4,8



Na základe 104 hodnotení
Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
57,04 €
570,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Abercrombie & Fitch Authentic Man - Toaletná Voda 100ml363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 2x30ml
1 165,67 €/1l
69,94 €
Predajca: somnia24

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
520,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,10 €/1l
81,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
435,45 €/1l
87,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,55 €/1l
85,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,27 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 233,33 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Man Eau Fraiche, toaletná voda, 100 ml + toaletná voda, 10 ml + kozmetická taška
858,90 €/1l
96,00 €
-10,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,89 €
Predajca: Parfumtoi

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
552,10 €/1l
55,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Yellow Diamond - dámsky parfum 90ml
639,78 €/1l
57,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
bergamot,brazilské růžové dřevo,kardamom,citron,karambola
estragon,šalvěj,cedr,pepř
jantar,šafrán,pižmo,dřevité tóny,sykamor
Versace Man, silný a sebavedomý muž, ktorý miluje a venuje veľkú pozornosť módnym trendom, s elegantným podhľadom a čoraz zvodnejším šarmom. Pre muža, ktorého silou je jeho duša, ktorý sa cíti slobodný a dokáže si užívať život po boku bit Versace Man Eau Fraiche je nová harmónia vôní, v ktorej sú najklasickejšie zložky pánskych vôní osviežené nezvyčajnými tónmi, ktoré vdychujú život prekvapivo sviežej vôni. Čuchová harmónia s nezvyčajnými tónmi, ktoré vdychujú život do prekvapivo sviežej vône tradičného bieleho citróna a vzácneho ružového dreva. Nezameniteľný charakter cédrových listov sa dvíha a zdôrazňuje živé tóny estragónu a mužnosť šalvie muškátovej. Neodolateľná stopa platanového dreva, zahaľujúceho jantáru a iskrivého pižma ponúka tajomné a do hĺbky pokožky sa ponášajúce pocity s aromatickým tonizujúcim drevom z rodiny Olfactive
VERSACE EAU FRAICHE MEN toaletná voda 100ml
Vôňa, ktorá je ľahká a svieža, ale zároveň veľmi elegantná a rafinovaná.
Jedinečné spojenie tradičnej elegancie a modernej sviežosti.
Vytvorená pre štýlových, výrazných, ale zároveň slobodných a dynamických mužov.
Nóty vône:
vrchné tóny - biely citrón, ružový strom, karambola
srdcové tóny - céder, estragón, šalvia
základné tóny - ambra, pižmo, dračie drevo
Versace Man Eau Fraiche toaletná voda v spreji 100ml
Zhodnoťte svoju mužnosť s vôňou Versace Man Eau Fraiche. Táto toaletná voda pre mužov o objeme 100 ml je synonymom sofistikovaného štýlu a elegancie. Skombinuje jemné citrusové tóny s príjemným nádychom šalvie a hrušky, čo vytvára sviežu, dynamickú vôňu, ktorá vyžaruje sebavedomie a originalitu. Ponorte sa do u s vôňou Versace Man Eau Fraiche a doprajte sebe alebo vašim blízkym jedinečný zážitok.
Toaletná voda Eau Fraiche Man od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Versace, Eau Fraiche, toaletná voda pre mužov, 100 ml
Versace Man Eau Fraiche Edt Spray
Zložky: alkohol denat. (sd alkohol 39-c), citral, citronellol, etylhexyl salicylát, vôňa, geraniol, limonén, linalool.
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Versace Man Eau Fraiche je zosilnením sily prírody pre moderného muža. Zložená z kombinácie citrusových, bylinných a drevitých tónov, táto toaletná voda je osviežujúca a elegantná at the same time. Napravte zmysly s touto štýlovou arómou, ktorá je dokonalým doplnkom vášho denného štýlu. / / Ingrediencie (do 20): citrón, bergamot, rozmarín, koriander, šafran, morský mech, cedrové drevo, vetiver, machové drevo, pižmo a mnoho ďalších.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8018365500037
- Číslo od výrobcu
- V500010
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Versace Man Eau Fraiche je zosilnením sily prírody pre moderného muža. Zložená z kombinácie citrusových, bylinných a drevitých tónov, táto toaletná voda je osviežujúca a elegantná at the same time. Napravte zmysly s touto štýlovou arómou, ktorá je dokonalým doplnkom vášho denného štýlu. / / Ingrediencie (do 20): citrón, bergamot, rozmarín, koriander, šafran, morský mech, cedrové drevo, vetiver, machové drevo, pižmo a mnoho ďalších.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8018365500037
- Číslo od výrobcu
- V500010
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,10 €/1l
81,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
467,90 €/1l
46,79 €
Predajca: PerfumTraders

