4,6



Na základe 5 hodnotení
Počet kusov:
- 15
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'Interdit deospray pre ženy 100 ml416,00 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
477,20 €/1l
47,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
233 384,61 €/1kg
30,34 €
Predajca: somnia24

Versace Versense Dezodorant s rozprašovačom, 50 ml
483 333,35 €/1kg
29,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Eros Pour Femme deospray pre ženy 50 ml
353,70 €/1kg
35,37 €
Predajca: PerfumTraders

Crossmen dezodorant v spreji 150ml
83,47 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Dezodorant v spreji 75ml
191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu

Tabac Man Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
204,13 €/1l
15,31 €
Predajca: NutraBestBG

Jovan Musk For Men telový dezodorant v spreji 150ml
29,07 €/1kg
4,36 €
Predajca: Glamperfeu

Dezodorant v spreji Wolfthorn (dezodorant v spreji) 250 ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Shahd DEO sprej 200 ml W
32,80 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Malizia Uomo Musk - Mužský dezodorant, 150ml
53,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Versace Man Eau Fraiche dezodorant 75 ml - svieži a mužný
Popis: Versace
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick 75 ml ponúka spoľahlivú ochranu proti telesnému pachu a dodáva pokožke príjemnú sviežosť. Dezodorantová tyčinka s osviežujúcou vôňou Versace Man Eau Fraiche poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť počas celého dňa. Povzbudzujúce citrusové tóny v kombinácii s drevitými akcentmi a kvetinovými nuansami vytvárajú mužný a jemne voňavý zážitok. Jemné zloženie je šetrné k pokožke a nezanecháva stopy.
Vlastnosti
- Dlhotrvajúca ochrana a sviežosť
- Svieža, mužná vôňa Versace Man Eau Fraiche
- Jemné zloženie, ktoré nedráždi pokožku
- Ideálny na každodenné použitie
Ako používať
Naneste dezodorant priamo na čerstvo očistenú pokožku a užívajte si sviežosť a mužnú vôňu Versace Man Eau Fraiche po celý deň.
Informácie o výrobku
- Typ výrobku Dezodorant v tyčinke
- Cieľová skupina Muži
- Obsah 75 ml
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, VODA/VODNÉ RÚNO, PARFUM/FRAGRANCE, PEG-40 HYDROGENOVANÝ KAZTÓROVÝ OLEJ, DIETHYLHEXYL SEBACATE, TRIETHYL CITRATE, COUMARIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- EAN kód
- 8018365500075
- Číslo od výrobcu
- VE500023A
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENÁT, VODA/VODNÉ RÚNO, PARFUM/FRAGRANCE, PEG-40 HYDROGENOVANÝ KAZTÓROVÝ OLEJ, DIETHYLHEXYL SEBACATE, TRIETHYL CITRATE, COUMARIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, (podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- EAN kód
- 8018365500075
- Číslo od výrobcu
- VE500023A
Hodí sa k tomu

Versace Muž Eau Fraiche - Tužkový deodorant, 75ml
430,00 €/1l
32,25 €
Predajca: FragrancesBg

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
477,20 €/1l
47,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Man Eau Fraiche Sprchový gél, 200ml
106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
570,40 €/1l
57,04 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 50ml
1 040,20 €/1l
52,01 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Versace Man Eau Fraiche 30 ml toaletná voda
1 299,00 €/1l
38,97 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros Perfumowany dezodorant w sprayu, 100ml
497,20 €/1l
49,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace The Dreamer - Toaletná voda 100ml
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Man Eau Fraiche Woda toaletowa, 2x30ml
1 165,67 €/1l
69,94 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Versace Eros Flame Sprchovací Gél, 250ml
88,88 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Pour Femme deospray pre ženy 50 ml
353,70 €/1kg
35,37 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Eros sprchový gél pre mužov 250 ml
76,72 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
26,38 €
Predajca: EDAXO_cz

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Versace Man Eau Fraiche, toaletná voda, 100 ml + toaletná voda, 10 ml + kozmetická taška
858,90 €/1l
96,00 €
-10,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,89 €
Predajca: Parfumtoi
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Old Spice | Krémový dezodorant pre mužov - Vanilka a bambucké maslo - 22 g - Dezodorant bez hliníka - Telový dezodorant
4,99 €
Predajca: Lemonbite
226,82 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Fresh Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov
5,29 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: Lemonbite
57,53 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

BEAUTY FORMULAS Feminine Intimate Deodorant Deodorant pre intímnu hygienu 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
19,93 €/1l