Ovocné želé s prasacími hlavami amulet pre šťastie s prasacími tvárami 1000g
10,36 €
10,36 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Želé Willies s príchuťou prosecca89,56 €/1kg
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná žuvačka sladká mačička s intenzívnou príchuťou tutti frutti 300g12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé hlavy prasiatok šťastný šarm prasiatka tváre 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé bez želatíny ovocné lahodné vegetariánske 1000g
9,44 €/1kg
9,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cokoc, želé s príchuťou jahody, 60 g
36,33 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

BioBengelchen - Ovocné medvede 100g
31,30 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Šťastné tyčinky - jahoda 75g
44,71 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
19,26 €
Predajca: somnia24

Vidal ovocné žuvačky na pizzu ovocné sladké 1000g
11,67 €/1kg
11,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tutti Frutti ovocné želé - bez želatíny 100g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Dámske ovocné žuvačky "Vlinders" - 1 kilogram
15,99 €/1kg
15,99 €
Predajca: Candyspot

Tyčinky šťastia - Cassis 75g
83,86 €/1kg
5,87 €
Predajca: taleoo

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Jahodový had žirafa 50g
25,80 €/1kg
3,17 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,29 €
Predajca: taleoo

Želé cukrovinky Haribo Wummis – mäkké a ovocné 175 g
18 473,68 €/1kg
3,51 €
Predajca: Katomix

Ovocné želé - Vegánske červy 100g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Fľaše s ovocnou gumovou kolou bez cukru 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zozole Jablkové a kiwi želé fazuľky 75 g
19 875,00 €/1kg
2,06 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné gumové prívesky s prasacími hlavami 1000g
Ružové prasiatka z ovocnej gumy hlavy prasiatok z ovocnej gumy sú veľmi mäkké a chutné, sú hitom každej narodeninovej oslavy. Sú tiež hitom ako talizman pre šťastie.
Penové cukrové prasiatka sú roztomilé prasiatka s ušami z lahodných ovocných gúm, ktoré sú ovocné na zahryznutie, ale mäkká ovocná guma z peny je zároveň lahodnou pochúťkou pre chuťové bunky.
Katja Číslo odpovede 5520 7040 ZX 's-Heerenberg Holandsko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, dextróza, koncentrát ovocnej šťavy (jablko, mandarínka, baza), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina mliečna), zemiakový škrob, prírodné arómy, ovocný koncentrát (baza, hrozno, čierne ríbezle), hrachová bielkovina (hydrolyzovaná), rastlinný olej (slnečnicový), povlaková látka (včelí vosk biely a žltý).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1469,00 kj 346,00 kcal Sacharidy 84,00 g z toho: cukor 59,00 g Bielkoviny 1,10 g Tuky 0,20 g z toho: nasýtené mastné kyseliny <0,10 g Soľ 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- KatjaAntwoordnummer 5520 7040 ZX 's-Heerenberg Niederlande
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Katja
- Číslo od výrobcu
- 0671S_1622
- EAN kód
- 4260282444046
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, dextróza, koncentrát ovocnej šťavy (jablko, mandarínka, baza), okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina mliečna), zemiakový škrob, prírodné arómy, ovocný koncentrát (baza, hrozno, čierne ríbezle), hrachová bielkovina (hydrolyzovaná), rastlinný olej (slnečnicový), povlaková látka (včelí vosk biely a žltý).
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1469,00 kj 346,00 kcal Sacharidy 84,00 g z toho: cukor 59,00 g Bielkoviny 1,10 g Tuky 0,20 g z toho: nasýtené mastné kyseliny <0,10 g Soľ 0,03 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- KatjaAntwoordnummer 5520 7040 ZX 's-Heerenberg Niederlande
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Katja
- Číslo od výrobcu
- 0671S_1622
- EAN kód
- 4260282444046
Hodí sa k tomu

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Adventný kalendár 10041344 300g
70,77 €/1kg
21,23 €
Predajca: somnia24

Jelly Belly Bean Boozled Edition 7 mit Glücksrad 100g
159,90 €/1kg
15,99 €
Predajca: M_plus_L

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g
12,69 €/1kg
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

Troll Tarantula
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Cokoc Mango Peeling Soft Candy 75g
29,07 €/1kg
2,18 €
Predajca: Unicat-Candy

Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
38,76 €/1kg
4,38 €
Predajca: Unicat-Candy

Amos 4D Fruit gumy Strawberry Burst 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

nimm2® 387629 nimm2® Lososová žuvačka Softies Červené ovocie Ovocná žuvačka 225,0 g
37,96 €/1kg
8,54 €
Predajca: somnia24

Amos Peelerz Banana Gummy tropické mäkké mini ovocné žuvačky 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

HELLMA 70103483 Ovocné želé spiaca ovečka, 100x8,5g, modrá/zelená
26,98 €/1kg
22,93 €
Predajca: Ambiente-3000

Amos Peelerz 4D Grape Burst Gummy soft mini ovocné žuvačky 65g
42,00 €/1kg
2,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Look O Look Candy Kvetinová kytica z ovocných žuvačiek Penový cukor 145g
85,52 €/1kg
12,40 €
Predajca: M_plus_L

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
44,50 €/1kg
13,35 €
Predajca: M_plus_L

Harry Potter Maslový ležák Jelly Beans 28 g
134,29 €/1kg
3,76 €
Predajca: Magule-cz

Hitschies farebné motúzy ovocné motúzy so štyrmi druhmi ovocia 125g
40,16 €/1kg
5,02 €
Predajca: M_plus_L

Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Jumbo Tornado 6 Sour 50g
11,00 €/1kg
0,55 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hitschies struny modré 125g
48,48 €/1kg
6,06 €
Predajca: M_plus_L

Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánske 250g
6,84 €/1kg
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Nakd Cocoa Delight ovocná tyčinka s orechmi, 140 g - vegánska a bezlepková
59,57 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xylifresh Mäta pieporná (93 g)
108,60 €/1kg
10,10 €
Predajca: Pantry_Intl
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Tutto Mare 175g
6,32 €
Predajca: M_plus_L
36,11 €/1kg