4,7



Na základe 50 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml399,50 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Wow! toaletná voda pre ženy 60 ml
320,33 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,90 €/1l
29,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
347,50 €/1l
34,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Homme Neon Edition toaletná voda v spreji 125 ml
226,24 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,90 €/1l
24,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Joop! - Wow! Fresh EDT 40ml
516,00 €/1l
20,64 €
Predajca: Glamperfeu

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
283,10 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,40 €/1l
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! WOW! 60ml, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Cardamom, Fir balm, Tonka beans, Violet, Vetiver, Vanilla, Sprej
830,00 €/1l
49,80 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Joop Homme Extreme 75 ml, toaletná voda Intense
1 720,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Joop! Go! toaletná voda pre mužov 30 ml
550,33 €/1l
16,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Joop Homme Wild Eau de Toilette, sprej, 125 ml – pre pánov
Joop! Homme Wild Eau de Toilette je intenzívna pánska vôňa, ktorá bola vytvorená pre sebavedomého a dobrodružného muža. Symbolizuje čistú mužnosť a nezkrotenú vášeň. Vôňa sa otvára elektrickou kvetinovou notou ružového korenia, po ktorej nasleduje svieža srdcová nóta rumu. Základné tóny drevité akordy a tabak dodávajú vôni hĺbku a teplo.
Detaily produktu
- Značka: Joop
- Produkt: Joop Homme Wild Eau de Toilette Spray 125ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 125 ml
- Vôňová charakteristika: korenistá, drevitá
- EAN: 3607345849867
Homme Wild by JOOP! je ďalšou verziou klasickej vône JOOP! Homme, ktorá je na trhu od roku 1989. Homme Wild je odvážnejšia, zvodnejšia a provokatívnejšia ako pôvodná verzia. Je určená pre mužov, ktorí sa vedia zabávať, pre divokých, slobodných a provokatívnych rebelov, ktorí jazdia na bicykloch v opraných džínsoch a kožených bundách. Alebo len pre tých, ktorí sa chcú na chvíľu cítiť ako oni. Túto orientálnu, fougerovú vôňu vytvoril parfumér Alienor Massenet. Parfém je postavený na silných kontrastoch. Otvára sa iskrivými akordmi ružového korenia, ktoré vedú k intenzívnemu, bohatému tmavému rumu v srdci vône. Parfém dosahuje hrejivý pocit vďaka zmesi drevitých tónov a bieleho tabaku, ktoré sa nachádzajú v základe. uvedený na trh v roku 2012.
Joop! Homme Wild je toaletná voda od značky Joop! Orientálno-fougereová vonná kompozícia vydaná v roku 2012. Tvorcom vône je Alienor Massenet.
Vôňové tóny:
Hlavový tón: ružové korenie
Srdcový tón: Ružové korenie
: rum
Base note: drevité tóny, lesný tabak
.
Joop! Homme Wild Toaletná voda v spreji 125ml
Vrchné tóny: Ružové korenie, Srdcové tóny: Rum, Základné tóny: Biely tabak, Drevité tóny
TY! Homme Wild.
Toaletná voda pre mužov.
125 ml
Toaletná voda Homme Wild od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vybranej vône.
Toaletná voda Homme Wild od značky Joop! bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
Joop! Homme Wild Edt pray
Joop! Homme Wild Edt Spray 001043FRANKLANDKartón @ 1 fľaša x 125 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607345849867
- Číslo od výrobcu
- CS23
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
- Výrobca
- JOOP!
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607345849867
- Číslo od výrobcu
- CS23
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! Go, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
244,10 €/1l
24,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Jump, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
258,40 €/1l
25,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,90 €/1l
24,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
146,90 €/1l
29,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Absolute Woda perfumowana, 120ml
301,33 €/1l
36,16 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
347,50 €/1l
34,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Wow! toaletná voda pre ženy 60 ml
320,33 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Absolute parfémovaná voda pre mužov 80 ml
705,50 €/1l
56,44 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Homme Neon Edition toaletná voda v spreji 125 ml
226,24 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,44 €/1l
21,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,40 €/1l
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Elektrický vysávač lístia WOLF, 3v1. zelená/čierna
39,90 €
Predajca: Jurhan

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
357,00 €/1l
35,70 €
Predajca: PerfumTraders

VASAGLE kúpeľňová skrinka, kúpeľňová skrinka, bočná skrinka so 4 zásuvkami, 30 x 30 x 82 cm, do kúpeľne, obývačky, jedálne, kuchyne, moderné
57,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Niederegger Marzipan Delight syrová mandľová pasta biely chlieb 125g
40,32 €/1kg
5,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
80,59 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Prepravný box Lassie 26933, skladací a prenosný, s dekou, taškou a držadlami, tkanina oxford, D, 50 x 70 x 52 cm
47,49 €
Predajca: Kokiska

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a lacné
V známej sieti parfumérií zaň zaplatíte takmer trojnásobok ceny (125 ml). Rýchle dodanie. Moja obľúbená vôňa Joop!
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa
Jednoducho moja obľúbená vôňa. Krásne vonia a našla som ju tu za neuveriteľnú cenu. Jednoznačné odporúčanie na kúpu.
Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Skvelá vôňa, veľmi som sa na ňu tešila a prišla veľmi rýchlo !!! Ďakujem
Hodnotenie z 26. októbra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelá vôňa
vychádza zo starej klasiky joop homme..teraz sa lepšie hodí do doby!moderné, teplé, mužné sladké....ideálne na zimu
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa pre mužov
Rýchle dodanie cez Kaufland online a skvelá vôňa, ktorá dlho vydrží...1
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny parfum
Krásny parfém, ľahký drevitý nádych. S radosťou znova!
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena
Spĺňa očakávania, výrobok je originál!
Hodnotenie z 2. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vrchná toaletná voda
Skvelá vôňa. Veľmi obľúbená u žien
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,19 €
Predajca: PerfumTraders
520,95 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
89,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
718,80 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l