5,0



Na základe 25 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent L'Homme Libre toaletná voda 100ml
3 490,00 €/1l
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
966,33 €/1l
86,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme, Woda toaletowa, 50ml
1 765,60 €/1l
88,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Yves Saint Laurent La Collection M7 toaletná voda pre mužov 80 ml
1 122,50 €/1l
89,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent La Collection Y EDT 80 ml W
1 539,25 €/1l
123,14 €
Predajca: Denpoli-Venda

Yves Saint Laurent - La Nuit L`Homme EDT 100ml
998,60 €/1l
99,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris
1 269,60 €/1l
158,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Yvresse toaletná voda v spreji 80 ml
1 156,38 €/1l
98,87 €
-6,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,51 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent L'Homme Cologne Bleue Woda toaletowa, 100 ml
1 098,00 €/1l
109,80 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Jazz Eau de Toilette v spreji 50 ml
2 500,00 €/1l
135,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
322,30 €/1l
32,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent L'Homme - 200ml toaletná voda
525,80 €/1l
107,86 €
-2,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,16 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Sharienne toaletná voda v spreji 75ml
2 386,67 €/1l
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Yves Saint Laurent Parisienne toaletná voda 90ml
1 655,56 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Gucci Guilty Pour Homme, Muži, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO...
928,60 €/1l
46,43 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Objem: 100 ml
- Určené použitie: Pre mužov
- Typ: toaletná voda
- Vrchná nóta: aníz, čierne ríbezle
- Srdcové tóny: galanga, korenie
- Základné tóny: atlasový céder, vanilka bourbon, balzam Tolu
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
Yves Saint Laurent Opium
Toaletná voda
100 ml
Vôňa: orientálna
Základné tóny: Vôňa: tolu balzam, bourbonská vanilka, atlaský céder
Srdcové tóny: Vôňa: galangal, korenie
Vrchné tóny: Hviezdicový aníz, čierne ríbezle
ALKOHOL , AQUA / VODA , PARFUM / VÔŇA , LIMONÉN , LINALOOL , KUMARÍN , ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT , BENZYLALKOHOL , DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT , CITRONELLOL , CITRAL , CINNAMAL , EUGENOL , BENZYL BENZOÁT , GERANIOL , IZOEUGENOL , CINAMYL ALKOHOL , ALFA-IZOMETYL IÓN , HYDROXYCITRONELLAL , CI 19140 / ŽLTÁ 5 , CI 15985 / ŽLTÁ 6 (FIL B47264/1)
Popis toaletnej vody Opium Homme v spreji od Yves Saint Laurent
Opium Homme je toaletná voda v spreji od značky Yves Saint Laurent, ktorá obsahuje výraznú pánsku vôňu. Parfém presvedčí svojou mimoriadne ženskou a zmyselnou vôňou. Korenistá a intenzívna vôňa vytvára pocit sviežosti a pohody. Zabraňuje vzniku nepríjemných pachov: Zostáva len pánska vôňa plná mužnosti!
Parfém s mužným nádychom
Každý, kto už predtým privoňal k toaletnej vode v spreji Opium Homme, bude môcť túto jedinečnú pánsku vôňu rozpoznať znova a znova. Esencie vône od Yves Saint Laurent sú založené na rôznych drevinách, bylinkách a koreninách. Vôňa sprostredkúva príťažlivý účinok a chráni svojho nositeľa pred nepríjemným zápachom a hromadením potu počas celého dňa. S touto vôňou sa môžete zahaliť do aury mužnosti a dominancie!
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme - toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent Opium Pour Homme je korenistá vôňa pre nadčasovo elegantného muža
Toaletná voda Opium pour Homme od značky Yves Saint Laurent bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
YSL Opium Pour Homme Edt Spray
Vrchné tóny: Hviezdicový aníz, čierne ríbezle: Stredné tóny: Základné tóny: korenie, galanga: Vôňa: Bourbonská vanilka, Atlaský céder, Toly balzam
- Model
- Opium Pour Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexChlapci
- EAN kód
- 3365440025578
- Číslo od výrobcu
- L0068403
- Model
- Opium Pour Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisexChlapci
- EAN kód
- 3365440025578
- Číslo od výrobcu
- L0068403
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Yves Saint Laurent Yvresse toaletná voda v spreji 80 ml
1 156,38 €/1l
98,87 €
-6,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,51 €
Predajca: PerfumTraders

Diaľkové ovládanie televízora Samsung BN59-01358B
9,97 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Yves Saint Laurent - Kouros EDT 100ml
808,20 €/1l
80,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Fľaša na horúcu vodu Blumtal Premium s umelou kožušinou - Fľaša na horúcu vodu s mäkkou kožušinou - ako nová
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Moccamaster KBG Select Polished Silver, Kávovar, 1,25 L, Mletá káva, 1520 W, Čierna, Strieborná
320,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 986,40 €/1l
198,64 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Matrac Feluna 90x200cm
14,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
21,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,85 €/1kg
79,23 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
295,60 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Gisada Ambassador For Men, parfumovaná voda, 50 ml
1 744,80 €/1l
87,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Intenzívne a špeciálne
Objem 0,1 l
Skopírovala som pôvodný popis z YSL a vložila ho sem - to je všetko, čo musím povedať - je to sen! Vďaka nezvyčajnej kombinácii hviezdicového anízu a čiernych ríbezlí vrchná nóta zachytáva čuch nositeľa alebo tých, ktorí vôňu dostanú. Táto vydarená čuchová explózia vyčaruje svoje prvé kúzlo. Po tomto prvom dojme nasleduje jedinečná srdcová nóta s kompozíciou korenia a galangalu. Táto koreňová rastlina vyžaruje korenistú a zároveň drevitú vôňu, ktorej dodáva elegantný výraz prídavok korenia, kráľa korenín. Nezabudnuteľnú základnú nótu tvorí zmes vanilky, balzamu tolu a cédru. Prídavok vanilky dodáva vôni Yves Saint Laurent Opium pour Homme zmyselný a zároveň bezstarostný charakter. Tolu balzam sa získava zo živice balzamovníka a je ideálnym zložením pre základnú nótu vône vďaka svojmu dlhotrvajúcemu účinku. Dodáva neporovnateľne sladký, ale aj dymový charakter. Céder so svojou korenistou, drevitou a zmyselnou vôňou je dokonalým doplnkom základnej nóty vône. Táto jedinečná kompozícia dodáva vôni Opium pour Homme orientálny a korenistý účinok a bez problémov dokáže držať krok s vysokým štandardom dámskej vône.
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná pánska vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná pánska vôňa. Kupujeme ju vždy. Cenovo výhodná. Rýchle doručenie. Veľmi spokojní.
Hodnotenie z 21. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som nadšený
Objem 0,1 l
Vôňu poznám už dlho, veľmi sa mi páči. Cena je veľmi dobrá a dodanie bolo perfektné. Ďakujem
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfum veľmi príjemná vôňa.
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný. Cítim sa dobre
Hodnotenie z 23. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj obľúbený parfum
Objem 0,1 l
Nie je ľahké nájsť ho za dobrú cenu.
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Objem 0,1 l
Vhodný pomer cena/výkon
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Dobrý produkt.
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Perfektné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l