4,8



Na základe 60 hodnotení
Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
46,88 €
1 562,67 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool1 319,00 €/1l
131,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
LOEWE Perfumes 001 Man, Muži, 100 ml, Fľaša, ALCOHOL – PARFUM (FRAGRANCE) – AQUA (WATER) – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – BUTYL..., 1 kusov1 136,70 €/1l
113,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov385,30 €/1l
38,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Eau D'Hermes Edt 100ml811,30 €/1l
81,13 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin sur le Toit, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 885,33 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
746,20 €/1l
74,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Le Jardin De Monsieur Li EDT 30 ml UNISEX
1 533,33 €/1l
46,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
698,80 €/1l
69,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Jazmín, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
1 207,00 €/1l
60,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermès Un Jardin Sur Le Toit toaletná voda unisex Refillable 50 ml
1 159,40 €/1l
57,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo
1 679,67 €/1l
50,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermès Un Jardin à Cythère - Plniteľná toaletná voda unisex 100 ml
568,90 €/1l
56,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 35 ml
1 451,71 €/1l
52,42 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 125 ml
633,28 €/1l
79,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes - Eau des Merveilles EDT 30ml
1 720,67 €/1l
51,62 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 - toaletná voda pre mužov 100 ml
590,90 €/1l
59,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Concentre De Pamplemousse Rose, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
784,70 €/1l
91,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes - Un Jardin Sur La Lagune EDT 15ml
2 466,67 €/1l
37,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Geraniol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Linalool, Citral.
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Un Jardin Sur Le Nil Záhrada na Níle je unisex vôňa od Hermes. Táto vôňa je druhou inštaláciou kolekcie záhradných parfémov, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2003 uvedením Un Jardin en Mediterranee A Garden on the Mediterranean Ovocná, zelená, drevitá šťava s tónmi zeleného kvetu manga, aromatického ríbezle, kadidla a platanového dreva
Toaletní voda UNISEX
mrkev,grapefruit,rajče,mango
pomeranč,pivoňka,orobinec širokolistý,hyacint,lotos
labdanum,kosatec,skořice,pižmo,kadidlo
Hermes Záhrada na Níle.
Toaletná voda, Unisex.
30 ml
Toaletná voda Un Jardin Sur Le Nil od značky Hermès bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Un Jardin sur le Nil od Herm�s je unisexová toaletná voda s ovocno-kvetinovými tónmi, ktorá patrí do kolekcie parfémov Herm�s Jardin. Je druhým prírastkom do tejto rodiny a rozpráva o čarovnej ceste pozdĺž brehov rieky Níl v Egypte, ktorá nás pozýva oceniť všetky exotické vône, ktoré tam koexistujú. Túto vôňu uviedol na trh Jean-Claude Ellena v roku 2005. Uznávaný parfumér sa vydal na záhradné ostrovy Nílu v Asuáne (Egypt), kde ho inšpirovala jeho zvláštna vegetácia, vody rieky Níl a piesočné teplo prichádzajúce z najväčšej púšte na svete: Sahary. Tento parfém zachytáva jedinečný a neopakovateľný pocit, keď po prvýkrát vnímate toľko krás pochádzajúcich z prírody. V jeho vrchných tónoch môžeme vyzdvihnúť mrkvu, grapefruit, paradajku a zelené mango, svieže tóny s ľahkým ovocným nádychom, ktoré sa pomaly spájajú s prevládajúcimi kvetinovými tónmi pomaranča, pivonky, mečíka, hyacintu a lotosového kvetu; napokon sa v čuchovom cykle objavujú ľahké drevité a korenisté dotyky: lipa, kosatec, škorica, pižmo a kadidlo.
Hermes Un Jardin Sur Le Nil Woda toaletowa, 30 ml
Vrchné tóny: Zelené mango, paradajka, grapefruit, mrkva: Stredné tóny: Pomaranč: lotos, hyacint, pivoňka, pomaranč: Základné tóny: Zloženie: kadidlo, pižmo, škorica, kosatec, labdanum
Hermes Záhrada na Níle Edt Spray
Hermes Un Jardin Sur Le Nil toaletná voda v spreji 30ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol, Aqua (voda), Parfum (vôňa), Limonén, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Geraniol, Butyl Methoxydibenzoylmethan, Ethylhexyl Salicylate, Linalool, Citral
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPániDámy
- EAN kód
- 3346131101375
- Číslo od výrobcu
- 44784
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol, Aqua (voda), Parfum (vôňa), Limonén, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Geraniol, Butyl Methoxydibenzoylmethan, Ethylhexyl Salicylate, Linalool, Citral
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyPániDámy
- EAN kód
- 3346131101375
- Číslo od výrobcu
- 44784
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hermes Un Jardin sur le Toit, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 885,33 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
1 234,00 €/1l
61,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
746,20 €/1l
74,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 179,80 €/1l
58,99 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml
939,30 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Slimákový gél 125 ml
50,48 €/1l
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hermes Eau Des Merveilles Bleue, Woda toaletowa, 50ml
1 373,00 €/1l
68,65 €
Predajca: PerfumTraders

