5,0



Na základe 1 hodnotenia
JRFarm Krmivo pre veveričky 600 g
17,97 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,47 €-2%
4,85 € / 1kg
plus 3,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Základné krmivo pre malé zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kompletná fretka - 10 kg115,48 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
JR Farm 5kg trpasličí králik bez obilnín15,99 €/1kg
79,96 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
JR Farm Food – krmivo pre dospelé trpasličí škrečky, 500 g x 6105,38 €/1kg
52,69 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
JR Farm Rat Meal 2,5 kg15,18 €/1kg
37,94 €
Predajca: e-zooo_com

Deli Nature Rodelicious Morčatá - krmivo pre morčatá 2,5kg Deli Nature
5,92 €/1kg
14,80 €
Predajca: VISO

wildtier liebe krmivo pre veveričky 1kg krmivo pre veveričky a veveričky I celoročné krmivo, veveričky, veveričky
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JR Farm Garden Igel-Schmaus 500g
13,45 €/1kg
40,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dehner Natura Premium krmivo pre ježkov, zmes pre ježkov, kompletné krmivo pre ježkov, s vysokým obsahom bielkovín / bez obilnín / prírodná výživa, 2 kg
66,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Canifee krmivo pre veveričky - celoročné krmivo pre voľne žijúce zvieratá v 1 kg vedre
53,98 €/1kg
53,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

JR Farm Hamster Feast 600g
55,48 €/1kg
48,68 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,29 €
Predajca: e-zooo_com

