4,4



Na základe 17 hodnotení
Versace Pour Homme Toaletná voda 30ml - Elegánna a sofistikovaná vôňa, ideálna pre moderného muža. K dispozícii v objeme 30ml. Parfumy Versace pre náročných mužov.
40,40 €
1 346,67 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Code toaletná voda 75ml1 101,73 €/1l
82,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Eau des Merveilles toaletná voda pre ženy 100 ml979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent L'Homme 100ml Toaletná voda - Elegánna a rafinovaná vôňa s jemným charakterom. Osvežujúca esencia pre mužov.919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,55 €/1l
85,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,27 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,25 €/1l
81,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dylan Blue - Toaletná voda 50ml
929,80 €/1l
46,49 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
570,40 €/1l
57,04 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Red Jeans Woman - Osviežujúci a Sinný Parfum 75ml pre Moderné Ženy
281,87 €/1l
21,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace pour Homme darčeková sada pre mužov Set I. 30 ml
2 484,67 €/1l
74,54 €
Predajca: somnia24

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme toaletná voda v spreji (100 ml)
752,90 €/1l
75,29 €
Predajca: Parfumtoi

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 2x30ml
1 165,67 €/1l
69,94 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Versace Pour Homme Edt sprej 30 ml – pánska toaletná voda, 30 ml
Versace Pour Homme je klasická, no zároveň prekvapivo moderná vôňa pre mužov, ktorá kombinuje bergamot s pelargóniou a vytvára harmóniu tepla a sily. Táto vôňa vyjadruje sebavedomie a dynamiku moderného muža.
Zloženie vône:
- Vrchné tóny: Bergamot, neroli, listy pomaranča
- Stredné tóny: Pelargónia, šalvia, modrá hyacinta
- Základné tóny: Tonka, pižmo, ambra
Podrobnosti o produkte
- Značka: Versace
- Produkt: Versace Pour Homme Edt sprej 30 ml
- Určené pre: Mužov
- Objem: 30 ml
- Charakter vône: Aromatická, drevitá
- EAN: 8011003995943
Pánska vôňa Versace Pour Homme je esenciou krajiny okolo Stredozemného mora a ingrediencie tomu zodpovedajú. Pulzujúca zmes fougere je odľahčená prítomnosťou bergamotu a pelargónie. Hlava sa otvára citrusmi z oblasti Diamante v Kalábrii spolu s okvetnými lístkami a kvetmi horkých pomarančovníkov. Srdce vône definuje kvetinovo-minerálna aróma kombinujúca strieborne zelené vetvičky šalvie so sýtymi modrými kvetmi hyacintu. Silný a zvodný akord vnáša do základu céder a agarové drevo, ktoré spolu s ambrou, fazuľou Tonka a pižmom dodávajú celej kompozícii punc čistej mužnosti. Nie náhodou je vôňa ukrytá vo flakóne, ktorý pripomína brúsený drahokam. Rozprašovač aj flakón zdobí vyrytý strieborný motív starobylého meandra - nezameniteľný znak módneho domu Versace.
Toaletná voda Versace Pour Homme 30 ml je aromatická pánska vôňa so sviežim a zároveň korenistým charakterom. Ovocný svieži vánok bergamotu, limetky a neroli vo vrchnej nóte sa v srdci vône stretáva s akordmi pelargónie, hyacintu, šalvie a cédrového dreva. V základe sa miešajú teplé a výrazné tóny fazule tonka, pižma a jantáru. Versace Pour Homme zaujme svojimi výraznými akordmi a stal sa absolútne nezameniteľnou vôňou.
Pánsky parfém Versace Pour Homme Versace EDT 30 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnou toaletnou vodou Versace Pour Homme Versace EDT a definujte svoju osobnosť pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Versace!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Versace Pour Homme
Vzrušujúci a moderný zvrat klasickej vône AromaticFougere pre mužov. Túto mužnú, modernú vôňu vytvoril majster parfumér Alberto Morillas. Vrchné tóny tvoria citrusy, neroli, bergamot a petit grain. Srdcové tóny tvoria hyacint, šalvia muškátová, céder a pelargónia. Základné tóny tvoria fazuľa tonka a pižmo z jantáru
Versace Pour Homme toaletná voda v spreji 30ml ohne Folie
Elegantná a sofistikovaná vôňa Versace Pour Homme Toaletnej vody 30ml je stvorená pre moderného muža, ktorý si váži detaily. Tento exkluzívny parfum od značky Versace je ideálnou voľbou pre náročného muža, ktorý túži po dokonale zladenom zmesi citrusových tónov, medu a drevitých nuancií. S objemom 30ml je tento parfém skvelou voľbou pre každodenné použitie, či už vo dne či v noci. Oslovte svoje zmysly a doprajte si zážitky s touto ikonickou vôňou od Versace.
Toaletná voda Pour Homme od Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Toaletná voda Pour Homme od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Parfém VERSACE Pour Homme Eau de Toilette (30 ml)
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Elegánna a sofistikovaná toaletná voda Versace Pour Homme je ideálna pre moderného muža, ktorý túži po štýle a dokonalosti. Táto vôňa je zosilnená zmesou prémiových ingrediencií, ktoré zahŕňajú bergamot, koriander, santalové drevo, vetiver, a mnohé ďalšie. Vychutnajte si unikátnu kombináciu náročných vôní, ktoré sú neodolateľné a elegantné at the same time. Splňte očakávania aj najnáročnejších mužov s touto parfumovanou vodou od Versace.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániPáni
- EAN kód
- 8011003995943
- Číslo od výrobcu
- 720007
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Elegánna a sofistikovaná toaletná voda Versace Pour Homme je ideálna pre moderného muža, ktorý túži po štýle a dokonalosti. Táto vôňa je zosilnená zmesou prémiových ingrediencií, ktoré zahŕňajú bergamot, koriander, santalové drevo, vetiver, a mnohé ďalšie. Vychutnajte si unikátnu kombináciu náročných vôní, ktoré sú neodolateľné a elegantné at the same time. Splňte očakávania aj najnáročnejších mužov s touto parfumovanou vodou od Versace.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPániPáni
- EAN kód
- 8011003995943
- Číslo od výrobcu
- 720007
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Pour Homme - Toaletná voda 100ml pre mužov
500,00 €/1l
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,27 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Versace The Dreamer - Toaletná voda 100ml
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
435,45 €/1l
87,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dylan Blue - Toaletná voda 50ml
929,80 €/1l
46,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%12% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
12%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá vôňa
Objem 0,2 l
Toaletnú vodu používam už nejaký čas. Je to presne moja vôňa
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,2 l
Super
Hodnotenie z 18. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objem 0,2 l
Super svieža vôňa.
Hodnotenie z 24. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 0,2 l
Najlepšie
Hodnotenie z 20. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá každodenná vôňa na leto
Objem 0,2 l
Túto vôňu môžete nosiť na každú príležitosť, najmä v lete. Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Najmä vo veľkosti 200 ml. Vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l