4,8



Na základe 52 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia pour Homme EDT 100 ml M1 086,60 €/1l
108,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 50ml1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Oyedo EDT 100 ml UNISEX1 608,30 €/1l
160,83 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus Edt Spray 100 ml - Vône pre mužov
295,30 €/1l
29,53 €
Predajca: Sykz

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Ted Lapidus Altamir toaletná voda 125ml sprej
305,20 €/1l
38,15 €
Predajca: somnia24

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Ted Lapidus Black Soul toaletná voda v spreji 100 ml pre mužov
243,80 €/1l
155,00 €
-130,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,38 €
Predajca: Sykz

Juicy Couture Dirty English Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
170,00 €/1l
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
217,00 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,60 €/1l
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guy Laroche Drakkar Noir, Woda toaletowa, 200ml
134,55 €/1l
26,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Salvatore Ferragamo Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
487,40 €/1l
48,74 €
Predajca: Denpoli-Venda

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
pelyněk,ananas,bobule jalovce,bazalka,bergamot,citron,levandule
borovice,med,kořen kosatce,jasmín,kmín,petitgrain,konvalinka,růže,brazilské růžové dřevo,kadidlo
santalové dřevo,tonka fazole,jantar,pačuli,pižmo,větvičník slívový (dubový mech),cedr,tabák
Lapidus Pour Homme je orientálna pánska vôňa s bohatým zložením, ktorá bola uvedená na trh v roku 1987. Hlava obsahuje bylinky, svieže citrusy, korenie a ovocie. V srdci ucítite kvetinovo-drevitú kombináciu doplnenú rascou, olejom z pomarančových listov (petitgrain) a kadidlom. Kompozíciu uzatvára základ s drevitými tónmi, tabakom, machom, pižmom, ambrou, fazuľou tonka a pačuli.
Pánsky parfém Ted Lapidus
Pour
Homme (100 ml)Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskymparfémom Ted Lapidus Pour Homme (100 ml) a definujte svoju osobnosť jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Ted Lapidus!
- Objem: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Objem: 100 ml
- Odporúčaný vek: Dospelí
Ananás, bazalka, bergamot, bobule borievky, citrón, levanduľa, artemisia, borovica, jazmín, kadidlo, rasca, konvalinka, med, koreň kosatca, petitgrainová ruža, brazílske ružové drevo, céder, ambra, dubový mach, pačuli, pižmo, santalové drevo, tabak, fazuľa tonka
Ted Lapidus - Lapidus pour homme Gris - toaletná voda pre mužov 100ml
Ted Lapidus Lapidus Pour Homme.
Toaletná voda, pre mužov.
100 ml
Toaletná voda Lapidus pour Homme od značky Ted Lapidus bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Model
- Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Druh vône
- orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Ted Lapidus
- Cieľové skupiny
- PániPániUnisex
- EAN kód
- 3355992000260
- Číslo od výrobcu
- 30587
- Model
- Pour Homme
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Druh vône
- orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Ted Lapidus
- Cieľové skupiny
- PániPániUnisex
- EAN kód
- 3355992000260
- Číslo od výrobcu
- 30587
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Fawah Midnight Edition parfémovaná voda pre mužov 80 ml
272,00 €/1l
21,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
229,80 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus Edt Spray 100 ml - Vône pre mužov
295,30 €/1l
29,53 €
Predajca: Sykz

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
260,88 €/1l
20,87 €
Predajca: Glamperfeu

Juicy Couture Dirty English Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
170,00 €/1l
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Maahir Black Edition, Ženy, 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: Glamperfeu

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,56 €/1l
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

RASASI FS178001, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Oranžová, Broskyňa, Heliotrope, Muguet, Orchidea, Tuberóza
174,20 €/1l
17,42 €
Predajca: Glamperfeu

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Rochas Moustache parfumovaná voda pre mužov 125 ml
312,96 €/1l
39,12 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Altamir toaletná voda 125ml sprej
305,20 €/1l
38,15 €
Predajca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2013 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ted Lapidus homme EDT 100ml
Výrobca Ted Lapidus
jednoducho geniálna vôňa, mimoriadna vôňa, zriedkavé dostať tu, rýchle dodanie, TOP!!!! Neuveriteľne dlhotrvajúca, dá sa rozpoznať priamo od iných vôní, skvelá, môžem len odporučiť, ďakujem.
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomer ceny a kvality
Výrobca Ted Lapidus
Tento parfém som si zamilovala pred viac ako 40 rokmi a stále tak jedinečne vonia a cena je správna
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďalšia klasika
Výrobca Ted Lapidus
Muž vždy nosí mužskú vôňu, pretože vyvoláva spomienky. Toto je jedna z nich. Veľmi dobrá vôňa.
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní veľmi dobre
Výrobca Ted Lapidus
Veľmi pekne ďakujem za túto príjemnú vôňu
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfum
Výrobca Ted Lapidus
Prišiel vo veľmi dobrom stave
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúca vôňa, je to len testovací parfum.
Výrobca Ted Lapidus
Áno, veľmi spokojný.
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Výrobca Ted Lapidus
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
Výrobca Ted Lapidus
veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l