VL Chrumkavé müsli pre králiky 2,75kg
4,70 €/1l
12,93 €
Predajca: superbrandshop

JR Farm 5 kg krmivo bez obilnín pre morčatá
15,99 €/1kg
79,96 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm – Krmivo pre pruhované veveričky, 600 g x 6
85,50 €/1kg
51,30 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Zwergkaninchen-Schmaus - 1,2 kg
2,79 €/1kg
20,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JR Farm 10kg Degu Spezial
9,71 €/1kg
97,10 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Zwerghamster-Schmaus 600g
28,77 €/1kg
17,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,26 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Kleinnager Spezial 600 g
29,50 €/1kg
18,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,70 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Grainless Herbs Zwergkaninchen 400 g
135,30 €/1kg
54,12 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Super krmivo pre hlodavce 5 kg
9,34 €/1kg
46,72 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm Degu Feast 800gx6
71,01 €/1kg
56,81 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vyvážená a pestrá krmná zmes pre veveričky.
Zloženie:
Pšenica, slnečnicové semená, kukuričné vločky, extrudovaná kukuričná múčka, hrachové vločky, žalude, arašidy, rohovník, pufovaná kukurica, pšeničné vločky, šípky, mrkva, ovos, jablká, múčne červy, bobule jarabiny, hrozienka, tekvicové semená
JR Farm krmivo pre veveričky 600 gKompletné krmivo pre veveričky
Vyvážená, pestrá kompletná kŕmna zmes pre veveričky.
Odporúčanie pre kŕmenie:
Misku s krmivom doplňujte až vtedy, keď je takmer úplne prázdna. Denne podávajte maximálne také množstvo krmiva, ktoré sa úplne spotrebuje za 24 hodín.
Zloženie:
Pšenica, slnečnicové semienka, kukuričné vločky, extrudovaná kukuričná múčka, hrachové vločky, žalude, arašidy, rohovník, kukurica na zrno, pšeničné vločky, šípky, mrkva, ovos, jablká, múčnatka, jahody jarabiny, sultánky, tekvicové semienka
Prídavné látky:
Vitamín A (ako retinol) 863,8 i.m., Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 89,6 i.U., vitamín E (ako all-rac-alfa-tokoferylacetát) 6 mg, vitamín C (ako askorbylmonofosfát) 1 mg; senzorické prísady: kanthaxantín 1,6 mg;
Analytické zložky:
Obsah bielkovín 13,5 %, obsah tuku 10,5 %, hrubá vláknina 9,1 %, hrubý popol 2,7 %;
Obsah:
600 g
Odporúčanie pre kŕmenie:
Misku s krmivom doplňujte až vtedy, keď je takmer úplne prázdna. Denne podávajte maximálne také množstvo krmiva, ktoré sa úplne spotrebuje za 24 hodín.
Zloženie:
Pšenica, slnečnicové semienka, kukuričné vločky, extrudovaná kukuričná múčka, hrachové vločky, žalude, arašidy, rohovník, kukurica na zrno, pšeničné vločky, šípky, mrkva, ovos, jablká, múčnatka, jahody jarabiny, sultánky, tekvicové semienka
Prídavné látky:
Vitamín A (ako retinol) 863,8 i.m., Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 89,6 i.U., vitamín E (ako all-rac-alfa-tokoferylacetát) 6 mg, vitamín C (ako askorbylmonofosfát) 1 mg; senzorické prísady: kanthaxantín 1,6 mg;
Analytické zložky:
Obsah bielkovín 13,5 %, obsah tuku 10,5 %, hrubá vláknina 9,1 %, hrubý popol 2,7 %;
Obsah:
600 g
Vyvážená, pestrá kompletná kŕmna zmes pre veveričky. Zmes na použitie ako dočasné kompletné krmivo pre veveričky Zloženie: pšenica, slnečnicové semeno 17%, kukuričné vločky, hrachové vločky, extrudovaná kukuričná múka, vlašské orechy, arašidy, rohovník, pufovaná kukurica, pšeničné vločky, šípky 4%, lucerna, mrkva, ovos, jablká, múčnatka 2%, hovädzia a bravčová múčka, bobule horského jaseňa, hrozienka, tekvica a tekvicové semená, extrudovaná pšeničná múka, lúčny bôb, repkový olej, sója, extrudovaná ryžová múka Prísady/kg: vitamín A 1156 IU, vitamín D3 74 IU, vitamín E 3 mg, vitamín C 43 mg Analytické zložky: hr.bielkoviny 14,7 %, hrubý tuk 13,3 %, hrubá vláknina 9,5 %, hrubý popol 2,6 %, vápnik 2120 mg/kg, fosfor 2320 mg/kg, sodík 630 mg/kg Odporúčanie pre kŕmenie. Nepodávajte denne viac krmiva, ako sa úplne spotrebuje za 24 hodín. Pestrá zmes orechov, semien, obilnín, žaluďov, šípok, zeleniny, ovocia a múčnych červov poskytuje veveričkám mnoho cenných vitamínov, živín a živočíšnych bielkovín. Veselým obyvateľom záhrady uľahčuje priberanie na váhe, ktoré potrebujú na chladné zimné mesiace, keď už v prírode nenájdu dostatok potravy.
- Hmotnosť
- 3600 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- Dodržiavajte pokyny výrobcu.
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4024344136856
- Číslo od výrobcu
- 13685
- Výrobca
- JR Farm
- Registračné číslo
- --
- Hmotnosť
- 3600 g
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Prídavné látky
- Dodržiavajte pokyny výrobcu.
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4024344136856
- Číslo od výrobcu
- 13685
- Výrobca
- JR Farm
- Registračné číslo
- --
Hodí sa k tomu

JW Krmítko pre veveričky 19 x 19 x 24 cm Krmítko pre veveričky 2553
24,99 €
Predajca: Benza-nl

wildtier liebe krmivo pre veveričky 1kg krmivo pre veveričky a veveričky I celoročné krmivo, veveričky, veveričky
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Relaxdays 10020742, 1 kusov
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

20M 200 LED rozprávkové svetlá teplá biela 8 svetelných režimov vodotesná strana záhrada vnútorná dekorácia vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

WISFOR Veľký drevený domček pre ježka s podlahou, domček pre ježka, hotel pre ježka, celoročné krmítko pre ježka do záhrady, odolné voči poveternostným vplyvom, odolné voči mačkám, 38 x 38 x 22,5 cm
30,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Deli Nature Rodelicious Morčatá - krmivo pre morčatá 2,5kg Deli Nature
5,92 €/1kg
14,80 €
Predajca: VISO

Popínavá ruža Crazy in Love Pink 50–70 cm – ružová šľachtenská ruža, voňavá, mrazuvzdorná, bohato kvitnúca popínavá ruža do záhrady a na balkón
15,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Denver DAB-46DARK GREY, Internet, Analógový a digitálny, DAB+, FM, 2 W, LCD, Čierna, Hnedá
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Vileda Looper Elektrický Rotačný Mop S Rozprašovačom 169835
156,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Classic Bird Wellensittichfutter 25kg
2,33 €/1kg
58,26 €
Predajca: e-zooo_com

