5,0



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Miss Dior Blooming Bouquet toaletná voda pre ženy 30 ml2 700,00 €/1l
81,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml1 303,00 €/1l
130,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Coach Coach toaletná voda pre ženy 90 ml761,11 €/1l
68,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Love in Black toaletná voda pre ženy 75 ml
2 492,53 €/1l
186,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
748,50 €/1l
74,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
264,50 €/1l
26,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
928,80 €/1l
92,88 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage toaletní voda pro muže 100 ml
663,30 €/1l
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Naseem Midnight Love toaletná voda pre ženy 50 ml
405,00 €/1l
20,25 €
Predajca: NutraBestBG

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
1 094,00 €/1l
109,40 €
Predajca: Novada-Shop

Caldion By Hunca Toaletná voda pre ženy 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Nina Ricci Nina toaletná voda pre ženy 30 ml
1 249,67 €/1l
37,49 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Love in WhiteLove in White je zmes kvetinového vesmíru a parfumu, absolútna a veľkorysá. Nádherné kvetinové orientálne vône vytvorené v roku 2005 Millésimes Femmes sú vône s rafinovanou a vzácnou kombináciou niekoľkých kvetinových esencií s bohatými vôňami, ktoré každej z nich dodávajú atmosféru, ktorá zvýrazňuje osobnosť nositeľky. Tieto nezabudnuteľné vône nádherne obliekajú ženské telo.
Dámska parfumovaná voda
orange
kosatec, narcis, magnólia, ryža, jazmín, ruža
santalové drevo, vanilka, jantár
Parfémovaná voda Love in White od značky Creed bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda pre ženy Creed Love in White je ná vôňa, ktorá stelesňuje eleganciu a sofistikovanosť. Táto nádherná vôňa, inšpirovaná elegantným pôvabom klasického bieleho oblečenia, v sebe spája harmóniu tých najlepších ingrediencií z celého sveta. Kompozícia sa začína žiarivými tónmi talianskych citrusov z Amalfi a znamenitých bulharských ruží, ktoré v spojení so srdcom zo sicílskeho jazmínu, fazule tonka a siamského benzoínu vytvárajú harmonický celok. Hrejivý a zmyselný základ z vanilky a vzácneho jantáru vytvára trvalý dojem, ktorý podmaňuje zmysly. Creed Love in White je viac než len parfém - je to zážitok nadčasovosti a ženského pôvabu, ktorý je ideálny na každú príležitosť. Nechajte sa obklopiť touto pozoruhodnou vôňou a zažite esenciu nekompromisnej nej parfumérie.
Pocta dokonalej láske a najdôležitejšiemu dňu v živote ženy, vašej svadbe. Toto romantické dielo spája všetky túžby, sny a nádeje spojené s touto udalosťou. V strede sa ako svadobná kytica rozvíjajú biele kvety s florentskými kosatcami, magnóliami, francúzskymi narcismi a ružami. Srdcový tón sprevádza akord ryže z Tokia. Hádzanie ryže sa považuje za symbol požehnania a vraj prináša neveste a ženíchovi plodnosť. Ambra, vanilka a santalové drevo vytvárajú jemné a delikátne tóny, ktoré dodávajú tejto vôni úžasnú výdrž.
Parfumovaná voda Creed Love in White bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
Creed Love In White Edp Spray
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Creed Love in White Woda parfumovaná, 75 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3508441104617
- Číslo od výrobcu
- 1107561
- Rozmery
- 75 ml
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Creed Love in White Woda parfumovaná, 75 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3508441104617
- Číslo od výrobcu
- 1107561
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
2 174,30 €/1l
217,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Spring Flower, Woda perfumowana, 75ml
2 760,67 €/1l
207,05 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 016,53 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ORIGINÁL - Plech na pečenie Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originál - 465 x 375 x 29 - smalt
38,49 €
Predajca: SUM24

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 50 ml
3 459,40 €/1l
172,97 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Spring Flower parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 505,60 €/1l
262,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Bebird otoskop na odstraňovanie ušného mazu, 1920P HD flexibilná kamera na čistenie uší, kamera na čistenie uší s pinzetou, ušná kamera pre uši/nos/krk pre deti
612,38 €/1kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Unisex parfém BDK Parfums Rouge Smoking EDP 100 ml
1 607,90 €/1l
166,65 €
-5,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
160,79 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Love in White Woda perfumowana, 30 ml
4 477,67 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
7 302,40 €/1l
365,12 €
Predajca: somnia24

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 444,20 €/1l
244,42 €
Predajca: PerfumTraders

Roja Parfums Elixir Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 585,60 €/1l
193,92 €
Predajca: PerfumTraders

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
791,50 €/1l
79,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle a nekomplikované
moja žena je s ním veľmi spokojná a často sa jej ostatní pýtajú, aká je to vôňa....
Hodnotenie z 22. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kedykoľvek znova!
Lásku v bielom poznáme a milujeme. V skutočnosti je pre nás príliš drahá, ale dostali sme tu skvelú ponuku.
Hodnotenie z 15. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko skvelé a podľa popisu!
Skvelá vôňa, veľmi bezpečne zabalené a rýchle odoslanie. Som veľmi spokojný!
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Creed je špeciálna vôňa.... neporovnateľná
Hodnotenie z 31. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar dodaný podľa opisu
Tovar bol dodaný v súlade s opisom a v dobrej kvalite.
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
To najlepšie zo série
Je to proste super.
Hodnotenie z 23. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Rýchle dodanie. Originál.
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kúpiť znova
Originálny parfum
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l