5,0



Na základe 17 hodnotení
Annayake POUR LUI, Muži, 100 ml, Jablko, Bergamot, Čierny čaj, Mandarínka, Bamboo, Bavlna, Lotus, Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, tík, Sprej
57,51 €
575,10 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Bergamot, Citrus, Hedion, Levanduľa, Konárnik slivkový, Vetiver, Sprej1 793,00 €/1l
89,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 571,00 €/1l
78,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Korres Fragrance Vetiver, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Kardamon, Zelený čaj, Levanduľa, Cédrové drevo, Vetiver, Tonka, Jantár534,00 €/1l
26,70 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka891,44 €/1l
80,23 €
Predajca: PerfumTraders

Annayake Pour Lui EDT 100 ml M
591,90 €/1l
59,19 €
Predajca: somnia24

Annayake Tomo Pour Homme toaletná voda 100ml
658,70 €/1l
65,87 €
Predajca: somnia24

Annayake Natsumi toaletná voda pre ženy 100 ml
515,10 €/1l
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
407,20 €/1l
40,72 €
Predajca: PerfumTraders

Annayake Tomo pour Homme Intense toaletná voda 100 ml
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Annayake Miyabi Man EDT 100 ml M
699,30 €/1l
69,93 €
Predajca: somnia24

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Annayake Love Him Edt 100 ml
1 190,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Annayake Dojou For Him EDT 100 ml M
606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Annayake Tsukiyo for Him 100 ml toaletná voda
790,00 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Annayake Niji For Her Edt 100 ml
850,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Jablko, Bergamot, Čierny čaj, Mandarínka
- Poznámky k srdcu vône:
- Bamboo, Bavlna, Lotus
- Poznámky k základu vône:
- Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, tík
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, BUTYL- PHENYL METHYLPROPIONAL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLO- HEXENE CARBOXALDEHYDE, EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERA- NIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL.
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Annayake Pour Lui toaletná voda v spreji 100 ml
Toaletná voda Pour Lui od Annayake bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Toaletná voda Pour Lui od značky Annayake bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Annayake Pour Lui Edt Spray 510010F FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Annayake
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3552575100106
- Číslo od výrobcu
- 423
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Annayake
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3552575100106
- Číslo od výrobcu
- 423
Hodí sa k tomu

Annayake Pour Lui EDT 100 ml M
591,90 €/1l
59,19 €
Predajca: somnia24

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
577,00 €/1l
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
63,33 €
Predajca: M_plus_L

Annayake Pour Elle parfémovaná voda pre ženy 100 ml
644,20 €/1l
64,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
128,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Annayake Tomo Pour Homme toaletná voda 100ml
658,70 €/1l
65,87 €
Predajca: somnia24

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Annayake Natsumi toaletná voda pre ženy 100 ml
515,10 €/1l
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

M.Micallef Pure Extrême, Ženy, 100 ml, Gardénia, Ruže, Jazmín, Jantár, biele pižmo, Sprej
1 961,00 €/1l
196,10 €
Predajca: somnia24

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,...
1 318,40 €/1l
131,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
479,00 €
Predajca: G-Electronics

Thierry Mugler Womanity parfumovaná voda 80ml
1 717,75 €/1l
137,42 €
Predajca: BalticVaris_DE

Annayake Miyabi Man EDT 100 ml M
699,30 €/1l
69,93 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček 928 tipov PVC ihiel, vianočný stromček s kovovým stojanom, umelý stromček vianočný skladací systém zelený
9,84 €/1kg
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Detský vankúš na spanie proti prevráteniu Vankúš na bočné spanie Trojuholníkový detský polohovací vankúš, biely
19,42 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,68 €
Predajca: odsellingaaa

Kenzo Power, Woda toaletowa, 75ml
577,33 €/1l
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 30 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, Cédrové drevo, Pižmo, Pačuli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
1 832,00 €/1l
54,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
523,00 €/1l
26,15 €
Predajca: PerfumTraders

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka skvelé, balenie odpad
Som úplne spokojný s položkou. Ale krabica, v ktorej prišla, by mohla pojať sedem týchto položiek, bola úplne predimenzovaná, čo svedčí o zbytočnom plytvaní zdrojmi.
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie skvelý produkt
Som veľmi spokojný. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 6. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Je to nádherná a predovšetkým dlhotrvajúca vôňa, ktorá vonia ešte aj na druhý deň. Môžem ho absolútne odporučiť.
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomer ceny a výkonu
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l