4,8



Na základe 41 hodnotení
Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
21,03 €
280,40 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia pour Homme EDT 100 ml M1 087,80 €/1l
108,78 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml570,40 €/1l
57,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Yellow Diamond - Toaletná voda 50ml - Elegantná a Kvety voňajúca Vôňa pre Ženy1 010,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Red Jeans Woman - Osviežujúci a Sinný Parfum 75ml pre Moderné Ženy
281,87 €/1l
21,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,85 €/1l
85,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Toaletná voda 30ml - Elegánna a sofistikovaná vôňa, ideálna pre moderného muža. K dispozícii v objeme 30ml. Parfumy Versace pre náročných mužov.
1 346,67 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,50 €/1l
81,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
141,75 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
412,67 €/1l
30,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Pour Homme Dylan Blue Toaletná voda 30 ml
1 313,33 €/1l
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,40 €/1l
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Toaletná voda pre mužov
- Vrcholné tóny: fialka, jazmín, muškát, santalové drevo a levanduľa
- Stredné tóny: levanduľa, ruža, klinček, heliotrop, jazmín, pelargónia, šalvia, jedľa a ľalia
- Základné tóny: vanilka, iris, ambra a vetiver
VERSACE Blue Jeans je toaletná voda pre mužov s upokojujúcim vôňou, vytvorená pre mužov s výraznou osobnosťou. Táto vôňová kompozícia je pravou lahôdkou pre zmysly. Vrcholné tóny fialky, jazmínu, muškátu, santalového dreva a levandule vytvárajú jemný a elegantný začiatok. Základ toaletnej vody je tvorený vanilkou, irisom, ambrou a vetivrom, ktoré dodávajú hĺbku a teplo.
Alcohol, Parfum,Water, Benzyl Salicylate, Linalool,Alpha-Isometuyl ionone, Cittronellol, coumarin, Limonene, Grtanoil, Citral Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal
Odporúča sa rozprašovať okolo krku a na zápästia, kde je pulz. Nerazprašovať do očí.
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, ďaleko od ohňa a priameho slnečného žiarenia.
Versace Blue Jeans Eau de Toilette, sprej, 75 ml – 75 ml
Versace Blue Jeans je klasická, mužská vôňa, ktorá je dostupná od roku 1994. Kombinuje drevité a citrusové tóny s pikantným srdcom a teplou základnou nótou.
Vrchné tóny pozostávajú z bergamotu, citrónu, anízu, bazalky a palisandrového dreva. V srdci sa spájajú ruža, levanduľa, jazmín, šalvia, heliotrop a ľalia. Základné tóny tvoria kosatec, santalové drevo, vetiver, pižmo, pačuli, tonka, vanilka a ambra.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Versace
- Produkt: Versace Blue Jeans Eau de Toilette Spray 75ml
- Objem: 75 ml
- EAN: 8018365260757
Vôňa Blue Jeans je univerzálny a nadčasový parfém. Sú ako dobré džínsy, ktoré sa hodia ku každému oblečeniu. Versace Blue Jeans je vôňa pre mužov, ktorí sú aktívni a plní mladíckej vášne. Chrumkavá a svieža vďaka zmesi citrusov v hlavových tónoch získava jemne orientálny výraz vďaka kombinácii kvetinových a drevitých tónov a korenia. Energizujúca kompozícia, ideálna na celodenné nosenie.
Vôňové tóny:
Hlavové tóny: citrón, bergamot, borievka, aníz, brazílske ružové drevo, bazalka
Srdcová nóta: lavender, rose, carnation (plant), heliotrope, jasmine, geranium, sage, fir, lily of the valley
Base note: vanilka, fazuľa tonka, santalové drevo, kosatec, pižmo, ambra, vetiver, céder, pačuli
Taliansky návrhár si bude dlho pamätať svoju divokosť v móde. Umelecká, iskrivá, drevitá a orientálna vôňa - to je Blue Jeans pre mužov. Vôňa je ideálna na vychutnávanie slnečnej prechádzky po talianskej riviére. bola uvedená na trh v roku 1994.
Pánsky parfum Versace Blue Jeans EDT (75 ml)
- Objem: 75 ml
- Typ: Dámsky dezodorant:
- (toaletná voda)
- Sprej
- Názov parfému: Blue Jeans
- Formát: Sprej
- Pohlavie: muži
- Objem: 75 ml
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Versace Blue Jeans EDT (75 ml) a definujte svoju osobnosť jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Versace!
Vrchné tóny: bergamot, aníz, bazalka, brazílske ružové drevo, citrusové plody, borievka, Srdcové tóny: šalvia, pelargónia, jazmín, ruža, levanduľa, konvalinka, jedľa, heliotrop, klinček, Základné tóny: pačuli, céder, jantár, vetiver, fazuľa tonka, vanilka, santalové drevo, pižmo, kosatec
| Typ: | Toaletná voda |
| Cieľová skupina: | Muži |
| Nóty vône: | Vôňa: drevitá, orientálna |
| Množstvo v ml: | obsah: 75 ml |
| Hlavné pojmy: | Sprej |
Versace Blue Jeans Man toaletná voda v spreji 75ml
Versace Blue Jeans Man.
