4,5



Na základe 59 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BIOglide original - lubrikant na vodnej báze - 500 ml45,90 €/1l
22,95 €
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Faust-es - anestetikum - 500 ml49,98 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Loovara - Lubrikant na vodnej báze Watergate - 250 ml57,12 €/1l
14,28 €
Predajca: HaJa_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Unimil Skyn Naturally Endless lubrikant na vodnej báze, 80 ml155,44 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Durex 2v1 masážny a lubrikačný gél s aloe vera, 200 ml
73,20 €/1l
14,64 €
Predajca: LBD

Just Glide - lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
16,73 €/1l
16,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Sprej na oddialenie Pjur Med Pro-long 20 ml
823,50 €/1l
16,47 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Lubrikačný gél Play Perfect Glide & Experience Gel - 100 ml
231,50 €/1l
23,15 €
Predajca: somnia24

Durex Play Feel - 100 ml
181,20 €/1l
18,12 €
Predajca: somnia24

Just Glide - análny lubrikant - vodná báza - 1000 ml
22,64 €/1l
22,64 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ShopOutdoorOnline

START EROTIQUE - Gél na zväčšenie || 150ml
38 600,00 €/1l
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

SexMax - análny lubrikant na vodnej báze - 100 ml
125,30 €/1l
12,53 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Hrejivý lubrikačný gél a gél na zážitky - 100 ml
235,30 €/1l
23,53 €
Predajca: somnia24

Cobeco análny lubrikant na vodnej báze - 500 ml
42,76 €/1l
21,38 €
Predajca: somnia24

Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Análny, Sexuálne hračky, Vaginálne, Špeciálny lubrikant pre dámy, 1 kusov
217,90 €/1l
21,79 €
Predajca: somnia24

JOYDIVISION JOY104, 200 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Ústny, Rúra, Aqua, Vegetable Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Methylparaben, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Nemecko
74,60 €/1l
14,92 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Flutschi - lubrikačný olej na orgie - 500 ml
32,40 €/1l
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Durex Play Feel - 50 ml
217,40 €/1l
10,87 €
Predajca: LBD

Fisting - relaxačný lubrikačný gél - 200 ml
58,62 €/1kg
15,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

