5,0



Na základe 24 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
61,19 €
1 223,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Annick Goutal Eau D´Hadrien toaletná voda unisex 100 ml1 181,70 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Cartier Pasha, toaletná voda, sprej, 100 ml785,00 €/1l
78,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 337,00 €/1l
40,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 233,33 €/1l
37,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Versense DUO EDT 2x30ML ( 60ML)
2 194,67 €/1l
65,84 €
Predajca: Scentist

Versace Bright Crystal - Toaletná voda 50ml
1 256,00 €/1l
62,80 €
Predajca: somnia24

Versace - Yellow Diamond EDT 200ml
431,50 €/1l
86,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Versace Eros Pour Femme Woda toaletowa, 100 ml
683,90 €/1l
68,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Yellow Diamond - dámsky parfum 90ml
639,78 €/1l
57,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
482,20 €/1l
24,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Red Jeans Woman - Osviežujúci a Sinný Parfum 75ml pre Moderné Ženy
281,87 €/1l
21,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,40 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Versace EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky Versace!
- Pohlavie: Dámske
- Typ: Dámske dievčatko, ktoré sa narodilo vo Francúzsku: Toaletná voda (EDT)
- Názov vône: Versense
- Typ vône: Vôňa Versense: EDT
- Zloženie: - vôňa Versense, ktorá sa vyznačuje jemnou vôňou, - vôňa Versense:
- Benzyl salicylát
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Citronellol
- Etylhexyl salicylát
- Hydroxycitronellal
- Limonén
- Linalool
- Citral
- Geraniol
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Gianni Versace S.r.l.
Piazza Luigi Einaudi 4
20124 - Milán
+3918887217219
[email protected]
es/es/
Versense je svieža, ľahká vôňa, je výrazne citrusová, nasleduje kvetinová vôňa s nádychom suchého kardamónu a jemný záver podčiarknutý zvodnými drevinami.
- Hlava: bergamot, zelená mandarínka, ovocie opuncie
- Srdce: jazmín, kardamón, kvet morskej ľalie
- Základ: santalové drevo, pižmo, céder, oliva
Táto zmyselná, drevitá, kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy pochádza z talianskeho domu haute design. Jej zloženie sa začína plodmi stredomorského bergamotu, zelenej mandarínky a figy. Srdcové tóny tvoria morská ľalia, okvetné lístky jazmínu a korenisté akordy kardamónu, základné tóny sú drevité akordy santalového cédrového dreva, olivové drevo a pižmo završujú kompozíciu.
- Poznámky k vôni: Kvetinový, drevitý, pižmový
- Množstvo: 50 ml
- Rok vydania: 2009
- Vrchné tóny: bergamot, figy, mandarínka
- Srdcové tóny: lístky jazmínu, kardamón, lekno
- Základné tóny: pižmo, olivové drevo, kašmír, santalové drevo
Dámsky parfém Versense Versace EDT 50 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Versense Versace EDT a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte výrobky Versace!
- Pohlavie: ženy
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Versense
Versace Versense 50 ml je osviežujúca toaletná voda, ktorá zahŕňa harmonické tóny citrusov a dreva. Táto kvetinovo-svěží vôňa je ideálna pre každodenné použitie a prinesie vám pocit elegance a štýlu. Svojou jemnou a príjemnou arómou sa stanete neodolateľným a budete mať pocit sebavedomia po celý deň. Versace Versense je dokonalá voľba pre ženy, ktoré hľadajú unikátnu a sofistikovanú vôňu pre svoju osobnosť. S touto toaletnou vodou nájdete skvelé vyváženie medzi sviežosťou a eleganciou.
Toaletná voda Versense od Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Toaletná voda Versense od značky Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Parfum je svieži a opojný. Je inšpirovaný prírodnými živlami a venovaný sebavedomým, vitálnym a zmyselným ženám. Zmes vitálnej stredomorskej vône bergamotu a zelenej mandarínky dodáva vôni prirodzenú a spontánnu sviežosť. Vo vrchnej nóte koktail nebeskej opuncie a pikantných citrusov prebúdza pocit vitálnej energie. Živú nótu srdca vytvára priezračnosť kvetov. Harmónia jemného a čistého morského narcisu v spojení so sviežimi, korenistými a opojnými tónmi kardamónu podčiarkuje intenzitu jazmínu. Základná nóta je bohatá na ušľachtilé dreviny, ktoré dodávajú eleganciu a vznešenosť, obnovené v čistých harmóniách. Sandálové drevo a céder dopĺňajú rovnováhu hodvábnej olivy a ľahkého pižma. Hmatateľné a hlboké tóny vytvárajú zmyselnosť vône, ktorá je fascinujúca, rafinovaná, tajomná a zmyselná.
Vrchné tóny: Citrusy, zelená mandarínka, figy, hruška, bergamot: Stredné tóny: Základné tóny: jazmín, narcis, kardamón, ľalia: Olivovník, virginský céder, pižmo, santalové drevo
Versace Versense Edt Spray
Versace Versense Edt Spray 780030 ITALY kartón @ 1 fľaša x 50 ml
Versace Versense toaletná voda v spreji 50ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa Versace Versense 50 ml je dokonalou kombináciou osviežujúcich citrusových tónov a hrejivého dreva. Květinovo-svěžá vôňa poskytuje neuveriteľný pocit elegancie a sviežosti. Či už sa vyberiete na pracovný deň do kancelárie alebo na relaxačný víkendový výlet, táto toaletná voda je skvelou voľbou pre každodenné použitie. / / Ingrediencie produktu: citrusové tóny, vetiver, sandalové drevo, bergamot, fialky, olej z koriandru, jazmín, pižmo, cédrové drevo, šalvia, poranče, zelené lístie, ruže, levanduľa, šafran, haba tonka, zázvor, med, vanilka, kvety.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011003997015
- Číslo od výrobcu
- 780030
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Vôňa Versace Versense 50 ml je dokonalou kombináciou osviežujúcich citrusových tónov a hrejivého dreva. Květinovo-svěžá vôňa poskytuje neuveriteľný pocit elegancie a sviežosti. Či už sa vyberiete na pracovný deň do kancelárie alebo na relaxačný víkendový výlet, táto toaletná voda je skvelou voľbou pre každodenné použitie. / / Ingrediencie produktu: citrusové tóny, vetiver, sandalové drevo, bergamot, fialky, olej z koriandru, jazmín, pižmo, cédrové drevo, šalvia, poranče, zelené lístie, ruže, levanduľa, šafran, haba tonka, zázvor, med, vanilka, kvety.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 8011003997015
- Číslo od výrobcu
- 780030
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 337,00 €/1l
40,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,53 €
Predajca: Humbi