Toaletná voda pre mužov.
75 ml
,
Vôňa toaletnej vody pre mužov Versace Blue Jeans Man bola predstavená v roku 1994. Orientálna drevitá vôňa má však stále svoje zaslúžené miesto na výslní. Počujete jemný šum mora a cítite dotyk teplých slnečných lúčov? Vydajte sa na výlet na slnkom zaliatu Riviéru s vôňou Versace Blue Jeans Man, ktorá vám pripomenie vaše najkrajšie spomienky. Dotyk slnka a osviežujúcich morských vĺn vám vôňa sprostredkuje už s prvým privoňaním k osviežujúcim citrusovým úvodným tónom. Citrusové tóny sa prelínajú s kvetinovou vôňou, ktorá kontrastuje s aromatickým, jemne korenistým akordom muškátového orieška. Základ vône je založený na mužných ingredienciách, ktoré pretrhnú vašu charizmu. Hrejivé santalové drevo, vetiver, céder a mužné pižmo sa pohrajú s fantáziou každej ženy. Doprajte si dotyk vône, ktorá je osviežujúca a neodolateľná, objavte toaletnú vodu pre mužov Versace Blue Jeans Man.
Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml je symbolom mužnosti a slobody. Táto mužská vôňa je určená pre elegntného muža, ktorý ocení výnimočné kompozície. Ľahká a osviežujúca zmes vonných tónov spríjemní každý váš deň. Uvoľnite sa a nechajte sa uniesť touto ikonickou vôňou od značky Versace.
Toaletná voda Versus Blue jeans od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Vône z kolekcie Versace Jeans podčiarkujú osobnosť charizmatických mužov a žien, ktorí sa cítia byť spojení so sebavedomým životným štýlom džínsov milujúcich slobodu. Jeans for Him stelesňuje tento životný postoj mužnou, aromaticko-drevitou kompozíciou s nádychom pižma.
Versace Blue Jeans Man Edt Spray
VERSACE Versus Blue Jeans toaletná voda v spreji 75mlDodávané s kovovou krabičkou, ako je znázornené na obrázku
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Tento jedinečný produkt pre VICTORIA'S SECRET ponúka INTERNATIONAL Glamourpuss
- Model
- Blue Jeans
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Kvôli legislatívnym požiadavkám môžeme uviesť iba do 20 prísad, ktoré sú výrobkom zákonne povolené v Slovenskej republike a v Európskej únii. Medzi tieto prísady patrí: voda, alkohol, parfum (pachová látka), limonén, linalool, geraniol, citronelol, kumarín, citrónová kyselina, benzyl benzoát, hydroxycitronelal, hexyl cinnamal, kyselina jantárová, citral, kyselina geraniálová, farnesol, cumar, BHT, BHA, kyselina citrónová.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8018365260757
- Číslo od výrobcu
- V26075
- Model
- Blue Jeans
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Kvôli legislatívnym požiadavkám môžeme uviesť iba do 20 prísad, ktoré sú výrobkom zákonne povolené v Slovenskej republike a v Európskej únii. Medzi tieto prísady patrí: voda, alkohol, parfum (pachová látka), limonén, linalool, geraniol, citronelol, kumarín, citrónová kyselina, benzyl benzoát, hydroxycitronelal, hexyl cinnamal, kyselina jantárová, citral, kyselina geraniálová, farnesol, cumar, BHT, BHA, kyselina citrónová.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8018365260757
- Číslo od výrobcu
- V26075
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nautica - Voyage EDT 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace - Dreamer EDT 100ml
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Rochas - Moustache EDP 125ml
305,92 €/1l
38,24 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Red Jeans Woman - Osviežujúci a Sinný Parfum 75ml pre Moderné Ženy
281,87 €/1l
21,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme - Toaletná voda 100ml pre mužov
564,10 €/1l
56,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,90 €/1l
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

SANILO® Posteľná bielizeň 135x200 cm, 100% najjemnejšia bavlna, 2-dielna, obliečka na prikrývku, obliečka na vankúš 80x80 cm - Mramorová čierna
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
197,84 €/1l
24,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mobilný telefón Nokia 105 4,49 cm (1,77 palca) 2019, DualSIM, farba: čierna
38,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt, rýchlo dodaný
Super produkt, môj syn ho miluje. Rýchle dodanie. Veľmi rád si ho kúpim znova!
Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá vôňa
Túto vôňu som si kúpila už niekoľkokrát a veľmi dobre vonia a vydrží
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka fungovala rýchlo a spoľahlivo
Cena a výkon sú správne. Je to obľúbená vôňa môjho manžela.
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mittags bestellt,am nächsten Tag war das Parfüm da. Top.
Hodnotenie z 23. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektný nákup
Produkt používate už dlho a radi v ňom pokračujete
Hodnotenie z 7. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Rýchle dodanie a špičková kvalita
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt! Výhodná cena a rýchle doručenie!
Tento produkt je skvelý.
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa
super vôňa, veľmi priaznivá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l