4,5



Na základe 4 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Počet kusov:
30- 1
- 30
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Just Deo Sandalwood 75 ml320,00 €/1l
24,00 €
Predajca: Fine-experience

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Eros Pour Femme deospray pre ženy 50 ml353,70 €/1kg
35,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Muž Eau Fraiche - Tužkový deodorant, 75ml
430,00 €/1l
32,25 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumowany dezodorant w sprayu, 100ml
142 100,00 €/1kg
36,06 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,42 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
476,20 €/1l
23,81 €
Predajca: MANADA

Versace Bright Crystal Dezodorant w sztyftcie, 50ml
465,60 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Savage Dezodorant w sztyfcie, 75ml
646,27 €/1l
48,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Versace Pour Homme Parfumovaný deodorant vo spreji, 100 ml
320,00 €/1l
36,19 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace for Men Deodorant Stick (75 ml)
301,47 €/1kg
23,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,61 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme Dezodorant w sprayu, 150ml
94,27 €/1l
14,14 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense Dezodorant s rozprašovačom, 50 ml
620,20 €/1l
31,01 €
Predajca: Glamperfeu

Dezodorant v spreji Axe Musk 150 ml
12 390,00 €/1l
12,39 €
Predajca: Zeitburg

Dezodorantový sprej Chanson D'Eau Original, 200 ml
14,15 €/1l
4,08 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,83 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Versace Pour Homme Dylan Blue Deodorant Stick 75 ml
Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml je exkluzívny mužský dezodorant s elegantnou vôňou pre moderného a sebavedomého muža. Tento produkt od značky Versace je symbolom u a štýlu. S osviežujúcim a dlhotrvajúcim vôňavým zložením vás bude sprevádzať celý deň, dodávajúc vám pocit čerstvosti a pohodlia. Dezodorant má praktický design v tyčinkovej forme 75 ml, ideálny na cesty a do každej kabelky. Doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť s Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorantom.
Deostick z kolekcie Pour Homme Dylan Blue od značky Versace. Vami zvolené balenie obsahuje 75 ml.
Versace Dylan Blue Deodorant Stick (75 ml) je dezodorant so sviežou parfumovou vôňou. Dezodorant zabraňuje poteniu a zápachu a je vhodný na každodenné použitie. Jemné zložky poskytujú dlhotrvajúcu a spoľahlivú ochranu bez podráždenia pokožky. Aplikácia sa používa najmä do podpazušia na boj proti nepríjemnému telesnému zápachu.
Deostick Pour Homme Dylan Blue od Versace. Balenie, ktoré ste si vybrali, má objem 75 ml.
Versace Dylan Blue For Men Deo Stick
Dezodorant DYLAN BLUE 75 ml
Dylan Blue Deostick 75ml
Versace Dylan Blue Pour Homme Deo Stick 721023 ITALY kartón @ 1 ks x 75 gr
- Model
- Pour Homme Dylan Blue
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Bisabolol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Salicylate, Glycerin, Sodium Stearate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA.
- Výrobca
- Počet kusov
- 30
- EAN kód
- 8011003826537
- Číslo od výrobcu
- 721023
- Model
- Pour Homme Dylan Blue
- Hmotnosť
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Bisabolol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Salicylate, Glycerin, Sodium Stearate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA.
- Výrobca
- Počet kusov
- 30
- EAN kód
- 8011003826537
- Číslo od výrobcu
- 721023
Bez signálneho slova
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Pour Homme Dylan Blue Sprchovací gél, 250 ml.
84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue 100ml - Mužská toaletná voda s citrusovými a drevitými tónmi od Versace. Vhodná na každodenné nosenie.
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
476,20 €/1l
23,81 €
Predajca: MANADA

Versace Pour Homme Dylan Blue Set toaletná voda, 100 ml + toaletná voda, 10 ml + kozmetická taška
820,90 €/1l
82,09 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace Bright Crystal Dezodorant w sztyftcie, 50ml
465,60 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
428,30 €/1l
85,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
345,60 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Dylan Purple Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
103,45 €/1l
20,69 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Unisex, Telo a vlasy, Univerzálne
163,15 €/1l
32,63 €
Predajca: MANADA

Gillette Fusion5 8001090420831, Holiaci strojček, Čierna, Oranžová, Nerezová oceľ, 1 kusov
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Krieger-Handel

Versace Bright Crystal sada - EDT + sprchový gél + krém
1 443,22 €/1l
129,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

MOLTON BROWN Blissful Templetree Bath Shower Gel Body Wash
275,30 €/1l
27,53 €
Predajca: VISO

Gillette - Sensitive Shave Gel sensitive skin 200ml
80,45 €/1l
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Versace Pour Homme Dylan Blue Toaletná voda 30 ml
1 315,00 €/1l
39,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci - Guilty Parfém pre mužov Deodorant Stick 75ml
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
118,23 €/1l
35,47 €
Predajca: EasoMagno

Versace Pour Homme Dylan Blue - Balzam na holenie, 100ml
298,60 €/1l
29,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Esperanza EKH008, Čierna, Na pracovnú dosku, Indukčná varná doska so zónami, Sklo, 2 zone(s), 2 zone(s)
86,87 €
Predajca: Katomix

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
97,05 €/1l
19,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,41 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros sprchový gél pre mužov 250 ml
84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue Perfumowany dezodorant w sprayu, 100ml
142 100,00 €/1kg
36,06 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,42 €
Predajca: Novada-Shop

M.Brown Mesmer. Sprchový gél do kúpeľa Oudh Accord & Gold
87,80 €/1l
27,02 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,34 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl Krem do ciała, 200ml
194,50 €/1l
38,90 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Flame Sprchovací Gél, 250ml
77,00 €/1l
19,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 30
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 3. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Hermes Voyage d’Hermès, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
222,67 €/1kg

Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
167 000,00 €/1kg

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,03 €
Predajca: PerfumTraders
240,20 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Rexona Men invisible on black+white clothes antiperspirant, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Lemonbite
22,20 €/1l