4,8



Na základe 72 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage EDT 100ml1 070,00 €/1l
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Korenie, Šalvia, Vetiver, kakao, Tonka, Sprej796,70 €/1l
79,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej782,10 €/1l
161,55 €
-5,13 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
156,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
711,30 €/1l
71,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
729,00 €/1l
65,61 €
Predajca: FragrancesBg

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
428,30 €/1l
85,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
476,00 €/1l
23,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Toaletná voda 30ml - Elegánna a sofistikovaná vôňa, ideálna pre moderného muža. K dispozícii v objeme 30ml. Parfumy Versace pre náročných mužov.
1 346,67 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
553,20 €/1l
55,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
412,00 €/1l
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,67 €/1l
21,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dylan Blue Toaletná voda 30 ml
1 315,00 €/1l
39,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
1 453,33 €/1l
87,20 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
1 091,40 €/1l
109,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska toaletná voda
mäta, jablko, citrón
fazuľa tonka, pelargónia, ambroxan
vanilka, vetiver, slivková vetvička (dubový mach), céder, céder
Versace Eros 200 ml je stelesnením mužnej vášne a silnej elegancie. Táto toaletná voda sprevádza charizmatických mužov počas dní a nocí plných štýlu. Pre osobnosti, ktoré sebavedome kráčajú vlastnou cestou. Vôňa, ktorá v sebe spája silu a .
Versace Eros men 200 100 ml EDT toaletná voda v spreji NEU Originál
Toaletná voda Eros od značky Versace bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
Eros je vôňa inšpirovaná gréckou mytológiou, ktorá odráža túžbu Donatelly Versace uviesť na trh vôňu, ktorá nás zavedie do starovekého Grécka a Stredomoria. Tyrkysovo-zlatý flakón je zdobený reliéfom hlavy Medúzy. Vonné tóny tvoria mätový olej, zelené jablko, citrón, fazuľa tonka, pelargónia, amboxan, vanilka, vetiver, dubový mach a atlaský céder. Ideálna na každé ročné obdobie.
Vrchné tóny: Citrón, zelené jablko, mäta: Stredné tóny: Stredné tóny: Ambroxan, Geranium, Tonka Bean: Základné tóny: Dubový mach, vetiver, madagaskarská vanilka
Versace Eros Pour Homme Edt Spray
VERSACE Eros EDT sprej 200ml
- Model
- Eros
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8011003813858
- Číslo od výrobcu
- 740011
- Model
- Eros
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8011003813858
- Číslo od výrobcu
- 740011
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
561,50 €/1l
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Versace - Eros Flame EDP 200ml
453,10 €/1l
90,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Dreamer EDT 100ml
357,40 €/1l
35,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
386,65 €/1l
77,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
428,30 €/1l
85,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Paco Rabanne Paco Woda toaletowa, 100 ml
266,40 €/1l
26,64 €
Predajca: MANADA

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Warner Bros Hogwarts Legacy (PS5), PlayStation 5, Očakávané hodnotenie, Fyzické médiá
32,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,30 €
Predajca: DITH-Shop-Online

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: somnia24

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Hugo Reversed, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
356,27 €/1l
26,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Activision Call of Duty: Modern Warfare II (Xbox One S/X), Xbox Series X/Series S, Režim multiplayer, M (Mature), Fyzické médiá
110,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aramis toaletná voda 60ml sprej
742,50 €/1l
44,55 €
Predajca: somnia24

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
178,95 €/1l
35,79 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
311,56 €/1l
28,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
280,30 €/1l
28,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,67 €/1l
21,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace - Eros EDT 50ml
1 147,60 €/1l
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná, nevtieravá, fantastická vôňa
Veľmi sa mi páči článok! Vôňa nie je preplnená, je veľmi príjemná a mužná (podľa môjho 17-ročného syna). Pomer ceny a výkonu je skvelý!
Hodnotenie z 12. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
NÁZOV HOVORÍ SÁM ZA SEBA
Eros, boh lásky Milujem túto vôňu, vonia naozaj skvele a 200 ml je to najlepšie, čo môžete za tieto peniaze dostať.
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výborné
Som veľmi spokojný s produktom a rýchlosťou, s akou som ho dostal. Ďakujem
Hodnotenie z 1. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Dostal som, čo som chcel, žiadne problémy s dodávkou. Všetko hore!
Hodnotenie z 26. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou opäť
Produkt podľa očakávania, žiadny falošný parfum alebo lacná kópia.
Hodnotenie z 19. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar top, rýchle dodanie, s radosťou znova.....
Tovar veľmi dobrý.... radi znova
Hodnotenie z 23. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko išlo skvele
všetko išlo skvele
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
Veľmi veľmi dobré.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l