Oropharma Probi-Zyme - 200 g
44,42 €
222,10 € / 1kg
plus 3,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Špeciálne a diétne krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dehner Best Nature, krmivo pre vtáky, konkrétne pre andulky, 2,5 kg39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Omni-Vit - 25 g14,08 €/1kg
14,08 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Ferti-Vit - 25 g
14,97 €
Predajca: VISO

Oropharma Opti-Breed - 500 g
27,91 €
Predajca: VISO

Oropharma Can-Tax - 500 g
66,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parrot_Planet

Oropharma Supervit – 40 kapsúl
53,56 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,06 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Oro-Digest - 500 g
56,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,18 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Ferti-Oil - 250 ml
47,33 €
Predajca: e-zooo_com

Kópia produktu Oropharma Digestal - 300 g #1
46,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,88 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Boost X5 - 500 g
51,98 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,58 €
Predajca: e-zooo_com

NEKTON Tonic I 500g - Tonikum na hmyz
107,98 €/1kg
53,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Ornitalia Mineral Small 3 cm - pre všetky papagáje
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Prestige Voliera - 20 kg
87,98 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,22 €
Predajca: e-zooo_com

Krmivo Lutopets na rozsypávanie pre divoké vtáky
0,89 €/1kg
17,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Akinu Sépiová kost VOLNĚ (1kg) 15 - 20 cm
23,51 €/1kg
23,51 €
Predajca: Akinu

Nobby minerálne kamene Whetstone 94 g
9,46 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,17 €
Predajca: e-zooo_com

Bogena Intenzívna červená 10 g
12,36 €/1l
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Classic Bird Winterstreufutter 10kg
3,54 €/1kg
35,44 €
Predajca: e-zooo_com

Lutopets Arašidové maslo pre vtáky | Arašidové maslo pre vtáky | 350 g
7,41 €
Predajca: LUTO-Supplements

Dehner krmivo pre vtáky, exotické krmivo, 5 kg
7,38 €/1kg
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oropharma Probi-Zyme 200g
Probiotiká
- Tráviace enzýmy pre vtáky / holuby
- Slúži ako doplnok ku kompletnému krmivu
- Zlepšuje trávenie a pomáha pri existujúcich tráviacich problémoch
- Zlepšuje črevnú flóru a stimuluje rastlinnú flóru u jednodňových kurčiat
Oropharma Probi-Zyme je kombináciou probiotík a tráviacich enzýmov. Tento doplnok zlepšuje flóru plodín a čriev, vytvára zdravú črevnú flóru, zabezpečuje lepšie trávenie krmiva a stimuluje črevnú a plodinovú flóru jednodňových kurčiat. Probi-Zyme obsahuje probiotiká. Ide o neškodné baktérie, ktoré sú prítomné v črevách (a v plodinách) vtákov. Okrem neškodných baktérií obsahuje Probi-Zyme aj špeciálne enzýmy, ktoré zabezpečujú lepšie trávenie krmiva. Ak sa tieto dve zložky podávajú v tejto kombinácii a vo vysokej dávke, je zabezpečené optimálne trávenie. Probi-Zyme je jedným z mála výrobkov, ktorých koncentrácia benígnych baktérií je garantovaná.
- Rozmery
- 200g
- Hmotnosť
- 200 g
- Obsah vlhkosti
- 15
- Zloženie krmiva
- probiotické
- Typ krmiva
- Nie je potrebný žiadny údaj
- Prídavné látky
- probiotické
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5410340602119
- Číslo od výrobcu
- 20059
- Výrobca
- Versele-Laga NV
- Registračné číslo
- nicht vorhanden
- Rozmery
- 200g
- Hmotnosť
- 200 g
- Obsah vlhkosti
- 15
- Zloženie krmiva
- probiotické
- Typ krmiva
- Nie je potrebný žiadny údaj
- Prídavné látky
- probiotické
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5410340602119
- Číslo od výrobcu
- 20059
- Výrobca
- Versele-Laga NV
- Registračné číslo
- nicht vorhanden
Hodí sa k tomu

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

Držiak na sépiovú kosť Nobby 1 ks
4,33 €
Predajca: VISO

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Oropharma Ferti-Vit - 25 g
14,97 €
Predajca: VISO

Oropharma Omni-Vit - 25 g
14,08 €/1kg
14,08 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Ferti-Vit - 200 g
20,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Oropharma Can-Tax - 500 g
66,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parrot_Planet

Veľká klietka pre andulky, kanáriky a papagáje s vonkajším sedením a príslušenstvom
119,00 €
Predajca: kk-shopping

Relaxdays 10025133, 1 kusov
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Oropharma Opti-Breed - 500 g
27,91 €
Predajca: VISO

NutriBird Handmix - 500 g
75,78 €/1kg
40,54 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,89 €
Predajca: e-zooo_com

Veľká klietka pre vtáky Budgie Canary Grand Parakeet s vonkajším sedadlom
109,00 €
Predajca: kk-shopping

Mausertropfen vitamínové kvapky 50 ml
7,33 €
Predajca: STREFA

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

SucceBuy 30-palcová klietka pre vtáky, veľká kovová klietka pre papagáje, vtáčiky, malé papagáje, hrdličky, andulky a kanáriky, klietka pre domáce zvieratá so stojanom na kolieskach a podnosom
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Nobby 50246, Andulka, Drevo, Drevo, 1 dvere/dverí, 290 mm, 180 mm
49,95 €
Predajca: e-zooo_com
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

NutriBird A21 - 800 g
23,76 €/1kg
19,01 €
Predajca: VISO

Oropharma Muta-Vit - 25 g
15,06 €/1kg
15,06 €
Predajca: VISO

Oropharma Omni-Vit - 200 g
19,98 €
Predajca: Parrot_Planet

Nobby 50256, Drevo, Drevo, 1 dvere/dverí, 250 mm, 240 mm, 145 mm
33,28 €
Predajca: e-zooo_com

Agrarzone ovos čistený pre kone 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Hrantík Plastkon Garden 40 cm hnedý
1,19 €
Predajca: Proki

Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Klietka pre vtáky Dom pre papagáje chróm biely 60 cm
49,95 €
Predajca: kk-shopping

Kôra „Zamora“ Ochrana pred pohľadmi Kôra stromov 150 x 500 cm
17,40 €/1m
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Oropharma Probi-Zyme - 200 g
44,42 €
Predajca: e-zooo_com
222,10 €/1kg

Dehner Best Nature, krmivo pre vtáky, konkrétne pre andulky, 2,5 kg
39,90 €
Predajca: everybuy_at

Oropharma Omni-Vit - 25 g
14,08 €
Predajca: e-zooo_com
14,08 €/1kg