4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Himalájska jemná soľ 25 kg1,94 €/1kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Sonnensalz Jodsalz 10Kg3,49 €/1kg
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop

Ďalšie informácie o reklame
Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g40,04 €/1kg
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Himalájska soľ, jemná 1kg Brat.pl1,57 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biela morská soľ 125g balenie 3
47,87 €/1kg
17,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
1,12 €
Predajca: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

Sól himalajska drobnoziarnista 350 g
4,03 €/1kg
2,49 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,45 €
Predajca: Katomix

Schwarzwälder Rauchsalz 100g | NATURATA (Kúdelné soľ z Čierneho lesa 100g | NATURATA)
83,80 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Nemecká kamenná soľ - jemná 500g
4,56 €/1kg
2,28 €
Predajca: taleoo

Himalaya rosa Salz dick 1000g TARGROCH
2 160,00 €/1kg
2,16 €
Predajca: Katomix

Himalájska soľ – jemná, 1 kg | ERNTESEGEN
5,99 €/1kg
6,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: taleoo

Sel Guerande jemná prírodná morská soľ Gris Tradition 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: FeineHeimat

Keltská morská soľ 1 kg
99,67 €/1l
14,95 €
Predajca: GOYU

Alpensalz 500g
1,40 €/1kg
0,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kala Namak - Sírna soľ 100g
27,60 €/1kg
2,76 €
Predajca: taleoo

Zmes draselnej soli 200g
18,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: taleoo

HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ JEMNÁ MLETÁ JODIZOVANÁ 500 g - NATURAVENA
3,94 €/1kg
1,97 €
Predajca: Biogo

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
107,00 €/1kg
10,70 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
Himalájska ružová soľ, jemne mletá 100%, nerafinovaná. Neobsahuje žiadnu protihrudkujúcu látku.
POPIS
Himalájska soľ pochádza z najvyšších hôr sveta, z miesta, kde bol pred miliónmi rokov slaný oceán. Je to najčistejšia soľ dostupná na Zemi. Himalájska soľ je výbornou alternatívou kuchynskej soli.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- Himalájska ružová soľ, jemne mletá 100%, nerafinovaná
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 600000 g
- Potravinársky podnik
- CRYSTALLINE PLANET (sole)
- Obchodný názov
- HIMALAYAN RUŽOVÁ SOĽ JEMNÁ MLETÁ 600 g - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA
- Výrobca
- CRYSTALLINE PLANET
- EAN kód
- 5902983781424
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom a chladnom mieste.
- Zloženie
- Himalájska ružová soľ, jemne mletá 100%, nerafinovaná
- Výživové údaje
- b/d
- Hmotnosť
- 600000 g
- Potravinársky podnik
- CRYSTALLINE PLANET (sole)
- Obchodný názov
- HIMALAYAN RUŽOVÁ SOĽ JEMNÁ MLETÁ 600 g - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA
- Výrobca
- CRYSTALLINE PLANET
- EAN kód
- 5902983781424
Hodí sa k tomu

Farebné korenie celé - zmes 5 korenín Premium pre mlynček na korenie - 125g
83,84 €/1kg
10,48 €
Predajca: allerFeinst

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.
6,85 €/1kg
10,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Píniové oriešky stredné 1kg
65,88 €/1kg
65,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Čierny sezam - celý 400g
19,27 €/1kg
7,71 €
Predajca: taleoo

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
30,35 €
Predajca: taleoo

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
4,66 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Logitech B100, Všestranný, Optický, USB Typ-A, 800 DPI, Čierna
11,75 €
Predajca: Warehouse

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Bavlnená látka v metráži 0,5 M - bavlnená látka šijacie látky bavlnené látky 1. sivá
366,42 €/1kg
43,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
10,94 €
Predajca: MATFEL

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Navaris sada mlynekov na so a korenie - mlynek na korenie - mlynek na so a korenie z dreva - na mletie - plniten
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Foreway Biela, pražená sezamová semienka
60,50 €/1kg
6,05 €
Predajca: Pantry_Intl

Lionelo Anika Hracia podložka Baby Crawling Blanket pre detskú ohrádku Funkčné hračky v sade od narodenia, farebné
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mini sklenené fľaštičky so zátkou 50 ml ( balenie 12 ) - malé sklenené fľaštičky na plnenie - skúmavkové sklo na svadbu - mini poháre na darčeky
10,99 €
Predajca: Bestlivings

Stroj?ek na cestoviny Bremermann z nehrdzavejúcej ocele/kovu, ?ervený - na špagety, cestoviny a lasagne
28,99 €
Predajca: eluno24

VINGO Inhalátor Inhalátory Ultrazvukový inhalátor Ručný inhalátor Inhalátor pre dospelých Deti Nano inhalátor
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

vidaXL Montované prestieradlo Jersey Anthracite 140x200 cm Bavlna
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Ankerkraut 4260347890061, Čili paprička, 65 g, Sklenená nádoba
87,69 €/1kg
5,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dodané okamžite
Cena sa astronomicky zvýšila
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 5 kg vedro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
27,08 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,42 €/1kg

Himalájska jemná soľ 25 kg
48,59 €
Predajca: BRAT_PL
1,94 €/1kg

Sonnensalz Jodsalz 10Kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,93 €
Predajca: Fuduu-Shop
3,49 €/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Prírodná, ručne zbieraná, nerafinovaná morská soľ 250 g kartónová plechovka



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,90 €
Predajca: Fine-experience
67,60 €/1kg

Kamenná soľ 5 kg jemná prírodná soľ kuchynská soľ kúpeľová soľ halit bez prísad GiDeli
20,37 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Posh
3,20 €/1kg

Murray River Salt nedotknutá jemná soľná soľ bohatá na minerály 250g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,04 €/1kg

Thomy Delikatess Remoulade krémová s príchuťou byliniek 100 ml balenie po 15 ks
38,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 €/1l

Bylinná údená soľ 400g - DARY NATURY DARY NATURY
7,89 €
Predajca: BRAT_PL
19,15 €/1kg

Fuduu.de – Nitritová soľ / Soľ na nakladanie, 0,75 kg vrecúško



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,99 €
Predajca: Fuduu-Shop
19,99 €/1l

Santa Maria Červené chilli vločky 28 g
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
749,64 €/1kg

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,54 €/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1kg

Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové korenie, cesnak, Ground mustard, Cibuľa, Oregano, Petržlen, Morská soľ, Údená soľ, Sladká paprika, 270 g, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,96 €/1kg

Ankerkraut Hranolky soľ Koreninová soľ na zemiaky Korková nádoba 130g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,38 €/1kg

HIMALÁJSKA RUŽOVÁ SOĽ HRUBÁ MLETÁ 1 kg - KRYŠTALICKÁ PLANÉTA



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,72 €
Predajca: Biogo
3,72 €/1kg

Soľ Swain 400g Gruzínske univerzálne korenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

Solec – jodizovaná soľ z Wieliczki, 1 kg
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,99 €/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,98 €/1kg

Dr. Oetker jodizovaná himalájska soľ s fluoridom, 600 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,65 €/1kg