4,6



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Podlahové rohože vhodné pre VW Golf 5 6 GTI Velours Autokoberce Tuning 4-dielne čierne NEW41,99 €
Predajca: kh-Teile

Ďalšie informácie o reklame
Podlahové rohože vhodné pre VW Golf 5 6 Jetta Scirocco (4-dielne) čierne so strieborným lemom41,89 €
Predajca: kh-Teile

Ďalšie informácie o reklame
Podlahové rohože vhodné pre VW Golf 7 8 (všetky) velúrové prémiové rohože do auta originálna montáž, 2-dielne čierne28,24 €
Predajca: kh-Teile

Ďalšie informácie o reklame
Podlahová rohož pre vodiča pre VW Golf 5 6 Jetta Scirocco pasuje do velúrovej autokobercovky na strane vodiča - čierna14,60 €
Predajca: kh-Teile

Podlahové rohože AD Tuning pre Volkswagen Golf 6 (10/2008 - 07/2013)
50,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

J&J Automotive | Autokoberce velúrové pre Volkswagen Golf V 2003-2008, 4ks
23,49 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Predné rohože pre VW Volkswagen Golf V (2003-2008) - perfektne sedia
26,24 €
Predajca: MotohobbyShop

Gumové autokoberce Petex VW Golf V. 2003-2009
30,40 €
Predajca: AutoHotarek

Podlahové rohože AD Tuning pre vozidlá VW Golf 4 / Bora (od 11/1999 do 05/2001)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Podlahové rohože vhodné pre VW Golf 5 6 Scirocco Auto rohože velúrové 4-dielne čierne vrátane originálneho montážneho materiálu
29,29 €
Predajca: kh-Teile

Podlahové rohože vhodné pre VW Golf 5 6 Jetta Scirocco Premium velúrové rohože do auta, čierne, 4-dielne
37,70 €
Predajca: kh-Teile

Predné rohože pre VW Volkswagen Golf IV (1997-2003) - perfektne sedia
26,24 €
Predajca: MotohobbyShop

Predné rohože pre VW Volkswagen Golf Plus (2005-2013) - perfektne sedia
26,24 €
Predajca: MotohobbyShop

J&J Automotive | PREMIUM BLACK autokoberce velúrové pre VW Golf V 2003-2008 4ks
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Športová sada velúrových rohoží pre VW Volkswagen Golf V / Scirocco III – presne na mieru
30,28 €
Predajca: MotohobbyShop

Podlahové koberčeky vhodné pre VW Golf 5 6 Scirocco Premium velúrové koberčeky do auta 4-dielne čierne / ozdobné prešívanie červené
41,99 €
Predajca: kh-Teile

4x originálne gumové rohože VW Monster GTI SET pre VW Golf 7 VII
105,74 €
Predajca: Tuning-Fanatics

Sada podlahových rohoží vhodná pre Golf 5 6 Jetta Scirocco Premium velúrové rohože do interiéru, čierno modré 4-dielne
41,96 €
Predajca: kh-Teile