flutschi Original lubrikant - jantár (200 ml)
58,25 €/1l
11,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ideálna voľba pre hladký a pohodlný zážitok pri každej príležitosti!
Prečo si vybrať tento produkt?- Na vodnej báze, bez oleja: Ľahko sa používa, nezanecháva mastné stopy a nelepí sa.
- Vegan: Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.
- Bez vône a chuti: Neobsahuje pridanú arómu ani chuť, takže nijako neovplyvňuje intímne zážitky.
- Kompatibilný s kondómom: Bezpečné použitie s latexovými kondómami.
- Vhodný pre erotické pomôcky: Možno použiť s erotickými pomôckami z akéhokoľvek materiálu (PVC, latex, silikón, TPE, TPR, ABS a pod.).
- Nezanecháva škvrny: Nemastí, dá sa ľahko zmyť vodou, nepoškodzuje oblečenie.
- Šetrný k pokožke: Jemný k pokožke, ideálny aj pre citlivú pokožku.
- Používaj iba malé množstvo - stačí trocha na hladký a dlhotrvajúci efekt.
- Pri použití pri orálnom sexe nemá žiadnu pridanú chuť ani vôňu.
- Nanes malé množstvo na požadovanú oblasť alebo na erotickú pomôcku a uži si pohodlný, hladký zážitok.
- Po použití jednoducho zmyješ vodou.
- 1 kus Just Glide lubrikantu na vodnej báze, 200 ml.
- Balenie: 200 ml
- Lubrikant na vodnej báze, nemastí: Ľahké a hladké použitie.
- Kompatibilný s kondómami: Bezpečne použiteľný s latexovým kondómom.
- Vhodný pre erotické pomôcky: Kompatibilný s pomôckami z PVC, latexu, silikónu, TPE, TPR, ABS a pod.
- Bez vône a chuti: Neobsahuje žiadnu rušivú arómu ani chuť.
- Nezanecháva škvrny: Bez tuku a oleja, ľahko sa zmýva.
- Šetrný k pokožke: Jemný, vhodný aj pre citlivú pokožku.
Aqua, glycerín, fenoxyetanol, hydroxyetylcelulóza, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, ethylhexylglycerín, kyselina citrónová
Upozornenie:
Produkt nepoužívajte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte s používaním a obráťte sa na lekára.
Návod na použitie
Lubrikant na báze vody v tube. Just Glide je 100% vegánsky lubrikant najvyššej kvality. Je nemastný, neobsahuje olej, a preto je bezpečný aj v kombinácii s latexovými kondómami. Tento lubrikant zaručuje dlhotrvajúcu lubrikáciu. Just Glide je vhodný pre citlivú pokožku. Vhodný aj na orálny sex.
- neobsahuje olej
- vhodný pre latexové kondómy
- šetrný k pokožke, vhodný pre citlivú pokožku
- 200 ml
- na báze vody
Just Glide na vodnej báze 200 ml
- S Just Glide Waterbased okamžite vkĺznete do rozkoše
- Dlhotrvajúce potešenie
- 100% vegánsky
- Šetrný k citlivej pokožke
- Bez oleja a mastnoty
- Ľahko sa zmýva
- Bezpečný pre latexové kondómy
- Bez zápachu a chuti
Just Glide na vodnej báze. Je najvhodnejšou voľbou pre tých, ktorí chcú začať s lubrikačnými gélmi a objaviť výhody, ktoré ponúkajú. Gél je vhodný nielen na lubrikáciu intímnych miest, ale aj na lubrikáciu erotických pomôcok. Just Glide Waterbased je bez vône, zápachu a chuti. Vlastnosti: - Lubrikačný gél na báze vody - neobsahuje žiadne tuky ani oleje - bez vône a chuti - hydratačný a zvláčňujúci - dermatologicky testovaný. znášanlivosť s pokožkou a sliznicou - toxikologicky testovaný - vhodný na použitie s kondómami - vhodný na zvlhčovanie pošvy a na lubrikáciu erotických pomôcok
Lubrikant pre okamžité potešenie.
Výrazne dobrý! Just Glide je na báze vody a poskytuje dlhotrvajúce potešenie z kĺzania. Vysokokvalitné zloženie (100 % vegánske). Znášanlivosť s pokožkou bola dermatologicky potvrdená ako veľmi dobrá, vďaka čomu je Just Glide vhodný aj na použitie na citlivú pokožku. Bez oleja a mastnoty. Umývateľný. Bezpečný pre latexové kondómy. Bez zápachu a chuti.
na báze vody. Je to najvhodnejšia voľba pre tých, ktorí chcú začať s lubrikačnými gélmi a objaviť výhody, ktoré ponúkajú. Parametre: Farba: transparentná Obsah: 200 ml Zloženie: Aqua, Alcohol Denat, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Citric Acid
- Výrobca: Slovenská spoločnosť pre výživu a kultúru, s.r.o
- Farba: transparentná
- Obsah: 200 ml
Just Glide na vodnej báze200 mlS
Just Glide na vodnej báze vkĺznite do rozkoše okamžite!
dlho vydrží
Just Glide na vodnej báze je 100 % vegánsky a je vhodný aj na použitie na citlivú pokožku
Bez oleja a mastnoty
Umývateľný
Bezpečný pre latexové kondómy
Bez zápachu a chuti
Gél na vodnej báze poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu. Jeho kvalitná receptúra je vhodná aj pre citlivú pokožku - bola dermatologicky testovaná. Je bez oleja a alkoholu. Ľahko sa zmýva. Bezpečné použitie s latexovými kondómami. Bez vône a chuti.
Just Glide med.Gleitgel Water 200 ml - prezentácia: gél - téma: vaječníky, krémy
Supermazivo vyrobené na báze vody je bez chuti a zápachu. Môže sa používať ako vysokokvalitný masážny alebo lubrikačný gél. Je kompatibilný s kondómami.
- Rozmery
- 7,9 cm x 4,9 cm x 18 cm
- Materiálové zloženie
- 100 % latex
- Model
- Wasserbasierend
- Hmotnosť
- 230 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Výrobca
- Just Glide
- Rozsah dodávky
- 200 ml
- Počet kusov
- 200
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4024144623938
- Číslo od výrobcu
- 06239200000
- Rozmery
- 7,9 cm x 4,9 cm x 18 cm
- Materiálové zloženie
- 100 % latex
- Model
- Wasserbasierend
- Hmotnosť
- 230 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Výrobca
- Just Glide
- Rozsah dodávky
- 200 ml
- Počet kusov
- 200
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4024144623938
- Číslo od výrobcu
- 06239200000
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Durex Gefuhls.Classic Prezervatívy 20 kusov
24,59 €
Predajca: somnia24

