4,9



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent L'Homme - 200ml toaletná voda525,80 €/1l
107,86 €
-2,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy Irresistible toaletná voda 80ml sprej1 074,00 €/1l
85,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml2 372,20 €/1l
118,61 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 530,00 €/1l
45,90 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
497,85 €/1l
99,57 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
650,70 €/1l
65,07 €
Predajca: Glamperfeu

Versace - Yellow Diamond EDT 200ml
405,40 €/1l
81,08 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Yellow Diamond - dámsky parfum 90ml
631,56 €/1l
56,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
980,00 €/1l
49,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
761,33 €/1l
68,52 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Dylan Turquoise Pour Femme 50ml - Luxusná vôňa pre ženy
1 236,20 €/1l
61,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
531,90 €/1l
53,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Versense - Toaletná Voda 30ml
1 200,00 €/1l
36,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Eros Pour Femme Woda toaletowa, 100 ml
684,20 €/1l
68,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Crystal Noir Woda toaletowa, 30ml
1 539,33 €/1l
46,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Crystal Noir - Tualetná voda 50 ml - Elegantná a zmyselná vôňa od značky Versace pre náročné zákazníčky. Ideálna na každodenné použitie.
1 079,00 €/1l
53,95 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal darčeková sada pre ženy toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gél 50 ml
60,37 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,19 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Geschenkset 30ml Yellow Diamond EDT + 30ml Bright Crystal EDT
2 420,67 €/1l
72,62 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Versace EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky Versace!
- Pohlavie: Dámske
- Typ: Dámske dievčatko, ktoré sa narodilo vo Francúzsku: Toaletná voda (EDT)
- Názov vône: Bright Crystal (Jasný kryštál)
- Typ vône: Bright Crystal EDT
- Zloženie: - vôňa, ktorá sa vyznačuje vysokým obsahom alkoholu, - vôňa, ktorá sa vyznačuje vysokým obsahom alkoholu:
- Butylmetoxydibenzoylmetán
- Etylhexylmetoxycinamát
- Etylhexyl salicylát
- Vôňa (parfum)
- Limonén
- Linalool
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Gianni Versace S.r.l.
Piazza Luigi Einaudi 4
20124 - Milán
+3918887217219
[email protected]
es/es/
Zmyselná, krištáľovo čistá, nádherne iskrivá. Uzavretý vo flakóne vyleštenom ako skutočný šperk výnimočnej krásy. Svieža a šumivá, pre ženu, ktorá je zmyselná, sebavedomá a vždy očarujúca. Bright Crystal je jemná kvetinová vôňa s ovocnými a pižmovými akcentmi.
Nóty vône:
vrchné tóny: Yuzu, granátové jablko
srdce: lotos, magnólia, pivonka
základná nóta: Zloženie: pižmo, mahagón, ambra
Versace je jedným zo špičkových návrhárov, ktorí vyrábajú relatívne dostupné parfémy, a Bright Crystal je jedným z najlepších parfémov značky Versace. Táto kvetinová, sladká, pižmová a ovocná vôňa je ideálna na každodenné nosenie a pozostáva z tónov granátového jablka, yuzu, mrazu, pivonky, magnólie, lotosu, jantáru, pižma a mahagónu, táto vôňa je úplne ideálna na každodenné nosenie, najmä v jarných a letných mesiacoch
- Toaletná voda pre ženy
- Rad : Versace Crystal
- Nóty vône : kvetinová , ovocná
- Množstvo v ml : 50 ml
- Vrchné tóny : Granátové jablko, Yuzu
- Srdcové tóny: pivonka, magnólia, lotos
- Základné tóny: jantár, pižmo
Versace Bright Crystal toaletná voda v spreji 50 ml
Dámska toaletná voda
yuzu, granátové jablko, vodné tóny
lotos, magnólia, pivonka
pižmo, mahagón, jantár
Versace Bright Crystal.
Toaletná voda pre ženy.
50 ml
Oslnivá a svieža vôňa Versace Bright Crystal sa stane vaším neodolateľným doplnkom. Táto toaletná voda s objemom 50 ml je dokonalou voľbou pre ženu, ktorá túži po jedinečnom zážitku. Svojou jemnou zmesou kvetinových tónov a ovocných akordov vytvára dokonalú harmóniu, ktorá zvýrazní vašu osobnosť. Potešte svoje zmysly s ikonickou vôňou Versace Bright Crystal.
Toaletná voda Bright Crystal od značky Versace bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Versace Bright Crystal je kvetinová vôňa pre ženy. Najobľúbenejší klenot vo svete parfumov - objavte toaletnú vodu Versace Bright Crystal. Jemné kvetinové tóny vás zahalia do čistej vône, ktorá stále vonia veľmi žensky a zmyselne. Jedinečný uzáver flakónu predstavuje elegantný, vyleštený drahokam, odkaz na šperkárske umenie módneho domu Versace. ľahká, ovocno-kvetinová gurmánska vôňa vhodná na každodenné nosenie vytvorená v roku 2006 parfumérom Albertom Morillasom
Toaletná voda Versace Bright Crystal je fascinujúca a nádherná vôňa určená pre ženu Versace, silnú a sebavedomú, ale zároveň ženskú, zmyselnú a očarujúcu. S vôňou Bright Crystal budete žiariť po celý deň, rovnako ako jej nádherný flakón.
Versace Bright Crystal Edt Spray
Vrchné tóny: Vrchné tóny: voda, granátové jablko, yuzu: Stredné tóny: Základné tóny: Pivonka, magnólia, lotos: Zloženie: jantár, mahagón, pižmo
Versace Bright Crystal Edt Spray 510030 ITALIË karton @ 3 flessen x 50 ml
- Model
- Bright Crystal
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, Citrón, Neroli, Jablko, Morská ruža, Yuzu, Magnólia, Fialka, Pižmo, Mech, Amber, Morská šalvia, Cedrové drevo, Čerešňový kvet, Bambucké maslo, Bergamot, Listy hrušky, Vanilka, Pižmová ambra, Ambergris.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003993819
- Číslo od výrobcu
- V510030
- Model
- Bright Crystal
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua, Citrón, Neroli, Jablko, Morská ruža, Yuzu, Magnólia, Fialka, Pižmo, Mech, Amber, Morská šalvia, Cedrové drevo, Čerešňový kvet, Bambucké maslo, Bergamot, Listy hrušky, Vanilka, Pižmová ambra, Ambergris.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8011003993819
- Číslo od výrobcu
- V510030
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
229,10 €/1l
22,91 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
29,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Jasné Krystaly Toaletná Voda 90ml
444,44 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Bright Crystal - Osviežujúca toaletná voda 30 ml - Elegantná kvetinová vôňa pre jedinečné ženy. Jemná kompozícia vhodná na bežné dni aj špeciálne príležitosti. Originálny výrobok od renomovane
1 530,00 €/1l
45,90 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Bright Crystal toaletná voda pre ženy 200 ml
497,85 €/1l
99,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 203,00 €/1l
60,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
1 164,00 €/1l
58,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
248,67 €/1l
14,92 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Sada hrncov a panvíc Just Perfecto JL-28, 15 cm, liatina, s mramorovou povrchovou úpravou
136,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
1 453,33 €/1l
87,20 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
448,40 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Bellochi 2in1 do nárazu dieťaťa Strop detská sluch - 75 x 75 cm - 100% Musselin Wrap Strop - pre kočíky, detskú posteľ alebo detské sedadlo - celé rok - Öko -Tex certifikovaný - béžová béžová béž
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bellochi

