4,8



Na základe 84 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín1 758,80 €/1l
131,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau de Minthé parfémovaná voda unisex 75 ml2 333,73 €/1l
175,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
309,40 €/1l
30,94 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
301,20 €/1l
30,12 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Reve d'Infini parfémovaná voda pre ženy 100 ml
406,50 €/1l
40,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
819,60 €/1l
40,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique E12201, Muži, 125 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, rozmarín, Jazmín, Orris, Jantár, Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
317,20 €/1l
39,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 323,00 €/1l
66,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
511,70 €/1l
51,17 €
Predajca: somnia24

Lalique Ombre Noire EDP 100 ml M
444,00 €/1l
44,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
486,80 €/1l
24,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Lalique Amethyst Eclat parfémovaná voda pre ženy 50 ml
984,80 €/1l
49,24 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique White In Black Edp 125ml
256,80 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique Les Compositions Parfumees Pink Paradise parfémovaná voda pre ženy 100 ml
973,80 €/1l
97,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte s parfumom Perles De Lalique Eau De Parfum Spray nadčasovú eleganciu a sofistikovanosť značky LALIQUE. Táto unisex vôňa vám dodá príťažlivosť a záhadnosť, a je ideálna na každú príležitosť. Nechajte sa očariť touto výnimočnou kompozíciou a vytvorte dojem, ktorý zostane v pamäti.
Lahodný elixír zmyselnosti... Táto ná vôňa so sebou prináša nekonvenčnú a vášnivú ženskosť vyjadrenú jemným, ale nesporne zmyselným charakterom, ktorý dokáže zamotať hlavu nejednému mužovi. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu inštinktívne priťahuje nežnejšie pohlavie, ktoré bude schopné svojimi jemnými zmyslami dokonale identifikovať jej vonné posolstvo, hovoriace nežným a zvodným jazykom hodvábneho šálu, kožušinového boa alebo perlového náhrdelníka.
Dámsky parfém Perles De Lalique
Lalique
EDP (100 ml) 100 mlNechajte saprekvapiť 100 % originálnym parfémom Perles De Lalique Lalique EDP (100 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky Lalique!
- Pohlavie:
- Dámske
- Unisex
- Objem: 100 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Perles De Lalique
Lalique Perles De Lalique.
Eau de Parfum, für Frauen.
100 ml
Perly od Lalique - Parfumovaná Voda 100 ml / / Elegantná vôňa, ktorá oslní vaše zmysly. Parfumovaná voda Perly od Lalique je symbolom u a elegancie. Svojou jemnou a príjemnou arómou vás zavedie do sveta štýlu a krásy. Tento lahodný parfum je určený pre ženy, ktoré sa neboja prejavovať svoju eleganciu a sofistikovanosť. / / Sila, ženskosť a jedinečný šarm - to všetko nájdete v parfumovanej vode Perly od Lalique. Výnimočná kombinácia esencií vytvorila nezameniteľný a neuveriteľne príťažlivý vôňový zážitok. Svojim originálnym zložením zanecháte v pamäti ostatných nezabudnuteľný dojem. Navodte atmosféru u a elegancie so parfumovanou vodou Perly od Lalique. / / Objem: 100 ml
Parfumovaná voda Perles de Lalique značky Lalique bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda Perles de Lalique od značky Lalique bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Perles de Laliqueje klasická drevitá vôňa pre ženy. Lalique Perles de Lalique je veľmi ženská, romantická a zvodná parfumovaná voda, ktorá dodáva zmyselnosť aj obyčajným dňom a podčiarkuje neobyčajné večery. jemne korenistá chypre vôňa s drevitými akordmi pre elegantné ženy, ktoré sú rady originálne a nekonvenčné, vhodná najmä na teplé dni a večery
Perles De Lalique parfumovaná voda v spreji 100 ml
Lanvin Oxygene Homme je osviežujúca, plná energie a dynamiky... Táto vôňa pre aktívnych mužov, ktorí hľadajú nové životné výzvy a zmyselnú sviežosť počas celého dňa ... Silné korenisté tóny v kombinácii s ušľachtilou drevitou vôňou, ktorú dopĺňa zmyselné pižmo. Intenzívna sviežosť zabalená do moderného flakónu navrhnutého Pascalom Mourgue. Nóty vône: Srdcové tóny: bobule borievky, myrta Základné tóny biele pižmo, céder
- Model
- Perles De Lalique
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingredients: alkohol, voda, parfum, benzyl benzoát, linalool, citrónelol, hexyl cinnamal, limonen, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, ethylhexyl metoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, citral, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, hydroxycitronellal, coumarin, benzyl alkohol, hexyl salicylat, farnesol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexPáni
- EAN kód
- 3454960021679
- Číslo od výrobcu
- XVKXLSXZGK
- Model
- Perles De Lalique
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingredients: alkohol, voda, parfum, benzyl benzoát, linalool, citrónelol, hexyl cinnamal, limonen, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, ethylhexyl metoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, citral, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, hydroxycitronellal, coumarin, benzyl alkohol, hexyl salicylat, farnesol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexPáni
- EAN kód
- 3454960021679
- Číslo od výrobcu
- XVKXLSXZGK
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Ženy, 100 ml, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, ľalia, Pivonka, Ruže, Pižmo, Vanilka, Sprej
309,40 €/1l
30,94 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
301,20 €/1l
30,12 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
819,60 €/1l
40,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lalique White 125ml, Muži, 125 ml, Bergamot, Citrón, Bergamot,Lemon, Kardamon, Muškátový orech, Korenie, Fialový, Cardamom,Nutmeg,Pepper,Violet (flower)
236,48 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique E12201, Muži, 125 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, rozmarín, Jazmín, Orris, Jantár, Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
317,20 €/1l
39,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
511,70 €/1l
51,17 €
Predajca: somnia24

