Lapidus Pour Homme Gold Extreme by Ted Lapidus Edt Spray 100 ml - Vône pre mužov
29,53 €
295,30 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior Eau Sauvage Extreme toaletná voda pre mužov 100 ml1 712,50 €/1l
171,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT 100 ml M709,50 €/1l
70,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Loewe toaletná voda 150ml sprej915,73 €/1l
137,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Woman toaletná voda 50ml sprej1 590,80 €/1l
79,54 €
Predajca: PerfumTraders

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Ted Lapidus Altamir toaletná voda 125ml sprej
305,20 €/1l
38,15 €
Predajca: somnia24

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
217,00 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Black Soul toaletná voda v spreji 100 ml pre mužov
243,80 €/1l
155,00 €
-130,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,38 €
Predajca: Sykz

Antonio Puig Quorum toaletná voda 100ml sprej
189,10 €/1l
18,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

Antonio Puig Quorum Silver Woda toaletowa, 100ml
150,10 €/1l
15,01 €
Predajca: Glamperfeu

Jacques Bogart One Man Show Ruby Edition toaletná voda pre mužov 100 ml
314,20 €/1l
31,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pino Silvestre Original EDT 125 ml M
209,52 €/1l
26,19 €
Predajca: somnia24

ScentStory 24 Gold toaletná voda pre mužov 100 ml
425,70 €/1l
42,57 €
Predajca: Glamperfeu

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Dunhill Desire Extreme EDT 100 ml M
582,20 €/1l
58,22 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lapidus Gold Extreme bola uvedená na trh v roku 2015 a je to korenistá citrusová vôňa pripomínajúca bestsellery Lapidus Pour Homme z roku 1978 a Lapidus Black Extreme z roku 2012. Elegantná vôňa má základné tóny vetiverovej kože, vanilky a jantáru. Srdcové tóny dodávajú sladkú vôňu pomaranča, škorice, klinčekov a muškátového orieška, zatiaľ čo vrchné tóny kardamónu, ružového korenia a ružového grapefruitu vytvárajú jemnú citrusovú vôňu
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- AQUA/WATER/EAU KYSELINA ASCORBOVÁ KYSELINA FERULOVÁ TOKOFÉROL KYSELINA HYALURÓNOVÁ GLYCERIN FENOXYETANOL ETYLHEXYLGLYCERÍN PANTHENOL OLEJ Z KÔRY CITRUS AURANTIUM DULCIS EDTA DYSODNÁ
- Výrobca
- Ted Lapidus
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3355992007801
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- AQUA/WATER/EAU KYSELINA ASCORBOVÁ KYSELINA FERULOVÁ TOKOFÉROL KYSELINA HYALURÓNOVÁ GLYCERIN FENOXYETANOL ETYLHEXYLGLYCERÍN PANTHENOL OLEJ Z KÔRY CITRUS AURANTIUM DULCIS EDTA DYSODNÁ
- Výrobca
- Ted Lapidus
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3355992007801
Hodí sa k tomu

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
131,10 €/1l
13,11 €
Predajca: Tersorte

Jacques Bogart One Man Show Woda toaletowa, 100 ml
162,50 €/1l
16,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jacques Bogart One Man Show, toaletná voda, 100 ml
202,40 €/1l
20,24 €
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
633,73 €/1l
47,53 €
Predajca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boucheron Jaipur Homme - Parfumovaná voda 100 ml - Elegánny mužský parfém v luxusnej fľaštičke. Osvežujúca aróma ideálna na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Jacques Bogart One Man Show Oud Edition toaletná voda pre mužov 100 ml
239,20 €/1l
23,92 €
Predajca: NutraBestBG

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Joop! Homme Wild Woda toaletowa, 125 ml
199,68 €/1l
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad Zanzibar, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, čierne korenie, Levanduľa, Kosatec, Morská soľ
228,10 €/1l
22,81 €
Predajca: Glamperfeu

Antonio Puig Quorum toaletná voda 100ml sprej
189,10 €/1l
18,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Antonio Puig Agua Brava kolínska voda pre mužov 100 ml
142,00 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Femme 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Koriander, Citrón, Aldehydes, coriander, fruity notes, bergamot, lemon, Jazmín, Konvalinka, Oranžový kvet, Ruže
243,50 €/1l
24,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Emanuel Ungaro L' Homme III, Muži, 100 ml, Sprej, Francúzsko
241,70 €/1l
24,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
601,40 €/1l
60,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Juicy Couture Dirty English Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
170,00 €/1l
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l