5,0



Na základe 7 hodnotení
Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 75 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
40,91 €
545,47 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 NYC Men, Muži, 200 ml, Bergamot, Flower Stems & Bergamot, Gardénia, Jazmín, Gardenia & Jasmine501,25 €/1l
100,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Caron Yatagan, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Patchouli, Wood, Musk, Sprej497,60 €/1l
62,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
891,00 €/1l
35,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
671,60 €/1l
83,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
419,60 €/1l
52,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
654,40 €/1l
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce & Gabbana Pour Femme Edt Spray
648,70 €/1l
64,87 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce Gabbana Light Blue Discover Vulcano pre mužov, EdT, 75 ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry 34547031, Muži, 100 ml, Bergamot,Lavender, Geranium,Sandalwood, Jantár, Céder, Amber,Cedar
318,90 €/1l
33,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Pour Homme, Ženy, 50 ml, Lavender,Thyme, Clove,Geranium, Konárnik slivkový, Tabak, Oakmoss,Tobacco
1 174,60 €/1l
58,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

BVLGARI Pour Homme, Muži, 100 ml, Pepper, Jantár, Pižmo, Amber,Musk
1 175,60 €/1l
117,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Burberry 34547041, Muži, 50 ml, Bergamot,Lavender, Geranium,Sandalwood, Jantár, Céder, Amber,Cedar
514,80 €/1l
25,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Herrera for Men, Muži, 100 ml, Geranium, Levanduľa, Lavender & Geranium, klinček, Neroli, Clove & Neroli
533,60 €/1l
53,36 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 75 ml
- Plný popis hlavnej vône:
- Bergamot,Mandarin
- Plný popis srdca vône:
- Lavender,Pepper,Sage
- Poznámky k základu vône:
- Céder, Tabak, Tonka
- Plný popis základu vône:
- Cedar,Tobacco,Tonka bean
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: céder, fazuľa tonka, tabak
- Srdcové tóny: levanduľa, korenie, šalvia
- Vrchné tóny: bergamot, citrusy, mandarínka, neroli
- Typ: toaletná voda
- Purpose: Pre mužov
- Objem: 75 ml
Toaletná voda Dolce & Gabbana Pour Homme 75 ml je svieža, korenistá pánska vôňa s veľmi mužným podpisom, určená pre silné osobnosti. Povzbudzujúce akordy citrónu, šalvie, levandule, estragónu a bergamotu vo vrchnej nóte sa miešajú so škoricou, fialkou, ružou, korením, jazmínom, pelargóniou a koriandrom. Cédrové drevo, santalové drevo, pižmo, jantár a fazuľa tonka v základe dodávajú parfumovanej vode Dolce & Gabbana hrejivý nádych. Táto elegantná a veľmi mužná vôňa je dokonalým spoločníkom na výnimočný večer alebo inú výnimočnú príležitosť.
Dolce & Gabbana Pour Homme toaletná voda v spreji 75 ml
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052074443737052074443
- Číslo od výrobcu
- 074443
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 0737052074443737052074443
- Číslo od výrobcu
- 074443
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Citrón, šalviový olej, kumarín, Sprej
387,10 €/1l
77,42 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 75 ml
646,40 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 125 ml
450,48 €/1l
56,31 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
849,33 €/1l
63,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
1 120,20 €/1l
56,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
747,30 €/1l
74,73 €
Predajca: Sykz

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

ARMAF Hunter Intense, Muži, 100 ml, Bergamot, Kardamon, Citrón, Mandarínka, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ruže, Céder, Labdanum, Pižmo, Pačuli, Vetiver, Sprej
242,10 €/1l
24,21 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
318,00 €/1l
23,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli
1 199,20 €/1l
59,96 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, čierne korenie, Figa, Pačuli
773,20 €/1l
77,32 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
520,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pánske hodinky Maserati Successo Chronograph
98,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 15. decembra 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 19. januára 2013 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 4. januára 2013 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l