4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4014400907629, 250 g, D, 329 kcal, 61,8 g, 0,1 g, 0,1 g7,36 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000512463658, Palmový olej, 150 g, B, e270, e296, e330, e428, e901, e903, 1420 kJ, 334 kcal
22,93 €/1kg
3,44 €
Predajca: M_plus_L

Trolli červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Jablkový sad 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Classic Bears Halal ovocné lahodné gumové medvedíky 100g
8,40 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Bizzl Mix 150g
36,27 €/1kg
5,44 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Squiggle Twist sladkokyslé červy 1200g
13,63 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumené cukrovinky FUN FOR ALL, 750 g okrúhla plechovka
17,55 €/1kg
13,16 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zložky
Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; farbivá (čierne ríbezle, mrkva, sladké zemiaky, čučoriedky); arómy; farbivo: kurkumín, brilantná modrá FCF; glazúra: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
Výživové informácie
Výživové hodnoty (na 100 g)
Kalorická hodnota v KJ 1 394,00
Kalorická hodnota v KCAL 328,00
Tuky v gramoch 0,10
Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,10
Sacharidy v gramoch 76,00
Sacharidy, z toho cukry 54,00 Bielkoviny Cukor 54,00
Bielkoviny v gramoch 4,40
Soľ v gramoch 0,20
Prídavné látky
s farbivami
Právny názov: Gumové kvapky s penovým cukrom
Distribútor: Trolli GmbH Oststr. 94, 90763 Fürth, Nemecko
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; arómy; farbivá (kurkuma, červená reďkovka, červené hrozno, čerešňa, svetlica farbiarska); farbivá: rastlinné uhlie, karmín, brilantná modrá FCF; glazúry: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 336 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 1427 kilojoulov (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g; Sacharidy: 78 g; Sacharidy, z toho cukor: 51 g; Sacharidy, bielkoviny: 4,3 g; Soľ: 0,2 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Obchodný názov
- Gumové kvapky s penovým cukrom
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 500728
- EAN kód
- 4000512733355
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; želírujúca látka: pektín; arómy; farbivá (kurkuma, červená reďkovka, červené hrozno, čerešňa, svetlica farbiarska); farbivá: rastlinné uhlie, karmín, brilantná modrá FCF; glazúry: včelí vosk, biely a žltý, karnaubský vosk.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 336 kilokalórií (kcal); Kalorická hodnota: 1427 kilojoulov (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 g; Sacharidy: 78 g; Sacharidy, z toho cukor: 51 g; Sacharidy, bielkoviny: 4,3 g; Soľ: 0,2 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Obchodný názov
- Gumové kvapky s penovým cukrom
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 500728
- EAN kód
- 4000512733355
Hodí sa k tomu

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Trolli kalamáre 1kg
16,26 €/1kg
16,26 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Trolli Myszy Owocowe 1200g
20,68 €/1kg
24,82 €
Predajca: LAVONIO

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Trolli Milchkuu sáčok 1kg
17,99 €/1kg
32,80 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: Candyspot

COSTWAY 3-dielna súprava záhradného nábytku, balkónový nábytok balkónová súprava, stôl a 2 stoličky, priedušná tkanina, záhradná súprava sedacia skupina
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
45,67 €/1kg
6,85 €
Predajca: M_plus_L

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Trolli Tarantulla extra mäkké ovocné žuvačky pavúky 6 príchutí 975g
19,55 €/1kg
19,06 €
Predajca: Katomix

Trolli Dracula 150g
11,67 €/1kg
4,32 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,75 €
Predajca: M_plus_L

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Apple Mallow 150g
14,20 €/1kg
3,66 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,13 €
Predajca: Katomix

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ping gumy sú hitom
Gumené medvedíky sú v súčasnosti veľmi obľúbené a naozaj chutné. Už len tvar malých tučniakov je taký roztomilý, že ich ani nechcete zjesť.
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo perfektné a veľmi chutné!!
Objednávka bola jednoduchá, doručenie bleskové, skvelé veľké množstvo lahodných mliečnych tyčiniek Trolli!! Ďakujeme veľmi pekne!!
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super, veľmi chutné
Trolli Milkuu chutí veľmi dobre. Skvelé.
Hodnotenie z 16. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chobotnica Trolli
Je to skvelý nápad, deti sú nadšené a chutia úplne lahodne
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg