5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
LaQ, Kocka Kozel, Muzské Mydlo, 85 ml99 888,89 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Biały Jeleń Naturalnie mydło w kostce z ekstraktem z nagietka, 100 g89 900,00 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tekuté mydlo Green Pharmacy Olive & Goji 460 ml17,37 €/1l
10,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dalli pflanzliche Kernseife 375 g10,21 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palmolive Naturals Moisture Care Olive Mydło w kostce, 4x90g (PRODUKT Z NIEMIEC)
72 375,00 €/1kg
33,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Palmolive Mydło Thermal Spa Mineral Massage w kostce 90 g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

Palmolive Naturals Delicate Care Almond Mydło w kostce, 4x90g (PRODUKT Z NIEMIEC)
69 875,00 €/1kg
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Palmolive Orchidea - Ručne Robené Mydlo vo Forme Kocky 90g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

12 x Lux Soft Touch pre jemne voňajúce mydlá s francúzskou ružou a mandľovým olejom 80 g ..
37,50 €/1l
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Palmolive Krémové Mýdlo s Mliekom a Medom, 90g
33 100,00 €/1kg
3,31 €
Predajca: Visage

Lux mydlo Bright Impress s japonskou kaméliou a citrusovým olejom 3x 80g
1,56 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lekárske mydlo Kappus, 100 g
88,40 €/1kg
8,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Speick, Kockové mydlo vo forme kocky, 125g
26 307,69 €/1kg
3,42 €
Predajca: taleoo

Olivové mydlo 80g
20,80 €/1l
2,08 €
Predajca: taleoo

Palmolive Mydło w kostce Eukaliptus 90 g
20,50 €/1kg
2,05 €
Predajca: Katomix

Dermz Healpsorin Mydło w kostce na łuszczycę i egzemę, 100g
60 692,31 €/1kg
7,89 €
Predajca: medpak_shop

Dalan D'olive, hydratačný tekutý mydlo, 400 ml
69,87 €/1l
38,95 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Melos - Olivové mydlo 100g
97,90 €/1kg
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Olivové mydlo - rozmarín 3x150g
100,40 €/1l
10,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,04 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mydlo Palmolive Olive, balenie po 6 ks
Popis produktu: Palmolive Ultra hydratačné tekuté mydlo je založené na krémovom zložení bez obsahu mydla, ktoré obsahuje výťažky 100 % prírodného pôvodu. Pomáha hydratovať pokožku a zanecháva ju hodvábne jemnú a hladkú. Prírodná antibakteriálna účinná látka účinne, ale šetrne odstraňuje baktérie pri umývaní rúk. Jemné zloženie obsahuje prírodné výťažky a je šetrné aj k citlivej pokožke.
Mydlo Palmolive Olive, balenie 6 ks
Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl, Betaine, Sodium Chloride, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, PEG-10 Olive Glycerides, Parfum, Sodium Benzoate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, CI 19140, CI 28440, CI 42053.
Mydlo vo forme kostky Palmolive Olivové je skvelou voľbou pre milovníkov prírodných ingrediencií a jemnej starostlivosti o pokožku. Toto mydlo s olivovým extraktom sa postará o dôkladné čistenie pokožky a zanechá ju jemnú a hydratovanú. Sviahnete sa do príjemnej vône olív a užite si pocit sviežosti po každom umytí. Darujte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť s Mydlom Palmolive Olivové.
Palmolive Naturals Mydlo Olive 90g kocka mydla
- Hmotnosť
- 0.08 g
- Zloženie
- Olivové mydlo vo forme kostky Palmolive je vyrobené z kvalitných ingrediencií, ktoré poskytujú jemnú a účinnú starostlivosť o pleť. Zloženie obsahuje: olivový olej, voda, sodík laurát, sodík palmát, gylcerín, parfum, sodík lauret sulfát, sodík chlorid, kyselina citrónová, tetranatriumsulfosukcinát, Tetrasodium EDTA, oxid titaničitý a mnoho ďalších.
- Výrobca
- EAN kód
- 8714789700045
- Číslo od výrobcu
- 62177
- Hmotnosť
- 0.08 g
- Zloženie
- Olivové mydlo vo forme kostky Palmolive je vyrobené z kvalitných ingrediencií, ktoré poskytujú jemnú a účinnú starostlivosť o pleť. Zloženie obsahuje: olivový olej, voda, sodík laurát, sodík palmát, gylcerín, parfum, sodík lauret sulfát, sodík chlorid, kyselina citrónová, tetranatriumsulfosukcinát, Tetrasodium EDTA, oxid titaničitý a mnoho ďalších.
- Výrobca
- EAN kód
- 8714789700045
- Číslo od výrobcu
- 62177
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

12 x Lux Soft Touch pre jemne voňajúce mydlá s francúzskou ružou a mandľovým olejom 80 g ..
37,50 €/1l
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Palmolive Orchidea - Ručne Robené Mydlo vo Forme Kocky 90g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

Palmolive Mydło Thermal Spa Mineral Massage w kostce 90 g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Homestyle4u lamelový rám 180 x 200 cm manželská posteľ pojazdný rám 26 lamiel borovica prírodná nelakovaná
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Lux mydlo Bright Impress s japonskou kaméliou a citrusovým olejom 3x 80g
1,56 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Palmolive Čistiace mydlo s extraktom z čaju a uhorky, 90 g.
30 800,00 €/1kg
3,08 €
Predajca: VISO

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
10,21 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CD jemné mydlo Veľká sloboda
11,90 €/1kg
1,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NIVEA 80608, Ruky, Tuhé mydlo, Zmäkčovadlo, Biela, Oválny, glycerín
2,28 €/1kg
1,37 €
Predajca: LAVONIO

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Dettol 3028287, Pokožka, Tekuté mydlo, Antibakteriálne, Hydratačný, Aloe vera, Vitamin E, 250 ml
12,84 €/1l
3,21 €
Predajca: LAVONIO

CD jemné Seife Aloe Vera
34 950,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Palmolive Krémové Mýdlo s Mliekom a Medom, 90g
33 100,00 €/1kg
3,31 €
Predajca: Visage

Lekárske mydlo Kappus, 100 g
88,40 €/1kg
8,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea, Krémová Pleťová Mydlo Care, 100g
29 916,67 €/1kg
3,59 €
Predajca: MANADA

Dalli, Naturalne mydło szare, 3x100g
9 633,33 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lux Aqua Sparkle, mydlo, kúsok. Kvetinová vôňa. Obsahuje olej z muškátu a mäty. 80 g
59,90 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Sírne mydlo Blücher-Schering, 100 g
237,30 €/1kg
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Palmolive 2642960007 Tekuté mydlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
33,23 €/1l
9,97 €
Predajca: somnia24

Cestovný kufor s tvrdou škrupinou sada kufrov sada kufrov sada vozíkov 3 ks. ABS šedá
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

2-stupňový termoobedník z nehrdzavejúcej ocele izolovaný Bento Box Lunchbox Izolovaný prenosný piknikový kontajner na ohrievanie potravín 6-8 hodín horúci 12 hodín studený Retoo
66,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,50 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg