4,6



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Výrobcovia brikiet26,80 €/1kg
77,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Dvojstranná grilovacia panvica s nepriľnavým povrchom, vyrobená z tlakovo odliatej hliníkovej zliatiny. Dvojstranná tlaková panvica, štvorcového tvaru45,29 €/1kg
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
proFagus® 1244623008 proFagus® Holzkohle GRILLIS3,10 €/1kg
31,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
proFagus® 838795008 proFagus® Holzkohle DER SOMMERHIT®2,00 €/1kg
34,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Weber 17590, Brikety z dreveného uhlia, 4 kg, 1 kusov, 3 h, 20 min, 130 mm
4,10 €/1kg
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

BBQ-Toro Coconut Heat | 20 kg | Prémiové grilovacie brikety vyrobené zo 100 % kokosu
3,25 €/1kg
64,95 €
Predajca: CS-Trading

Campingaz 205636, Béžová, Keramický, 40 kusov, Box
10,09 €/1kg
24,41 €
Predajca: Officinacoltelli

Brikety na grilovanie 2,5 kg
2,24 €/1kg
5,61 €
Predajca: NaseNadobi-cz

HOLZKOHLEWERK LÜNEBURG Gril na drevené uhlie "F
3,83 €/1kg
9,57 €
Predajca: VISO

Grilovacie brikety, 10 kg
143,96 €/1kg
35,99 €
Predajca: Katomix

Brykiet Express Grill 2,0 kg
7,37 €/1kg
14,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Barbecook Premium Kokosové grilovacie brikety 5 kg
6,22 €/1kg
31,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Repka Smokal, 1 kg vrecúško
34,41 €/1kg
34,41 €
Predajca: Fuduu-Shop

Lignitové briketty, 10 kg
55,95 €
Doprava zdarma
Predajca: VosRetail

Brikety z dreveného uhlia na grilovanie 2 kg
3,33 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SCHMITZ Grilovacie brikety "Grillbrikkis" Pre 2,5 kg vrece
9,98 €/1kg
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Fochista, prémiové drevené uhlie v briketách, 4 kg
10,04 €/1kg
40,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Big Green Egg Holz Chunks - Mesquite
46,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,61 €
Predajca: REUT

PE-PO jednorázový gril
6,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: CABshop

Bukové údené lupienky KL02 1kg
7,99 €/1kg
19,99 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lávové kamene akumulujú teplo a potom ho rovnomerne uvoľňujú do varného priestoru
Rozohrievajú sa v grile a rovnomerne vyžarujú teplo. To umožňuje rovnomerné varenie. Pokrm zostane pekný a šťavnatý a získa svoju grilovanú chuť. Po častom grilovaní by sa lávové kamene mali vymeniť, pretože sa na nich zvyčajne vytvorí vrstva tuku. Aby bolo lávových kameňov v grile správne množstvo, mali by pokrývať približne 80 - 90 % grilovacej plochy. Tým sa zabráni nahromadeniu tepla a spotrebič je rýchlo pripravený na grilovanie.
- Hmotnosť
- 3000 g
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4006822330505
- Číslo od výrobcu
- 4321403
- Výrobca
- Hmotnosť
- 3000 g
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4006822330505
- Číslo od výrobcu
- 4321403
- Výrobca
Hodí sa k tomu

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

tepro kryt Univerzálny kryt na plynový gril veľký, béžový (70 x 150 x 110 cm)
20,52 €/1m²
46,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Weber 17590, Brikety z dreveného uhlia, 4 kg, 1 kusov, 3 h, 20 min, 130 mm
4,10 €/1kg
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Hi 60061, Pekáč na kurča, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Kolo, CE
16,60 €/1kg
15,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,78 €
Predajca: Special-trends

PLAYMOBIL 9486, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
137,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