Lubrikačný gél Play Perfect Glide & Experience Gel - 100 ml
231,50 €/1l
23,15 €
Predajca: somnia24

Just Glide Anal Lubricant 200 ml
30,30 €/1l
6,06 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Sprej na oddialenie Pjur Med Pro-long 20 ml
823,50 €/1l
16,47 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Vyžaduje sa overenie veku
Potvrďte svoj vek v zákazníckom účte v časti „Moje údaje“.
Bang Bang Penis Pump Black
16,61 €
Predajca: LBD

ZELURXX 4 v 1 CD/DVD napaľovačka, multifunkčná, externá DVD mechanika, slot na SD kartu, s USB 3.0/Type-C , 15,5 x 14,3 x 2,3 cm, čierna
29,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zelurxx

Ochranná sklenená fólia pre Xiaomi Redmi Note 10 Pro Ochrana displeja 9H pancierová fólia
5,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
8,91 €/1m
13,37 €
Predajca: BRaUN_Elektro

Cobeco análny lubrikant na vodnej báze - 500 ml
42,76 €/1l
21,38 €
Predajca: somnia24

Just Glide - lubrikant na vodnej báze - 1000 ml
16,73 €/1l
16,73 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Hrejivý lubrikačný gél a gél na zážitky - 100 ml
235,30 €/1l
23,53 €
Predajca: somnia24

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
51,19 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Durex Gefühlsecht XXL Extra Large - 10 kondómov
17,64 €
Predajca: somnia24

durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
38,82 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Obal na telefón Xiaomi Redmi 17C 4G / 14C 4G, flipové puzdro z umelého koženého materiálu, peňaženkové puzdro
10,95 €
Predajca: Wigento

Smartfón Samsung Galaxy A20e, 14,82 cm (5,8 palca), 3 GB RAM, 32 GB úložisko, farba: čierna
627,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Canon Multipack PG-540 čierna + CL-541 farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Ochranný kryt pre Xiaomi Redmi Note 10 Pro Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

10 m kábel HDMI 2.0 Plochý tenký 4K UHD Ultra HD 3D Ethernet ARC CEC Vysoká rýchlosť
1,85 €/1m
18,49 €
Predajca: CoolGadget

Nabíjací kábel z USB na USB typu C 1m Nabíjací kábel USB 3.0 1m Rýchle nabíjanie 5V/2,4A Dátový kábel Rýchle nabíjanie Vysokorýchlostný nylonový kábel
87,00 €/1m
8,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Exact Series EN 10, Ucho, Nos, Čierna, Strieborná, Nerezová oceľ, Batérie, AAA, Alkalický
29,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SanDisk Ultra, 128 GB, MicroSDXC, Trieda 10, UHS-I, 100 MB/s, Class 1 (U1)
32,18 €
Predajca: Mycotech

Akušroubovák Hychika ?DD-12BC
70,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Samsung EP-TA800NWEGEU, Vnútorný, AC, 5 V, Biela
10,94 €
Predajca: Mobileking

