Už len 2 kusy za túto cenu
Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumené cukrovinky FUN FOR ALL, 750 g okrúhla plechovka
13,16 €
17,55 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g42,84 €/1kg
48,32 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Haribo Lasso Strawberry veggie cukrovinková náplň s jahodovou príchuťou 3500g12,21 €/1kg
42,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Marakuje želé (gumené cukríky) bez pridaného cukru, 250 g21,09 €/1kg
5,59 €
Predajca: BRAT_PL

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Trolli Playmouse 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

Open Food 4000512463658, Palmový olej, 150 g, B, e270, e296, e330, e428, e901, e903, 1420 kJ, 334 kcal
22,93 €/1kg
3,44 €
Predajca: M_plus_L

Cokoc Mäkké cukríky s hroznovým peelingom 75g
1 732,67 €/1kg
129,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Trolli Classic Bears Halal ovocné lahodné gumové medvedíky 100g
8,40 €/1kg
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
17,87 €/1kg
13,40 €
Predajca: somnia24

Trolli Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
27,26 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

Trolli Burger, ovocné gumené cukrovinky, 24 kusov
26,24 €/1kg
31,49 €
Predajca: Candyspot

Nimm2 Kyslé ovocné gumené cukrovinky 100 g
39,30 €/1kg
3,93 €
Predajca: Katomix

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento mix je čistá zábava pre Trolli.
Pestrý mix viac ako 30 rôznych ovocných žuvačiek a penového cukru v 6 ovocných príchutiach, ktoré sú ideálne na zdieľanie s priateľmi a rodinou!
Alpaka, jednorožec, žralok, panák, čerešňa a mnoho ďalších - pre každú chuť sa niečo nájde.
Plechovka obsahuje zmes rôznych figúrok, fliaš od koly, žabiek a mnoho ďalšieho, obsah: 750 g v okrúhlej plechovke, -4000512015345,
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla.
- Zloženie
- Zložky: glukózový sirup; cukor; želatína; kyselinotvorné látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; farbivá (čierny ríbezle, paprika, mrkva, kurkuma, spirulina, karamelový cukrový sirup); prírodné arómy; poťahovacie látky: včelí vosk, biely a žltý,
- Výživové údaje
- Energia: 336,00 kcal, 1 427,00 kJ; Tuk: 0,10 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 77,00 g; z toho cukry: 44,00 g; bielkoviny: 5,40 g; soľ: 0,20 g;
- Hmotnosť
- 750 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Obchodný názov
- Gumové cukríky / penový cukor Gumové cukríky / penový cukor
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 445449
- EAN kód
- 4000512015345
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla.
- Zloženie
- Zložky: glukózový sirup; cukor; želatína; kyselinotvorné látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; farbivá (čierny ríbezle, paprika, mrkva, kurkuma, spirulina, karamelový cukrový sirup); prírodné arómy; poťahovacie látky: včelí vosk, biely a žltý,
- Výživové údaje
- Energia: 336,00 kcal, 1 427,00 kJ; Tuk: 0,10 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 g; Sacharidy: 77,00 g; z toho cukry: 44,00 g; bielkoviny: 5,40 g; soľ: 0,20 g;
- Hmotnosť
- 750 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Obchodný názov
- Gumové cukríky / penový cukor Gumové cukríky / penový cukor
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 445449
- EAN kód
- 4000512015345
Hodí sa k tomu

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
6,80 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
14,19 €/1kg
16,32 €
Predajca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Open Food 4000512994121, D, 336 kcal, 49 g, 4,8 g, 0,2 g, 77 g
6,23 €/1kg
7,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
17,87 €/1kg
13,40 €
Predajca: somnia24

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512463436, želé bonbóny Trolli Fruchtgummi PFIRSICHRINGE, 150 g
46,60 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24

Lorenz Saltletts praclík s morskou soľou a menším množstvom tuku, zlatohnedý 200g
15,55 €/1kg
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140962006 Ovocné žuvačky - Kyslé jablko, 150 kusov
7,85 €/1kg
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Mäkké cukríky, 240 g, Ružová, Žltá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
14,74 €/1kg
10,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile ovocné žuvačky a sladké drievko 3 rôzne 1200g
9,96 €/1kg
10,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové cukríky, 1,2 kg, Dary, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
19,93 €
Predajca: somnia24

Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg