Prémiová morská soľ - jemná 1kg
5,26 €
5,26 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Soľ a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Himalájska jemná soľ 25 kg1,94 €/1kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl1,57 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Alpen Jodsalz 500g1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Alpensalz 500g1,40 €/1kg
0,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Atlantická soľ 500 g Byodo
1 760,00 €/1kg
1,76 €
Predajca: taleoo

Küper Talianska morská soľ hrubá v papierovej škatuľke 1000g
1,82 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fleur de Sel de Guerande Bretagne plátené vrecko morská soľ 250g
47,32 €/1kg
11,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sel Guerande jemná prírodná morská soľ Gris Tradition 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: FeineHeimat

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Aquasale morská soľ jemná 500g
3,50 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Morská soľ - jemná 500g
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Morská soľ - hrubá 1 kg
4,29 €/1kg
4,29 €
Predajca: taleoo

Morská soľ - hrubý mlynček 100g
36,70 €/1kg
3,67 €
Predajca: taleoo

Morská soľ – hrubá, 100 g | LEBENSBAUM
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Selská soľ s jódom a morskou soľou 500g
2,38 €/1kg
1,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Morská soľ – jemná, doplnenie do nádoby, 250 g | PFIFFIKUS
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Herbamare® bylinná soľ - Original 500g
11,86 €/1kg
5,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Atlántsky morská soľ – jemná, 1 kg | NATURATA
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Vločková morská soľ z Cypru, 70 g
110,71 €/1l
7,75 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Byodo Premium Sea Salt, jemnozrnná je veľmi čistá morská soľ získaná zo soľných močiarov v Austrálii a na Bonaire, ktorá sa zaručene vyrába bez protihrudkujúcich látok. Obsahuje dôležité minerály a stopové prvky, ako sú draslík, mangán, zinok, meď a vápnik.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Morská soľ
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- BYODO
- Obchodný názov
- Prémiová morská soľ - jemná 1kg
- Výrobca
- Byodo
- Číslo od výrobcu
- YW-E7RO-PHR5
- EAN kód
- 4018462160374
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Morská soľ
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- BYODO
- Obchodný názov
- Prémiová morská soľ - jemná 1kg
- Výrobca
- Byodo
- Číslo od výrobcu
- YW-E7RO-PHR5
- EAN kód
- 4018462160374
Hodí sa k tomu

Atlantická soľ 500 g Byodo
1 760,00 €/1kg
1,76 €
Predajca: taleoo

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Fleur de Sel de Guerande Bretagne plátené vrecko morská soľ 250g
47,32 €/1kg
11,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HIMALAYAN RUŽOVÁ SOĽ JEMNÁ MLETÁ 600 g - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA
0,00 €/1kg
1,69 €
Predajca: Katomix

Morská soľ Atlantik, 500 g | RAPUNZEL
3,74 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo

Morská soľ Atlantiku – jemná, 500 g | NATURATA
20,12 €/1kg
10,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sel Guerande jemná prírodná morská soľ Gris Tradition 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: FeineHeimat

Küper Talianska morská soľ hrubá v papierovej škatuľke 1000g
1,82 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Morská soľ - jemná 1 kg
3,45 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aquasale morská soľ jemná 500g
3,50 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Atlantický morská soľ – jemné, jódované organické riasy, 500 g | NATURATA
5,98 €/1kg
4,67 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Atlántsky morská soľ – jemná, 1 kg | NATURATA
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
6,26 €/1kg
6,26 €
Predajca: taleoo

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Kozmetický prístroj AM 60 na mikrodermabráziu tváre a tela, vrátane 9 diamantových hlavíc, biely.
40,77 €/1kg
135,90 €
-13,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,30 €
Predajca: AllYour

LED svietidlá 3v1 Nabíjateľná baterka pre kempovanie Vonkajšie USB Powerbank Funkcia 3 svetelné režimy 5W XM-L-T6 Cold White 6500K 3,7V 3x18650 4500mAh IP65
21,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
182,00 €/1l
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Gear Fit 2, Samsung Gear Fit 2 Pro Band: silikónový náramok imoshion
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,22 €
Predajca: Eoshop

SONGMICS Koš na kuchynský odpad, pedálový, 2 x 20 l, systém triedenia odpadu, 2 priehradky, biely
182,09 €
Predajca: Lumarko
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,42 €/1kg

Himalájska jemná soľ 25 kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,94 €/1kg

Sonnensalz Jodsalz 10Kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop
3,49 €/1kg

Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
20,37 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Posh
3,20 €/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,90 €
Predajca: Fine-experience
67,60 €/1kg

Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,04 €/1kg

Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
7,89 €
Predajca: BRAT_PL
19,15 €/1kg

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: Fuduu-Shop
19,99 €/1l

Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
749,64 €/1kg

Himalayan Pink Fine Salt 500g (Himalájská sůl)
4,99 €
Predajca: Nutrisslim
9,98 €/1l

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,54 €/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1kg

Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,38 €/1kg

Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ HRUBÁ MLETÁ 1 kg - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,72 €
Predajca: Biogo
3,72 €/1kg

Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové korenie, cesnak, Ground mustard, Cibuľa, Oregano, Petržlen, Morská soľ, Údená soľ, Sladká paprika, 270 g, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,96 €/1kg

Himalájska jemná soľ 1 kg, ružová, vysoká kvalita
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l

Sada 3 x 1 kg himalájskej soli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
1,36 €/1kg

Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,57 €/1kg