Elektrická kolobežka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Scooter Skladacia hliníková kolobežka E-Scooter - čierna
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
39,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,94 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Len Gliede
Rýchle dodanie, položka je podľa opisu som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 21. decembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Položka bola dodaná rýchlo, ako bolo sľúbené. Balenie bolo úplne v poriadku. Samotnú položku ešte nemožno posúdiť.
Hodnotenie z 17. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané.
Cena a kvalita veľmi dobrá. Rýchle dodanie. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
v poriadku
Hodnotenie z 28. augusta 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne spokojný
Veľmi príjemné používanie.
Hodnotenie z 4. apríla 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lubrikačný gél...
Robí to, čo má...
Hodnotenie z 19. novembra 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lubrikačný gél popáli sliznicu
Bohužiaľ, tento lubrikant nemôžeme používať, pretože spôsobuje silné pálenie. Používali sme mnoho iných mazív a nikdy sme podobné príznaky nemali.
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BIOglide original - lubrikant na vodnej báze - 500 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,95 €
Predajca: HaJa_GmbH
45,90 €/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml lubrikant Natural, krištáľovo číry a vegánsky lubrikant, s optimalizovaným pH a kompatibilný s latexovými kondómami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikačný gél na vodnej báze, Fľaša, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

AQUAglide - anál lubrikant na vodnej báze - 1000 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
46,53 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Swiss Navy - Lubrikant na silikónovej báze - 237 ml
43,99 €
Predajca: SuperMerchant
191,26 €/1kg

LOOVARA - Análny lubrikant - Glory Holes 1000 ml - Na vodnej báze - S panthenolom - Lubrikant - Lube - Bezpečný pre kondómy - Vhodný pre análne hračky - Dermatologicky testovaný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,98 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,98 €/1l

Happy Weekend Set – masážny olej, erotický lubrikant, lubrikant na sexuálne hračky, 3x 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
43,92 €/1l

MY.SIZE Lube Me Premium lubrikant análny 1000 ml | Lubrikant extra viskózny | Lubrikantový gél Vhodný pre hračky a latexové kondómy
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

MY.SIZE Lube Me Premium lubrikant Natural 1000 ml | Lubrikant prírodný a bez zápachu | Lubrikant vhodný pre hračky a latexové kondómy
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Lube Me 2v1 lubrikant na vodnej báze 1000 ml
59,95 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,94 €
Predajca: HaJa_GmbH
32,94 €/1l

Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Silikónové mazivo, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,44 €
Predajca: HaJa_GmbH
109,76 €/1l

Faust-es - anestetikum - 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,98 €/1l

Swiss Navy - Masturbačný krém 5 oz
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,99 €/1kg

System Jo - Klasický hybridný lubrikant - 120 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
216,58 €/1l

AQUAglide - lubrikant na vodnej báze - jemný - 250 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
12,31 €
Predajca: HaJa_GmbH
49,24 €/1l

JOYDIVISION AQUAglide 2 v 1, 125 ml, masážny a lubrikačný gél na vodnej báze, transparentný a bez zápachu, lubrikant bez obsahu oleja, kompatibilný s latexovými kondómami



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,14 €
Predajca: HaJa_GmbH
105,12 €/1l

LOOVARA 1/4 litra Long Night Stand, lubrikant Sensitiv 250 ml, aloe vera, vhodný pre kondómy, pre citlivú pokožku, optimalizované pH, prírodné zložky, na vodnej báze



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,28 €
Predajca: HaJa_GmbH
57,12 €/1l

JOYDIVISION BIOglide bezpen 100ml m. Carrageen



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,12 €
Predajca: HaJa_GmbH
141,20 €/1l

JOYDIVISION Original BIOglide neutral 150 ml | Hydratačný a ošetrujúci prostriedok 100 % prírodný a vegánsky | Gél na vodnej báze | Ako lubrikant | Kompatibilný s latexovými kondómami



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,28 €
Predajca: HaJa_GmbH
95,20 €/1l

JOYDIVISION AQUAglide Exotic lubrikant 100 ml, EXOTIC vôňa, lubrikant bez obsahu oleja na vodnej báze, kompatibilný s latexovými kondómami
14,28 €
Predajca: HaJa_GmbH
142,80 €/1l