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
823,00 €/1l
82,30 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
295,60 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Bächlein vyskakovacia odpadová súprava s prepadom pre umývadlo a umývadlovú dosku - chróm
59,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Loewe Paula's Ibiza Eclectic toaletná voda unisex 100 ml
929,10 €/1l
92,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Femme Individuelle Parfum, 75ml
366,00 €/1l
27,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez - Still EDP 100ml
544,50 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%1% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
1%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Aká elegantná idiosynkratická vôňa
Objem 0,1 l
Dodávka bola krátka. Obal je zabezpečený. Cena 32,98 € top. Teraz o vôni. Fľaša je vyrobená z ťažkého matného skla. Štvorec bez trikov. Jasná línia. Prvý sprej povedal: Tu som! Špeciálne a súčasné. Bez toho, aby bol ťažký. Nechal som ho pracovať. Každých 10 minút som mal pocit, že sa mi to páči viac. Iso-E-Super som si všimol len letmo. Korenistá ruža s jemným drevom v pachtúli. Kladivo. Môj nový "vždy prichádzaš s vôňou". Niekedy čistý, inokedy vrstvený s molekulou 1. Som úplne zamilovaný. Okamžite som si doobjednal 2 fľaše.
Hodnotenie z 22. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lalique, Perles de Lalique
Objem 0,1 l
Táto vôňa sa mi veľmi páči. Túto vôňu som si kúpila už niekoľkokrát. Zásielku som dostala do dvoch dní.
Hodnotenie z 26. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy Lalique
Objem 0,1 l
Je to nádherná svieža vôňa, ktorá je príjemná a nie je preplnená. Poznám ju už dlho a som rada, že si ju môžem kúpiť tak lacno!
Hodnotenie z 23. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Páči sa mi vôňa
Objem 0,1 l
Kúpila som si ju už niekoľkokrát a páči sa mi na každú príležitosť, do každého počasia, vlastne vždy. Vôňa sa mi páči, je to niečo výnimočné.
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perly de Lalique
Objem 0,1 l
Môj absolútne najobľúbenejší Často sa ma pýtajú na túto vôňu Najlepšie odporúčanie
Hodnotenie z 15. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumovaná voda - Lalique Perles de Lalique
Objem 0,1 l
Parfumovaná voda - Lalique Perles de Lalique, parfum pre súčasnú ženu!
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mimoriadne!
Objem 0,1 l
Očarujúca vôňa, neporovnateľná, dlhotrvajúca! Skvelý produkt!
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný s článkom a rýchlym dodaním.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l