SmartTex Legíny Leather Print 3 ks - Veľkosť XL
47,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Čierna, Červená, Box, 1,8 kg
30,70 €
Predajca: BrickBloom

LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
934,41 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Legíny, pančuchy, nohavice, treggingy, dlhé, ako koža, latex, matný povrch, lesklý povrch, vysoký pás, čierna farba, veľkosť XXXL
13,50 €
Predajca: YESET

Rowenta Swift Power RO2933, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,2 L, Hygienický filter
104,98 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Jean Paul Gaultier Le Beau, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kokos, Tonka
749,87 €/1l
56,24 €
Predajca: Parfumtoi

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
958,25 €/1l
76,66 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
400,70 €/1l
47,48 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,07 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok zodpovedá opisu. Veľmi dobrá kvalita a presné dodanie
Výrobok zodpovedá opisu. Veľmi dobrá kvalita a presné dodanie
Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Super kvalita a rýchle dodanie.
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá cena a rýchle dodanie
Veľmi dobrá cena a kvalita
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(313)Počet hodnotení: 313
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(593)Počet hodnotení: 593
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
104,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 045,70 €/1l

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
102,38 €
Predajca: PerfumTraders
2 047,60 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
97,52 €
Predajca: PerfumTraders
780,16 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
110,39 €
-2,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,53 €
Predajca: PerfumTraders
597,39 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
909,00 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,86 €
Predajca: PerfumTraders
399,30 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l