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Versace Versense Dezodorant s rozprašovačom, 50 ml
483 333,35 €/1kg
29,00 €
Predajca: FragrancesBg

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
453,11 €/1l
40,78 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
630,67 €/1l
56,76 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,20 €/1l
30,46 €
Predajca: PerfumTraders

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s rôznymi formami, 1200 W, vaflovačom, kontaktným grilom, panini, sendvičovačom, sladkými koláčmi, vrátane sady 5 tanierov
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa 50ml + Balsam do ciała 100ml
1 325,00 €/1l
66,25 €
Predajca: VISO

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieža príjemná vôňa
Mala som ju už predtým a druhý deň som si na ňu opäť dala telové mlieko, celý deň som myslela na to, ako krásne vonia, takže som si túto vôňu musela objednať znova.
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné
Moja žena to miluje a aj mne sa tá vôňa páči
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá cena, skvelá vôňa
Rýchle dodanie. Dlhotrvajúca vôňa, citrónovo svieža
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Versace Versense
Skvelá vôňa a dodanie prišlo veľmi rýchlo.
Hodnotenie z 22. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Toaletná voda
Túto toaletnú vodu používam už niekoľko rokov, vždy v lete, pretože milujem túto sviežu vôňu.
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko super
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super skvelé spracovanie
Veľmi dobré
Hodnotenie z 7. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum Versace
Presne moja vôňa. Rýchle dodanie
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l