Velúrové autokoberce pre: Volkswagen Golf V 2003-2009 (hatchback/kombi) – sada 4 ks, čierno-červené, na mieru – Wielganizator CARLUX
34,16 €
Doprava zdarma
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Autokoberce / Sada podlahových rohoží, vhodné pre VW Golf 5, modelový rok 10/2003 – 12/2006 + Golf 5 Variant, modelový rok 06/2007 – 09/2009.
Autokoberce s vynikajúcou presnosťou, 4-dielová sada, pre vodiča a spolujazdca, vpredu a vzadu. Protišmyková gumená vrstva na zadnej strane. Ochrana pedálov na podlahovej rohoži pre vodiča. Okraje rohoží sú olemované čiernou niťou, prispôsobenej farbe. Naše podlahové rohože sú vyrábané renomovaným výrobcom s dlhoročnými skúsenosťami. Vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a perfektné prispôsobenie každému typu vozidla. Sú zohľadnené aj modely po facelifte s čiastočnými odchylkami od prvotnej série.
Základom podlahových rohoží je kvalitný, 100% polypropylénový velúr. S celkovou hmotnosťou až 2000 g/m² sú rohože veľmi stabilné, odolné, vodeodolné a odolné voči poveternostným vplyvom. Preto ich môžete bez problémov používať aj v zime. Okrem toho má podlahová rohož pre vodiča v oblasti pedálov zabudovanú ochranu pred opotrebovaním.
Základná farba podlahových rohoží je čierna. Táto farba sa neutrálne hodí k väčšine vozidiel, ktorých podlahové koberce sú tiež tmavé. Rohože sú nenápadne a kvalitne olemované čiernou lesklou niťou.
Montáž a upevnenie
Táto sada podlahových rohoží je určená pre vozidlá s originálnymi držiakmi (knebelovými alebo otočnými). Upevňovacie body sú umiestnené na pôvodných miestach – jednoduchá inštalácia: vyberte staré rohože, vložte nové, upevnite a je to hotové.
- PRESNE PRISPÔSOBENÉ AUTO ROŽOŽKY – Vozidlu špecifické autokoberce s precíznym strihom pre vynikajúcu presnosť v interiéri a optimálnu fixáciu vo vozidle.
- VHODNÉ PRE - VW Golf 5 (10/2003 – 12/2006) + Golf 5 Variant (06/2007 – 09/2009)
- ZVÝŠENÁ OCHRANA PRED OPOTREBOVANÍM – Podlahová rohož pre vodiča s integrovanou ochranou päty v oblasti päty pre dodatočnú ochranu pred opotrebovaním a dlhšiu životnosť.
- KVALITNÉ OLEMIEVANIE – Farebne zladené olemovanie s lesklou niťou v čiernej farbe pre čisté spracovanie a elegantný vzhľad.
- 4-DIELOVÁ SADA PRE CELÝ INTERIÉR – Rohože pre vodiča, spolujazdca, ako aj vpredu vľavo a vpravo pre optimálnu ochranu podlahy vozidla
- Model
- VW Golf 5
- Výrobca
- AD Tuning
- Hmotnosť
- 2 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% polypropylén Dilour Nadelfilz
- Rozsah dodávky
- 4-dielna súprava
- EAN kód
- 4250366307329
- Číslo od výrobcu
- HG10190
- Model
- VW Golf 5
- Výrobca
- AD Tuning
- Hmotnosť
- 2 kg
- Farba
- Čierna
- Materiál
- Plast
- Materiálové zloženie
- 100% polypropylén Dilour Nadelfilz
- Rozsah dodávky
- 4-dielna súprava
- EAN kód
- 4250366307329
- Číslo od výrobcu
- HG10190
Hodí sa k tomu

360° otočný displej 10 palcov 4+64G Carplay Android Auto Android13 DAB+ 1DIN autorádio GPS Navi WIFI
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Velot-navi

Biela magnetická tabuľa 60x45 so 3 magnetmi, hubkou Hliníkový rám Biela tabuľa Memoboard Magnetická tabuľa Pinboard Magnetická nástenná tabuľa
15,89 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
18,60 €
Predajca: FDC

Shift boot shift boot seam red shift knob 6 speed VW EOS Jetta Golf 5 + 6 Scirocco with CHROM frame
65,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bluetooth FM vysielač, Nabíjačka USB QC 3.0 do auta, Bezdrôtový autorádio RGB MP3, rádiový adaptér Bezdrôtový, displej, 2x USB 5V/2,4A, čierna Retoo
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

vidaXL 5-dielna jedálenská súprava biela
247,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Pre VW Touran Tiguan Golf 5 6 Passat Polo 7''Android 15 Carplay Autorádio GPS Navi WIFI BT DAB+ USB S mikrofónom Zadná kamera 2+64G
130,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Junsun

Sony Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Čierna, Biela, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
1 323,97 €
Predajca: KasperCollectables

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Burgundsko
Použité
438,50 €
Predajca: Xara-Products

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Univerzálny poťah na 5 sedadiel do auta deluxe Imitácia kože kompletná sada poťahov do auta, čierna
54,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Intenso 3424491, 128 GB, MicroSD, Trieda 10, UHS-I, Class 1 (U1), Teplovzdorné, Odolný proti nárazom, Vodeodolný, Odolné proti röntgenu
35,61 €
Predajca: M_plus_L

