4,8



Na základe 104 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage Woda toaletowa, 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 2x30ml
1 165,67 €/1l
69,94 €
Predajca: somnia24

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
435,45 €/1l
87,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
520,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,10 €/1l
81,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Man Eau Fraiche, toaletná voda, 100 ml + toaletná voda, 10 ml + kozmetická taška
858,90 €/1l
96,00 €
-10,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,89 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,27 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Versense DUO EDT 2x30ML ( 60ML)
2 194,67 €/1l
65,84 €
Predajca: Scentist

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss toaletná voda vo fľaši 30 ml
995,33 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
bergamot,brazilské růžové dřevo,kardamom,citron,karambola
estragon,šalvěj,cedr,pepř
jantar,šafrán,pižmo,dřevité tóny,sykamor
Versace Man, silný a sebavedomý muž, ktorý miluje a venuje veľkú pozornosť módnym trendom, s elegantným podhľadom a čoraz zvodnejším šarmom. Pre muža, ktorého silou je jeho duša, ktorý sa cíti slobodný a dokáže si užívať život po boku bit Versace Man Eau Fraiche je nová harmónia vôní, v ktorej sú najklasickejšie zložky pánskych vôní osviežené nezvyčajnými tónmi, ktoré vdychujú život prekvapivo sviežej vôni. Čuchová harmónia s nezvyčajnými tónmi, ktoré vdychujú život do prekvapivo sviežej vône tradičného bieleho citróna a vzácneho ružového dreva. Nezameniteľný charakter cédrových listov sa dvíha a zdôrazňuje živé tóny estragónu a mužnosť šalvie muškátovej. Neodolateľná stopa platanového dreva, zahaľujúceho jantáru a iskrivého pižma ponúka tajomné a do pokožky vniknuté pocity.
"Muž Versace je synonymom zvodnej elegancie. Versace Eau Fraiche Man je poctou modernému mužovi, ktorému nechýba charizma a sebavedomie." Donatella VersacePánska vôňa Versace je určená silnému a sebavedomému mužovi, ktorý má rád a pozná najnovšie módne trendy. Pre muža, ktorého hlavnou devízou je slobodný duch a ktorý si vie užívať každý okamih svojho života, Versace Eau Fraiche Man presne zapadá do jeho vnímania sveta a seba v ňom. Výsledkom tohto konceptu, v ktorom sa stretávajú klasické mužské ingrediencie s nezvyčajnými tónmi, je nový význam harmónie.
VERSACE EAU FRAICHE MEN toaletná voda 50ml
Vôňa, ktorá je ľahká a svieža, ale zároveň veľmi elegantná a rafinovaná.
Jedinečné spojenie tradičnej elegancie a modernej sviežosti.
Vytvorená pre štýlových, výrazných, ale zároveň slobodných a dynamických mužov.
Nóty vône:
vrchné tóny - biely citrón, ružový strom, karambola
srdcové tóny - céder, estragón, šalvia
základné tóny - ambra, pižmo, dračie drevo
Toaletná voda Eau Fraiche Man od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
Toaletná voda Versace Man Eau Fraîche je osviežujúcejšia verzia ako vôňa Versace Man a má intenzívnejší vodný charakter. Dokonale sa hodí pre mužov, ktorí nechcú byť súčasťou davu, ale naopak chcú upútať pozornosť svojím štýlom a osobným šarmom. svieža vodná vôňa s drevitými akordmi pre mužov, ktorí sa neboja byť stredobodom pozornosti vytvorená v roku 2006 parfumérom Olivierom Crespom
Vrchné tóny: Hviezdne ovocie, bergamot, citrón, kardamón, brazílske palisandrové drevo: Stredné tóny: Stredné tóny: korenie, céder, šalvia, estragón: Základné tóny: Jantár, platan, šafran, pižmo, drevité tóny
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Versace Eau Fraiche Man Edt Spray 500008 ITALY kartón @ 1 fľaša x 50 ml
- Model
- Man Eau Fraîche
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8018365500020
- Číslo od výrobcu
- V500008
- Model
- Man Eau Fraîche
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 8018365500020
- Číslo od výrobcu
- V500008
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
570,40 €/1l
57,04 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche 30 ml toaletná voda
1 299,00 €/1l
38,97 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
266,00 €/1l
26,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
477,20 €/1l
47,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
946,13 €/1l
70,96 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,25 €/1l
81,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce & Gabbana The One For Men Intense Edp Spray
982,40 €/1l
49,12 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Odyssey Mega parfémovaná voda pre mužov 100 ml
231,70 €/1l
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
415,20 €/1l
20,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 75 ml
929,20 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique White 125ml, Muži, 125 ml, Bergamot, Citrón, Bergamot,Lemon, Kardamon, Muškátový orech, Korenie, Fialový, Cardamom,Nutmeg,Pepper,Violet (flower)
236,48 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Extreme Woda perfumowana, 75ml
380,27 €/1l
28,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Mamlakaat Al Oud ORO 100ml VOLAR Estä Oro VOLARÉ parfumovaná voda 100ml
383,90 €/1l
38,39 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt, super rýchle dodanie
Objem 0,2 l
Toaletnú vodu používam opakovane a tento produkt sa mi veľmi páči. Doručenie bolo 3 dni po objednaní a komunikácia s BrastyGroup bola úplne príkladná. Preto 5 hviezdičiek, kedykoľvek znova
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všestranná voľba pre každú príležitosť
Objem 0,2 l
Nadčasová, elegantná pánska vôňa, ktorá je decentná, ale zároveň výrazná. Je to skvelá voľba na každodenné nosenie aj do kancelárie. Vyžaruje džentlmenský šarm, bez toho aby bola nudná, a je veľmi vyvážená.
Hodnotenie z 27. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa, veľmi priaznivá.
Objem 0,2 l
Veľmi dobre voňajúca pánska letná vôňa. Veľmi priaznivá cena. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 8. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,1 l
Ako obvykle skvelá vôňa a to aj za super cenu. Môžem ho len odporučiť a vždy si ho tu opäť objednám l.
Hodnotenie z 4. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VERSACE EAU FRAICHE
Objem 0,2 l
Extrémne rýchle dodanie a najdôležitejšie, originálna EDT - žiadny falzifikát a najlepšia ponuka vôbec
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá toaletná voda
Objem 0,1 l
Podľa môjho názoru vonia veľmi dobre a nie je preplnená.
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Veľmi elegantná a klasická vôňa. Odporúčam ju ďalej.
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo dnes použité rýchlo a efektívne, všetko sa hodí
Objem 0,2 l
Všetko bolo dnes využité rýchlo a efektívne, všetko sedí
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l