V-TAC LED difúzne svetlo odolné voči vlhkosti VT-12023 (6399), 2x 18 W, 6500K
30,69 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ADI_Global_Store

tepro pekáč na klobásy s grilovacou panvicou
Použité
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Domový bezdrôtový zvonček 98098 70974
15,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yuzu (Citrus x junos): Strom citrónu, výška 70-100 cm, mrazuvzdorný do -6°C, odroda vyšľachtená z citrónu, vhodný na výsadbu do záhrady alebo na balkón
33,00 €
Predajca: Blumen-Senf

Kľúčový článok Silveroxid V377 1,55 V
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

APS-Germany 81502, kontajner, Obdĺžnikový, 0,6 L, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 176 mm
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Vianočné ozdoby sklenené 8cm 16 kusov - Vianočná červená
23,59 €
Predajca: M_plus_L

esotec solárny prevzdušňovač jazierka Air S
26,15 €
Predajca: SolarCosa

WOLF-Garten S 3800 E, Mechanická kosačka trávy, 350 m², 38 cm, 3260 ot/min, 38 L, 4 koleso/kolesá
308,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Plotová zástena na ochranu súkromia
2,54 €/1m
12,69 €
Predajca: Proki

Plášť Continental Ride Tour 28x1,60 (42-622) – drôtený čierny 0101157
15,99 €
Predajca: Holokolo

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%22% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
22%11% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
11%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
lávové kamene favorit 3 kg pre plynové a elektrické grily
Všetko išlo skvele
Hodnotenie z 5. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lávové kamene pre plynový gril
Dobrá veľkosť a kvalita balenia
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chladné uhlíky
Teraz ste stopercentne pripravení na ďalšiu grilovaciu sezónu. Nové kamene budú na ďalšej dovolenke opäť rozdávať veľa grilovacej radosti. Dúfam, že to bude čoskoro v júni 2024...
Hodnotenie z 24. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lávové kamene
V podstate v poriadku. Všetky kamene sú však pomerne malé.
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zliatina bismutu a cínu BiSn42, dodávaná v granulách po 25 g, celková hmotnosť: 500 g
83,57 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
167,14 €/1kg

Výrobcovia brikiet
77,00 €
Predajca: Zanjo24
26,80 €/1kg

Brikety z dreveného uhlia na grilovanie 2 kg
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,33 €/1kg

Ľahko zapáliteľné drevené uhlie na grilovanie 2 kg
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,66 €/1kg

Zliatina bismutu a cínu BiSn42, dodávaná v granulách po 25 g, celková hmotnosť: 100 g
25,43 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
254,30 €/1kg

Dvojstranná grilovacia panvica s nepriľnavým povrchom, vyrobená z tlakovo odliatej hliníkovej zliatiny. Dvojstranná tlaková panvica, štvorcového tvaru
76,99 €
Predajca: Zanjo24
45,29 €/1kg

Cesto Baker Roller Malý drevený valček Non Stick na pečenie pizze Domáce kuchynské potreby
15,99 €
Predajca: Zanjo24
205,00 €/1kg

Okrúhly drevený podnos na servírovanie ovocia pre domácu kuchyňu Hotel Use Black27cm
19,99 €
Predajca: Zanjo24
75,43 €/1kg

Grilovacie rošty z pemzy, odstraňovanie škvŕn a mastnoty, príslušenstvo na grilovanie z tehál
29,99 €
Predajca: Zanjo24
461,38 €/1kg

Medová tyč, medová lyžica, medová miešacia tyč, medová miešačka, medová tyč z nehrdzavejúcej ocele, medové miešacie tyče
15,99 €
Predajca: Zanjo24
249,84 €/1kg

Silikónový papier, papier na grilovanie, papier na pečenie, papier na paru, kuchynské náradie
20,99 €
Predajca: Zanjo24
42,23 €/1kg

Prenosný skladací varič z nehrdzavejúcej ocele na drevo pre vonkajší piknik BBQ Camping Hiking
36,99 €
Predajca: Zanjo24
212,59 €/1kg