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / hrniec 10,5 - Hortenzia s nádhernými kvetmi
3,50 €
Predajca: Blumen-Senf

ESSCHERT DESIGN Krmítko pre veveričky Drevo 14,6x24,9x26,1cm
16,62 €
Predajca: NeuertsShop

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Vitakraft Vita Garden Scattered Food Protein Mix - 1kg
8,22 €/1kg
8,22 €
Predajca: VISO

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
1,36 €/1kg
34,06 €
Predajca: boni-shop

Oral-B Pulsonic, 4 kusov, Biela, 3 mesiace
40,35 €
Predajca: BalticVaris_DE

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Veniec Umelý eukalyptový veniec Zelený veniec na dvere Veniec na stenu Plastový veniec Veľkonočná dekorácia pre vonkajšie prostredie, párty, záhradu, stenu, 33 cm
50,91 €/1m
16,80 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Kŕmidlo pre veveričky Relaxdays, kŕmidlo pre veveričky, na zavesenie, drevo, rozmery: 17,5 x 14 x 25 cm, prírodná farba
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - strieborné - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

KOTARBAU® Mini metla z ryžovej slamy 20 cm s drevenou rúčkou 10 cm Ručná kefa na malé plochy
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

NEDIS nástenné hodiny / priemer 300 mm / drevo / hnedo-béžové
19,90 €
Predajca: esol

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Pavilón Wiltec 3 x 3 m v modrej farbe s UV ochranou 50+, záhradný pavilón s odnímateľnými bočnicami, párty stan s oknami napr. na terasu a festival
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kompletná fretka - 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,48 €
Predajca: e-zooo_com

Dolina Noteci Premium 800g Lamm
99,51 €
-4,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: SuperMerchant

Country's Best CUNI FIT Muesli - 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
85,39 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,80 €
Predajca: e-zooo_com

JR Farm 5kg trpasličí králik bez obilnín
79,96 €
Predajca: e-zooo_com
15,99 €/1kg

Versele-Laga Crispy Muesli Guinea Pig 20 kg, Snack, 20 kg, Morské prasa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
70,97 €
Predajca: e-zooo_com
3,55 €/1kg

JR Farm Grainless Kompletné krmivo pre trpasličieho králika 1350gx6
71,01 €
Predajca: e-zooo_com
8,77 €/1kg

Country's Best CUNI FIT Plus - 20 kg
72,26 €
Predajca: e-zooo_com

VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - Krmivo pre degu a činčily - 8 kg
49,99 €
Predajca: SuperMerchant

VerseleLaga krmivo pre dospelé králiky 8 kg
45,99 €
Predajca: SuperMerchant

JR Farm Food Ratto Adulto, krmivo pre dospelé potkany, 500g x 6
52,32 €
Predajca: e-zooo_com
104,64 €/1kg

JR Farm Food – krmivo pre dospelé trpasličí škrečky, 500 g x 6
52,69 €
Predajca: e-zooo_com
105,38 €/1kg

JR Farm 13664, Semienka, 500 g, škrečok, Myš, Vitamín A, vitamín C, vitamín D3, vitamín E, 13,2%, 5,4%
52,78 €
Predajca: e-zooo_com
105,56 €/1kg

Leimüller Prémiové krmivo pre veveričky 20 kg
69,99 €
Predajca: Agrarzone
3,50 €/1kg

Nature Fibrefood Cuni - 2,75 kg
45,79 €
Predajca: e-zooo_com
16,65 €/1kg

JR Farm Kompletné krmivo bez obilnín Coniglietti Nano 3500 g
43,37 €
Predajca: e-zooo_com
12,39 €/1kg

Kompletné krmivo pre škrečky a muškáty - 2 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,88 €
Predajca: e-zooo_com
20,94 €/1kg

Versele-Laga Crispy Pellets krmivo pre fretky 3kg krmivo pre fretky s vysokým obsahom bielkovín kura a losos
37,60 €
Predajca: e-zooo_com

Versele Laga Nature Cuni pre králiky 9 kg
35,99 €
Predajca: SuperMerchant

Leimüller Krmivo pre alpaky Müsli 20 kg
44,99 €
Predajca: Agrarzone
2,25 €/1kg

Versele Laga - Snack Fibres - pochúťka obohatená vlákninou pre králiky a hlodavce, 1,75 kg
30,76 €
Predajca: e-zooo_com
17,58 €/1l