie a základné tóny sú americké pižmo, kadidlo a dubový mach.
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Toaletná voda 40 ml Vapo Svieža vôňa "Light Blue Pour Homme" od Dolce & Gabbana stelesňuje ľahkosť Stredomoria a kvintesenciu radosti zo života a zvádzania. Vôňa zachytáva svieže, korenisté a zmyselné vône Stredomoria a poskytuje dokonalé prostredie pre zvádzanie. Dokonalá vôňa pre moderného, športového a zmyselného muža. dambiro pyramída vôní Light Blue Pour Homme: - Vrchné tóny: bergamot, sicílska mandarínka, grapefruit, jalovec - Srdcové tóny: rozmarín, sečuánske korenie, ružové drevo - Základné tóny: pižmo, kadidlo, dubový mach
Vrchné tóny: Stredné tóny: bergamot, grapefruit, borievka, sicílska mandarínka: Základné tóny: korenie, brazílske palisandrové drevo, rozmarín: Vňať: kadidlo, dubový mach, pižmo
Dolce & Gabbana Light Blue pre mužov - toaletná voda v spreji 40 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme, Woda toaletowa, 40ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3423473020523
- Číslo od výrobcu
- 30205250000
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme, Woda toaletowa, 40ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3423473020523
- Číslo od výrobcu
- 30205250000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina Toaletná voda v spreji 100 ml
679,30 €/1l
67,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Retro analógový budík, budík s dvojitým zvonením a retro dizajnom, analógový quartzový budík s alarmom, tichý, napájaný batériami, Retoo
10,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Chladniaca taška Polarbox Pop, 12 litrov, polystyrén AIRPOP, 5-15C až 24 hodín, Modrá/Ružová
60,15 €
Predajca: ADI_Global_Store

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický ohrievač, Olej, 1,4 m, Vnútorný, Podlaha, Biela
133,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Adaptér rozbočovača 7 USB typu A 7x Splitter Distributor Multi Port s prepínačom 7v1 Aktívny dátový rozbočovač Dokovacia stanica Multiport Počítač Notebook Notebook PC Windows Mac Retoo
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hugo Boss XY Mužská Parfémovaná Voda, 100 ml
277,10 €/1l
27,71 €
Predajca: BRASTYGroup

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 40 ml
889,50 €/1l
35,58 €
Predajca: somnia24

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana toaletná voda Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette 75ml
1 002,27 €/1l
75,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
583,05 €/1l
116,61 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
654,40 €/1l
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
849,33 €/1l
63,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Uomo, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
369,10 €/1l
36,91 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Reversed, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
361,07 €/1l
27,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Detský fotoaparát HD Detský digitálny fotoaparát Študentský fotoaparát pre 3-10 rokov Selfie Video 2 palcový LCD displej Narodeninový darček 3MP 1080P Modrá Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 1. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 3. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 10. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 31. mája 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l