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Apple iPad Pro, 33 cm (13"), 2752 x 2064 px, 256 GB, 8 GB, iPadOS 17, Čierna
Použité
1 032,59 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: preiswertePC

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Versace Man Eau Fraiche 30 ml toaletná voda
1 299,00 €/1l
38,97 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
35,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml
401 400,01 €/1kg
40,14 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
1 040,20 €/1l
52,01 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Pour Homme - Toaletná voda 100ml pre mužov
500,00 €/1l
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips 5000 series CX5535/11, Vertikálny domáci ventilátor, Šedá, Podlaha, Plast, 46 dB, 2230 m³/h
280,18 €
Predajca: Dragtek-com

napájací adaptér 2v1 2000mAh U90EWE + nabíjačka s káblom micro USB pre Samsung Galaxy S7 S7edge S6edge S6 S5 S4 S3 S5 S3mini S4 mini S5 mini A7 (2016) A5 (2016)
10,99 €
Predajca: Mobileking

Bächlein Design sifón univerzálny pre umývadlo a umývadlový stolík - čierny
79,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Maison Alhambra Glacier Ultra Edp 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Muž Eau Fraiche - Tužkový deodorant, 75ml
430,00 €/1l
32,25 €
Predajca: FragrancesBg

Frézka na nechty, manikúra, pedikúra. Prenosná brúska na manikúru a pedikúru. Elektrická brúska na nechty Retoo
10,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Brita 1023120, 3 kusov, Brita, Kazeta
42,58 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt, super rýchle dodanie
Objem 0,2 l
Toaletnú vodu používam opakovane a tento produkt sa mi veľmi páči. Doručenie bolo 3 dni po objednaní a komunikácia s BrastyGroup bola úplne príkladná. Preto 5 hviezdičiek, kedykoľvek znova
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všestranná voľba pre každú príležitosť
Objem 0,2 l
Nadčasová, elegantná pánska vôňa, ktorá je decentná, ale zároveň výrazná. Je to skvelá voľba na každodenné nosenie aj do kancelárie. Vyžaruje džentlmenský šarm, bez toho aby bola nudná, a je veľmi vyvážená.
Hodnotenie z 27. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa, veľmi priaznivá.
Objem 0,2 l
Veľmi dobre voňajúca pánska letná vôňa. Veľmi priaznivá cena. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 8. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,1 l
Ako obvykle skvelá vôňa a to aj za super cenu. Môžem ho len odporučiť a vždy si ho tu opäť objednám l.
Hodnotenie z 4. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VERSACE EAU FRAICHE
Objem 0,2 l
Extrémne rýchle dodanie a najdôležitejšie, originálna EDT - žiadny falzifikát a najlepšia ponuka vôbec
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá toaletná voda
Objem 0,1 l
Podľa môjho názoru vonia veľmi dobre a nie je preplnená.
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Veľmi elegantná a klasická vôňa. Odporúčam ju ďalej.
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo dnes použité rýchlo a efektívne, všetko sa hodí
Objem 0,2 l
Všetko bolo dnes využité rýchlo a efektívne, všetko sedí
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l