4,4



Na základe 87 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Eau de Parfum Armani Code Eau de Toilette Pour Homme764,05 €/1l
152,81 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage Woda toaletowa, 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej
796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Dior - Homme Sport EDT 75ml
1 329,87 €/1l
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
928,80 €/1l
92,88 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, toaletná voda, 30 ml, náplň
2 727,00 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,25 €/1l
81,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
644,20 €/1l
64,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
427,55 €/1l
85,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rabanne 1 Million, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
699,50 €/1l
139,90 €
Predajca: FragrancesBg

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
621,60 €/1l
77,70 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
626,70 €/1l
62,67 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda pre mužov.
Nóty vône:
Vrchné tóny: korenie a kalábrijský bergamot
Srdcové tóny: pelargónia, levanduľa, sečuánske korenie, elemi, ružové korenie, vetiver a pačuli
Základné tóny: céder, labdanum a ambroxan.
Christian Dior Sauvage 100 ml EDT sprej NEU Original
Dior Sauvage toaletná voda v spreji 100 ml
Christian Dior Sauvage - vůně inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou. Panský parfém Sauvage symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Složení parfému Sauvage kombinuje pikantní tóny koření a svěžího ovoce. Ucítíte dotek intenzivního pepře a ambroxanu v doprovodu šťavnatého bergamotu, který kompozici dodává jedinečnost. Tento originální mix vytváří dokonalý parfém pro sebevědomého muže. Pánský parfém Christian Dior Sauvage byl uveden na trh v roce 2015. Tváří reklamní kampaně je herec Johnny Depp. Nebojte se riskovat, vychutnejte si naplno každý den a buďte sám sebou. S pánskou vůní Christian Dior Sauvage upoutáte pozornost okolí.
Dior - Sauvage EDT 100ml Standard package. For men.
Toaletná voda Sauvage od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Dior Sauvage Edt Spray s možnosťou opätovného naplnenia
Vrchné tóny: Kalábrijský bergamot, korenie: Stredné tóny: Ružový korenie, elemi, pačuli, sečuánsky korenie, vetiver, levanduľa, geránium: Základné tóny: Zloženie: ambroxan, labdanum, céder
Vynikajúci, ný
Dior Sauvage Edt Spray Refillable F068524009 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPániPániDámy
- EAN kód
- 3348901250146
- Číslo od výrobcu
- 068524009
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPániPániDámy
- EAN kód
- 3348901250146
- Číslo od výrobcu
- 068524009
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 088,20 €/1l
54,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
652,70 €/1l
65,27 €
Predajca: Novada-Shop

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ruže, Tonka
1 214,10 €/1l
121,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
49,56 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Sony PULSE Elite, Bezdrôtový, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna, Biela
298,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
64,17 €
Predajca: NeuertsShop

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
520,00 €/1l
52,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
467,50 €/1l
31,75 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Christian Dior Souvage 100 ml
Hammer cena ..ca.67 € ( je originál !!) a nekomplikované dodanie. Môžem odporučiť 100 %.
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Úžasná vôňa – ak máte rady trochu sviežejšie vône, je vhodná aj pre ženy
Hodnotenie z 10. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka prišla do 24 hodín Top!!!
Objednané v piatok a prišli v sobotu. Naozaj top! Parfém môžem len odporučiť, dobre vydrží a vždy dostanete komplimenty.
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super parfum
Veľmi spokojný rýchle dodanie a super pekný parfum
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie.
Rýchle dodanie. Položka podľa opisu. S radosťou znova.
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jemná vôňa bola známa a dodávka prebehla hladko.
Vôňa, ktorá dokonale naštartuje deň v kúpeľni.
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa objednávky
Dodané podľa požiadavky. Prijaté za skvelú cenu.
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Pôvodný výrobok. Vôňa sa mi veľmi páči.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l