karpal 70-120cm teleskopická sprchová tyč záclonová tyč upínateľná sprchová záclona
35,70 €/1m
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Amica KGCR 387100 B, 244 L, N-ST, 43 dB, 3 kg/24h, E, Béžová
916,98 €
-53,81 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
863,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: T3S_Shop

LEGO Marvel Super Heroes Avengers: Endgame – posledný súboj, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 527 kusov, 1,05 kg
123,90 €
Predajca: IDEATOYS

Jiubiaz Lemovanie trávnika Kovové lemovanie postele Kosenie hrany Pozinkovaná cesta Hranica postele Lemovanie Palisáda 100x15cm 5m
4,38 €/1m
21,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Bestron dvojitý vaflovač na klasické srdcové vafle, vaflovač s nepriľnavým povrchom a kontrolkou pečenia, 1000 W, farba: ružová
43,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 100 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
665,10 €/1l
66,51 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 233,60 €/1l
223,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

BEARWARE Bezdrôtová meteostanica s farebným LCD displejom vrátane vonkajšieho senzora a piktogramu predpovede počasia
46,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Masažér na tvár Elina, Pohodlný a Kompaktný Design, Ideálny pre Stimuláciu Kože, 11x6cm
12,27 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,97 €
Predajca: MANADA

HMF 14901-02 Hliníkový kufrík na make-up s jednotlivými priehradkami, prázdny kufrík na make-up, 33 x 22,5 x 24 cm, čierny
94,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Allibert Luzon, Grafit, Polyvinylchlorid (PVC), Štvorcový tvar, 390 mm, 390 mm, 43 cm
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Hermes Eau d'Orange Verte, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool,...
1 171,60 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Základný rehabilitačný bicykel
21,66 €
Predajca: Kidero

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Le Jardin De Monsieur Li EDT 30 ml UNISEX
1 533,33 €/1l
46,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
26,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

PYRAMIS 140118601 Kryt na špajzu (100X60) 1B 1D Elektrický / špajzový drez
205,47 €
Predajca: HARKO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super vôňa
Objem 0,03 l
Túto vôňu používam už dlho. Je to dokonalá vôňa a veľmi nevtieravá.
Hodnotenie z 2. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Objem 0,03 l
Skutočne skvelá vôňa, ktorú nosím už dlho. Za zmienku stojí aj nízka cena cez Kaufland.
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je perfektné.
Objem 0,03 l
Túto položku som si mohla vopred vyskúšať prostredníctvom vzorky.
Hodnotenie z 3. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie, najlepšia cena. Skvelé!
Objem 0,03 l
Skvelá vôňa, nie každý ju má! Bol posledný v kolekcii Jardin!
Hodnotenie z 2. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Objem 0,1 l
Veľká vôňa a tiež dodávka + dodávka boli bezchybné.
Hodnotenie z 4. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
VÔŇA
Objem 0,1 l
Príjemná svieža vôňa, ktorá mi však dlho nevydrží.
Hodnotenie z 25. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jar môže prísť
Objem 0,03 l
Ľahký a svieži .... človek myslí na leto a slnko
Hodnotenie z 1. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré znova a znova!
Objem 0,03 l
Obľúbený parfém pani domu, s radosťou ho kúpim znova.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(584)Počet hodnotení: 584
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,00 €
Predajca: PerfumTraders
520,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l