5,0



Na základe 13 hodnotení
Trussardi Delicate Rose, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bambusové listy, Kumkvat, Yuzu, Jablko, Jazmín, Lotus, Ruže, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Drevo
40,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,48 €-2%
394,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BVLGARI Omnia Crystalline, Ženy, 100 ml, Bambusové listy, Lotus, White peony, Pižmo, Drevo, Alcohol denat. (sd alcohol 39-c), parfum (fragrance), aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate,...948,60 €/1l
99,06 €
-4,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,86 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml393,00 €/1l
78,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain L'homme Idéal, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Oranžový kvet, rozmarín, Mandle, Tonka, Koža, Drevo558,13 €/1l
85,90 €
-2,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,72 €
Predajca: PerfumTraders

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
709,33 €/1l
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Trussardi Donna, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Melón, Yuzu, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Cédrové drevo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
606,20 €/1l
30,31 €
Predajca: BRASTYGroup

Trussardi Donna Pink Marina Woda toaletowa, 50ml
625,80 €/1l
32,71 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
415,80 €/1l
20,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cerruti Image Woman - Parfumovaná voda, 75ml
252,40 €/1l
18,93 €
Predajca: PerfumTraders

Montana Parfum de Femme EDT 30 ml W
352,00 €/1l
10,56 €
Predajca: NutraBestBG

Cerruti 1881 pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
373,60 €/1l
37,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Cerruti Image toaletná voda 75ml sprej
323,07 €/1l
24,23 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
804,20 €/1l
80,42 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Trussardi Delicate Rose toaletná voda 30 ml
994,00 €/1l
29,82 €
Predajca: Tersorte

Trussardi Black Extreme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Morský, Kosatec, Slivka, Koža, Pačuli, Vetiver, Drevo
428,10 €/1l
42,81 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez Miami Glow by Jlo Toaletná voda pre ženy 100 ml
199,20 €/1l
35,12 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Lancaster - Eau de Lancaster Grace Edition EDT 125ml
330,16 €/1l
41,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 233,33 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jimmy Choo Illicit Flower - Toaletná voda, 100ml
377,50 €/1l
37,75 €
Predajca: Sykz
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bambusové listy, Kumkvat, Yuzu
- Poznámky k srdcu vône:
- Jablko, Jazmín, Lotus, Ruže
- Poznámky k základu vône:
- Céder, Pižmo, Santalové drevo, Drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Na jeseň roku 2012 uviedla spoločnosť Trussardi na trh vôňu s názvom Delicate Rose. Charakter tejto vône možno opísať ako veľmi ženský, energický a moderný so zmyselnými a elegantnými odtieňmi. Okamžite zapôsobí na zmysly svojou sviežosťou. Vitalita kumkvátu a iskrivé tóny yuzu sa spájajú s čistotou bambusu. Ženskosť a lahodnosť sú hviezdami tejto vône. Spolu s priezračným lotosovým kvetom vytvárajú vzácne tóny okvetných lístkov ruže a jazmínu kvetinovú harmóniu. Dotyk jablka ju obohacuje o spontánnosť a osobitosť. Základ je ako objatie, príjemne ošetruje pokožku tónmi pižma, zatiaľ čo sofistikované tóny bielych drevín podčiarkujú jej nežný dotyk a céder v sprievode santalového dreva vytvárajú vrodenú zmyselnosť.
Toaletná voda Trussardi Delicate Rose 100 ml je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy v sviežej reinterpretácii klasickej vône ruže. Očarujúca vôňa začína vrchnými tónmi bambusu, kumkvátu a yuzu a mieša sa s kvetinovým srdcom z jablka, jazmínu, lotosu a ruže. Základné tóny tvoria drevité akordy, pižmo, santalové drevo a céder. Táto ženská vôňa sa najlepšie opisuje ako romantická, zmyselná a elegantná. Je vhodná najmä na teplé jarné a letné mesiace.
Bambus a jablko v kombinácii so sviežimi okvetnými lístkami ruže vytvárajú Trussardi Delicate Rose, koketnú dámsku vôňu, ktorá je rovnako príťažlivá ako vy. Táto ľahká, vzdušná dámska vôňa, ktorú Trussardi vytvorila v roku 2012, je ideálna na bežné nosenie, ale zároveň dostatočne sofistikovaná na nosenie v profesionálnom prostredí. Jej kvetinové základné tóny sú nádherne vyvážené nádychom yuzu, kyslého citrusového ovocia obľúbeného vo východnej Ázii, a sviežim lotosom, orientálnym kvetom známym svojou sladkou a ženskou príťažlivosťou
Dámsky parfém Trussardi Delicate Rose (100 ml)
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskymparfémomTrussardi Delicate Rose (100 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Trussardi!
- Pohlavie: ženy
- Objem: 100 ml
- Typ: Dámsky dezodorant, ktorý je súčasťou balenia:
- Séria: EDT (toaletná voda)
- Nie je možné opätovne naplniť
- Názov parfumu: Delicate Rose
- Objem: 100 ml
Dámska toaletná voda
bambus, yuzu, kumquat
ruža, jazmín, lotos, jablko
santalové drevo, céder, drevité tóny, pižmo
Toaletná voda Delicate Rose od značky Trussardi bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Trussardi Delicate Rose Woda toaletowa, 100 ml
TRUSSARDI Delicate Rose toaletná voda 100 mlDodávané s originálnou krabičkou
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Trussardi Delicate Rose Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011530840020
- Číslo od výrobcu
- F84002N
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Trussardi Delicate Rose Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011530840020
- Číslo od výrobcu
- F84002N
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Trussardi Donna, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo, Sprej
766,00 €/1l
22,98 €
Predajca: BRASTYGroup

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 50ml
678,40 €/1l
33,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
709,33 €/1l
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

AVANA iPhone XR / iPhone 11 Armoured Glass Privacy Protective Film Display Protective Glass 9H Anti-Spy Armour Film 2 ks
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Moschino Funny!, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
415,80 €/1l
20,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
497,44 €/1l
44,77 €
Predajca: Sykz

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,40 €/1l
38,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Donna Pink Marina toaletná voda pre ženy 100 ml
514,20 €/1l
51,42 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Trussardi Donna, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Melón, Yuzu, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Cédrové drevo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
423,10 €/1l
42,31 €
Predajca: PerfumTraders

Trussardi Donna, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Yuzu, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo
565,40 €/1l
56,54 €
Predajca: MANADA

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
301,20 €/1l
30,12 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
475,73 €/1l
35,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
819,60 €/1l
40,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
359,60 €/1l
35,96 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
377,90 €/1l
37,79 €
Predajca: Sykz

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,50 €/1l
32,85 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
316,75 €/1l
25,34 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Toaletná voda
Objem 0,1 l
S nákupom som veľmi spokojná. Keby som mohla udeliť viac hviezdičiek, určite by som to urobila. Takú rýchlu dodávku som v Nemecku ešte nikdy nezažila. Aj kvalita produktu je vynikajúca.
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,05 l
Vôňu používam už roky
Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trussardi
Objem 0,1 l
Všetko je skvelé!
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 31. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l