4,9



Na základe 15 hodnotení
Guy Laroche Fidji Eau de Toilette 100ml - Květinová a Originálna Vôňa pre Výnimočné Ženy
28,84 €
288,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss, Consort Collection - Patchouli Of The Underworld, Parfum, Unisex, 100 ml1 605,90 €/1l
160,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl439,90 €/1l
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Guy Laroche Fidji 50ml, Luxusná Toaletná Voda
437,60 €/1l
21,88 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Madame Rochas Parfém, 100ml
405,30 €/1l
40,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fidji toaletná voda pre ženy 50 ml - Guy Laroche
570,20 €/1l
28,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
154,50 €/1l
15,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Nina, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Limetka, Jablko, Gardénia, Cédrové drevo, biele pižmo
675,88 €/1l
54,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Anna Sui Sui Dreams EDT 50 ml W
422,00 €/1l
21,10 €
Predajca: MANADA

Rochas Eau de Rochas toaletná voda pre ženy 100 ml
456,90 €/1l
45,69 €
Predajca: Parfumtoi

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
376,00 €/1l
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Annick Goutal Eau De Monsieur toaletná voda pre mužov 100 ml
751,00 €/1l
91,45 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
326,00 €/1l
32,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Gabriela Sabatini Žena Parfémová Vôňa, 60ml
256,33 €/1l
15,38 €
Predajca: MANADA

Aigner Etienne Aigner Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
790,00 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dunhill - Desire for and Men EDT 150ml
214,53 €/1l
32,18 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Guy Laroche Fidji Eau de Toilette, sprej, 100 ml – 100 ml
Fidji od spoločnosti Guy Laroche je klasická, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1966 a stelesňuje exotickú atmosféru tichomorských ostrovov. Vďaka kombinácii sviežich citrusových tónov a kvetinových akcentov ponúka osviežujúci a zároveň zmyselný zážitok.
Vrchné tóny zahŕňajú galbanum, tubarózu, kosatec, bulharskú ružu, jazmín a ylang-ylang. V srdci vône sa nachádzajú koreniny a aldehydy, zatiaľ čo základ tvoria santalové drevo, pačuli, balzam a pižmo.
Fidji je určená pre dámy a vyniká svojou nadčasovou eleganciou.
Vôňa je svieža a kvetinová, s teplou, korenistou hĺbkou.
Detaily produktu
- Značka: Guy Laroche
- Produkt: Guy Laroche Fidji Eau de Toilette Spray 100ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 3360372009641
V roku 1966 sa na horúcom ostrove Fidži, ktorý je známy svojimi nezvyčajne slnečnými plážami a krásnymi výhľadmi, zrodila v hlave známeho návrhára Guya Larocheho myšlienka vytvoriť prvý parfum, ktorý by niesol jeho meno. Guy Laroche Fidji je mimoriadne bohatá vôňa, ktorá si od svojho uvedenia na trh neustále získava srdcia žien. Ikonická, kvetinovo-ovocná kompozícia je dokonalou voľbou pre prázdninové šialenstvo.
Hlavné tóny: galbanum, hyacint, kosatec, bergamot, citrón, tuberóza
Srdcové tóny: galbanum, hyacint, kosatec, bergamot, citrón, tuberóza
Srdcové tóny: galbanum, hyacint, kosatec, tuberóza
: fialka, jazmín, ruža, aldehydy, ylang-ylang, klinček (korenie), koreň orrisu, korenisté tóny
Základná nóta: dubový mach, vetiver, santalové drevo, živice, pižmo, jantár, pačuli
.
Fidji bola uvedená na trh v roku 1966 návrhárskym domom Guy Laroche a je považovaná za osviežujúcu kvetinovú vôňu. Táto ženská vôňa obsahuje zmes hyacintu, citrónu, bergamotu, karafiátu, jazmínu a ruže. Odporúča sa na nosenie do kancelárie.
Fidži toaletná voda v spreji 100 ml
Vôňa Guy Laroche Fidji Eau de Toilette 100ml je symbolom elegancie a výnimočnosti pre každú ženu. Květinová vôňa s jemne korenistým podtónom zanecháva dojem sofistikovanosti a šarmu. Tento originálny parfum je vhodný pre každodenné nosenie i špeciálne príležitosti. Obohaťte svoj životný štýl touto ikonickou vôňou od Guy Laroche.
Toaletná voda Fidji od Guy Laroche bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Guy Laroche Fidji 100ml je dámska kvetinová vôňa. Nositeľkou tejto vône je Josephine Catapano. Vrchné tóny sú kosatec, galbanum, hyacint, bergamot, citrón a tuberóza Srdcové tóny sú fialka, oddenok kosatca, jazmín, klinček, ylang ylang, ruža, korenisté tóny a aldehydy Základné tóny sú santalové drevo, ambra, pačuli, živočíšne pižmo, dubové pižmo, vetiver a živica.
Guy Laroche Fidji Edt Spray L5524900 / 1706431T / 1706431TX FRANCE kartón @ 1 fľaštička x 100 ml
Tento jedinečný produkt ponúka HUGO BOSS INTERNATIONAL Glamourpuss
Guy Laroche Fidji toaletná voda v spreji 100ml
- Model
- Fidji
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Citrón, Bergamot, Hyacint, Tuberkóza, Jasmin, Činčily, Vetiver, Sandalové drevo, Vanilka, Hruška, Ruža, Ambré, Liči, Orchidea, Pižmo, Ylang Ylang, Karafiát, Ambra, Ženšen, Melón.
- Výrobca
- Guy Laroche
- Cieľové skupiny
- DámyDámyDámy
- EAN kód
- 3360372009641
- Číslo od výrobcu
- 8ZJ3PJPGZK
- Model
- Fidji
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Citrón, Bergamot, Hyacint, Tuberkóza, Jasmin, Činčily, Vetiver, Sandalové drevo, Vanilka, Hruška, Ruža, Ambré, Liči, Orchidea, Pižmo, Ylang Ylang, Karafiát, Ambra, Ženšen, Melón.
- Výrobca
- Guy Laroche
- Cieľové skupiny
- DámyDámyDámy
- EAN kód
- 3360372009641
- Číslo od výrobcu
- 8ZJ3PJPGZK
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guy Laroche Fidji Parfumovaná Voda, 50 ml
520,80 €/1l
26,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Leifheit 85666, Prikrývka pre sušiak na bielizeň, Zelená, Jednofarebné, Zips, all Leifheit rotary dryers (except LinoProtect 400), 1 kusov
31,54 €/1l
15,77 €
Predajca: Di-Life

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Guy Laroche Fidji 50ml, Luxusná Toaletná Voda
437,60 €/1l
21,88 €
Predajca: PerfumTraders

Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
217,00 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
518,10 €/1l
51,81 €
Predajca: somnia24

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
319,00 €/1l
32,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
361,90 €/1l
36,19 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Nina Ricci L'Air du Temps EDT 100 ml W
488,70 €/1l
48,87 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
439,90 €/1l
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
393,80 €/1l
39,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
819,60 €/1l
40,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Vera Wang Princess EDT 100 ml W
259,10 €/1l
25,91 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
308,40 €/1l
30,84 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Uomo, Muži, 100 ml, Sprej, 1 kusov
256,40 €/1l
25,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Boucheron Place Vendome Parfémovaná Voda, 100 ml
296,20 €/1l
29,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Lalique Perles de Lalique parfémovaná voda pro ženy 100 ml
302,70 €/1l
30,27 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Louis Scherrer One Love EDP 100 ml W
233,80 €/1l
23,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml
303,40 €/1l
30,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

Cabochard toaletná voda v spreji 100ml
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
222,60 €/1l
22,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 01 toaletná voda pre ženy 100 ml
163,00 €/1l
16,30 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
bez zápachu
Objem 0,1 l
Vzhľadom na nízku cenu by ste si mysleli, že v tom bude háčik. Výrobok vonia po alkohole a to je všetko. Obal je veľmi podobný. Je to vôňa, ktorú dobre poznám a mala som byť opatrnejšia. Po tom, čo som povedala, budem mať vašu značku na pamäti pri budúcich nákupoch.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbený parfum už roky
Objem 0,1 l
Moja mama tento parfum veľmi miluje. Vôňa je dlhotrvajúca a veľmi príjemná. Sme úplne spokojní
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa
Objem 0,1 l
Aj po 40 rokoch je to moja obľúbená vôňa. Doručenie bolo rýchle a všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 17. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherná vôňa
Objem 0,1 l
Fidji je toaletná voda, ktorú používam už dlho. Táto vôňa je vždy úžasná.
Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena bola úžasná
Objem 0,1 l
Ďakujem veľmi pekne za vašu fantastickú ponuku, všetko je skvelé
Hodnotenie z 30. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, opäť rád.
Objem 0,1 l
Každý, kto pozná vôňu, ju jednoducho miluje.
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodanie parfumu
Objem 0,1 l
Všetko v poriadku a podľa želania
Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Grandiózne dobré
Objem 0,1 l
Všetko perfektné !!!! S radosťou znova a znova !!!!! Ďakujem !!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l