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
35,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Krytka ramena zadného stierača pre VW Golf 5 V 2003-09 / Golf Plus 2005-
12,54 €
Predajca: Tuning-Fanatics

Podlahová rohož pre vodiča pre VW Golf 5 6 Jetta Scirocco pasuje do velúrovej autokobercovky na strane vodiča - čierna
14,60 €
Predajca: kh-Teile

Pohovka Béžová obývacia súprava 3+2+1 miestna sedacka Zamat vysoké drevené nohy buk
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

J&J Automotive | Autokoberce velúrové pre Volkswagen Golf V 2003-2008, 4ks
23,49 €
Doprava zdarma
Predajca: JJAUTOMOTIVE

Olympia Luna, Vyklápací, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Zlato
163,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Apple iPhone 13 Pro 256 GB Graphite
Generálne opravený
467,37 €
Predajca: NESATEC

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
31,99 €
Predajca: neoruby
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gumové vaničkové autokoberce s tunelom pre: Mitsubishi Pajero II 1991-1999 čierne 5 ks
35,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Velúrové autokoberce pre: Skoda 105 / 120 / 130 1976-1990 (sedan) – sada 4 ks, čierne, na mieru – Wielganizator LUX
35,17 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Predné velúrové koberce pre: Kia Venga 2009-2017 (minivan) – 2 ks, čierne, na mieru – Wielganizator LUX



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,11 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Velúrový koberec vodiča pre: Kia xCeed 2019- (crossover) – 1 ks, čierny, na mieru – Wielganizator BASIC
24,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Velúrový koberec vodiča pre: Renault Fluence 2009-2016 (sedan) – 1 ks, čierny, na mieru – Wielganizator LUX
20,09 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Gumový koberec vodiča čierny pre: Volkswagen Golf VI 2009-2013 hatchback, variant, kombi
18,99 €
Predajca: SuperMerchant

Velúrový koberec vodiča pre: Skoda Karoq 2017- (crossover) – 1 ks, čierny, na mieru – Wielganizator LUX
19,08 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Podlahové rohože pre BMW radu 5 F10 F11 M5 (dvojité prešívanie) Prémiové velúrové rohože do auta 4-dielne čierne



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
52,49 €
Predajca: kh-Teile

Podlahové rohože pre BMW radu 5 F10 F11 M5 velúrové rohože PREMIUM auto rohože čierne 4-dielne - strieborné prešívanie
52,40 €
Predajca: kh-Teile

Gumové rohože do auta Sada gumových rohoží pre Audi Q3 I
36,90 €
Predajca: PillowPrim

Autokoberce 3D TPE + vaňa kufra DryZone pre: BYD Atto2 2024- SUV 4 ks
86,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Autokoberce 3D TPE + vaňa kufra DryZone pre: Omoda 9 2025- SUV 4 ks
88,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Gumové Rohože A Rohože Do Auta Mercedes A W176 2012–2018 S 3D Vyhľadom
110,99 €
Predajca: SuperMerchant

GUMOVÉ ROHOŽE A ROHOŽE TESLA Y od roku 2020 – 3D-MULDE
110,99 €
Predajca: SuperMerchant

Gumové autokoberce SolidPRO + vaňa kufra DryZone pre: BYD Atto2 2024- SUV 5 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
71,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

SET 77 Gumové rohože a rohož Tesla Model Y 2020-2024 g
94,99 €
Predajca: SuperMerchant

Podlahové rohože pre Audi A3 S3 RS3 (8P) velúrové koberčeky do auta v originálnej kvalite 4-dielna sada
47,15 €
Predajca: kh-Teile

Gumové vaničkové autokoberce pre: Chery Tiggo 8 od 2024 (SUV) – 3 ks, čierna, na mieru
60,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

Gumové vaničkové autokoberce pre: BYD Atto2 DM-i od 2024 (SUV) – 3 ks, čierna, na mieru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,99 €
Predajca: WIELGANIZATOR-SHOP

SCOUTT | 3D Gumové rohože pre Tesla Model Y (Montatura rivista) 2020-vyššie 4ks



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
41,79 €
Predajca: JJAUTOMOTIVE