5,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in Salina Toaletná voda v spreji 100 ml
67,93 €
679,30 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior Forever and Ever Dior toaletná voda 50ml sprej2 040,20 €/1l
102,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Yvresse toaletná voda v spreji 80 ml1 157,50 €/1l
98,87 €
-6,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

D&G Light Blue Italian Love Pour Femme toaletná voda 25ml
2 200,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
891,00 €/1l
35,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce Gabbana Light Blue Discover Vulcano pre mužov, EdT, 75 ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce Gabbana - L`Imperatrice EDT 100ml
877,50 €/1l
87,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana The One Sport toaletná voda v spreji 50 ml
2 740,00 €/1l
149,00 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Trussardi Blue Land, Muži, 30 ml, Sprej, 1 kusov
2 833,33 €/1l
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce & Gabbana Dolce Lily toaletná voda 30ml pre ženy
1 481,33 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Valentino Uomo Acqua toaletná voda pre mužov 75 ml
2 132,27 €/1l
159,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain La Petite Robe Noire Eau Fraiche Spray 50ml
2 780,00 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce&Gabbana Light Blue 50ml, Ženy, 50 ml, Apple, Jasmine,Rose, Jantár, Pižmo, Amber,Musk
727,60 €/1l
36,38 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset in SalinaLight Blue Sunset in Salina, kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy. Vrchné tóny sú vinič a lístky fialky. Srdcové tóny sú žltá frézia, jazmín a pomarančový kvet. Základné tóny sú ambra, céder a biele pižmo.
- Model
- Light Blue Sunset in Salina
- Hmotnosť
- 0.346 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENATURUJE. ∙ PARFUM (VÔŇA) ∙ AQUA (VODA) ∙ ETYLHEXYL METOXYCINNAMÁT ∙ DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYL HEXYLBENZOÁT ∙ BHT ∙ BENZYLSALICYLÁT ∙ LIMONÉN ∙ CITRAL ∙ GERANIOL ∙ LINALOOL ∙ CINNAMAL ∙ FARNESOL ∙ BENZYLBENZOÁT ∙ CITRONELLOL ∙ CI 14700 (ČERVENÁ 4) ∙ CI 15985 (ŽLTÁ 6) ∙ CI 19140 (ŽLTÁ 5) ∙ CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0737052883656737052883656
- Číslo od výrobcu
- 883656
- Model
- Light Blue Sunset in Salina
- Hmotnosť
- 0.346 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENATURUJE. ∙ PARFUM (VÔŇA) ∙ AQUA (VODA) ∙ ETYLHEXYL METOXYCINNAMÁT ∙ DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYL HEXYLBENZOÁT ∙ BHT ∙ BENZYLSALICYLÁT ∙ LIMONÉN ∙ CITRAL ∙ GERANIOL ∙ LINALOOL ∙ CINNAMAL ∙ FARNESOL ∙ BENZYLBENZOÁT ∙ CITRONELLOL ∙ CI 14700 (ČERVENÁ 4) ∙ CI 15985 (ŽLTÁ 6) ∙ CI 19140 (ŽLTÁ 5) ∙ CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0737052883656737052883656
- Číslo od výrobcu
- 883656
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
818,20 €/1l
40,91 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
891,00 €/1l
35,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Moulage Général Méridional 67002A, 3 rok / roky, Vinyl, Viacfarebný
22,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
536,88 €/1l
42,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Pour Femme Edt Spray
648,70 €/1l
64,87 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézia, Jazmín, Ruže, Jantár, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
210,30 €/1l
21,03 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Woda perfumowana, 65 ml
1 658,46 €/1l
107,80 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
866,00 €/1l
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 30 ml
2 875,33 €/1l
86,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
179,55 €/1l
35,91 €
Predajca: PerfumTraders

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
969,30 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
945,00 €/1l
50,27 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Pink Sugar Creamy Sunshine EDT 100 ml W
215,10 €/1l
21,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amaran Fakhama Unlimited unisex parfumovaná voda 100 ml
281,90 €/1l
28,19 €
Predajca: Glamperfeu

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - Violet Bouquet EDP 80ml
524,25 €/1l
41,94 €
Predajca: somnia24

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 13. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l