4,7



Na základe 29 hodnotení
Objem:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml2 578,27 €/1l
198,45 €
-5,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
193,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Homme EDT 50ml1 525,00 €/1l
79,36 €
-3,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden - White Tea Eau Fraiche EDT 100ml342,90 €/1l
34,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej890,70 €/1l
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Taylor Passion EDT 74 ml W
377,70 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Taylor White Diamonds EDT 30 ml W
1 161,67 €/1l
34,85 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Taylor Diamonds And Emeralds Woda toaletowa, 100 ml
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies toaletná voda 50 ml (žena)
278,00 €/1l
13,90 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds EDT 100 ml W
257,70 €/1l
25,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Taylor White Diamonds Legacy Anniversary Limited Edition toaletní voda pre ženy 100 ml
809,00 €/1l
80,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml - Luxusná vôňa s dotykom elegancie pre ženy. Navonok jemná a vnútorne silná. Odhalte svoj štýl s touto ikonickou vôňou.
220,60 €/1l
22,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Red Door Eau De Toilette Spray 50ml
878,00 €/1l
43,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
449,40 €/1l
44,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
172,40 €/1l
17,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Crystal Noir - Toaletná voda 90ml, Elegantná kvetinová vôňa s tónmi cypru - Vysoká kvalita a trvanlivosť. Dokonalá pre ženy s jemným vkusom a štýlom. Osvežujúci výber.
761,33 €/1l
68,52 €
Predajca: Glamperfeu

Iceberg White, Ženy, 100 ml, Sprej
374,50 €/1l
37,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lalique White EDT 75 ml
734,00 €/1l
55,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Nina Rouge toaletná voda v spreji 80ml
852,25 €/1l
68,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

Nina Rose Woda toaletowa, 50ml
775,40 €/1l
38,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Elizabeth Taylor White Diamonds Eau De Toilette, 100 ml – dámska toaletná voda – 100 ml
White Diamonds od Elizabeth Taylor je klasická, ženská vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1991 a je známa svojou nou a nadčasovou eleganciou. Kompozícia spája kvetinové a aldehydové tóny, ktoré pripomínajú lesk zlatého Hollywoodu.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Aldehydy, bergamot, neroli, pomaranč, amazonská ľalia
- Stredné tóny: egyptská tubaróza, jazmín, ylang-ylang, ruža, narcis
- Základné tóny: ambra, pižmo, santalové drevo, pačuli, dubový mach
Podrobnosti o produkte
- Značka: Elizabeth Taylor
- Produkt: Elizabeth Taylor White Diamonds Eau De Toilette Spray, 100 ml
- Určené pre: dámy
- Objem: 100 ml
- Charakter vône: kvetinová, elegantná, ná
- EAN: 0719346022705
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ dávkovača:
- Sprej
Dámská toaletní voda
aldehydy,pomeranč,lilie,neroli,bergamot
kořen kosatce,karafiát,skořice,tuberóza,jasmín,růže,ylang ylang,narcis
jantar,pačuli,pižmo,větvičník slívový (dubový mech),santalové dřevo
White Diamonds od Elizabeth Taylor je květinová aldehydová vůně pro ženy. White Diamonds byla uvedena na trh v roce 1991. Nosem této vůně je Carlos Benaim. Svrchní tóny jsou aldehydy, lilie, neroli, pomeranč a bergamot; střední tóny: egyptská tuberóza, jasmín, ylang-ylang, narcis, hřebíček, italský kořen kosatce, turecká růže a skořice; základní tóny jsou ambra, pižmo, santalové dřevo, dubový mech a pačuli.
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Elizabeth Taylor EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Elizabeth Taylor!
- Typ: Vychutnajte si tento produkt: EDT (toaletná voda)
- Fragrance Name: White Diamonds (Biele diamanty)
- Pohlavie: Lady
- Type of fragrance: EDT
Dámsky parfém Elizabeth Taylor White Diamonds (100 ml)
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Elizabeth Taylor White Diamonds (100 ml) a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Elizabeth Taylor!
- Pohlavie: Ženy
- Objem: 100 ml
- Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant, ktorý sa hodí na použitie v domácnosti:
- Séria: EDT (toaletná voda)
- Sprej
- Objem: 100 ml
White Diamonds od Elizabeth Taylor je bohatá, romantická, teplá, kvetinová a orientálna dámska vôňa s nádychom jantáru. Táto nádherná, odvážna a veľmi ženská vôňa vás zahreje v chladných ročných obdobiach.
Toaletná voda White Diamonds od značky Elizabeth Taylor bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Elizabeth Taylor White Diamonds Edt Spray
WHITE DIAMONDS edt vape 100 ml
- Model
- White Diamonds
- Hmotnosť
- 0.65 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0719346022705719346022705
- Číslo od výrobcu
- 4452
- Model
- White Diamonds
- Hmotnosť
- 0.65 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0719346022705719346022705
- Číslo od výrobcu
- 4452
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Elizabeth Taylor Passion EDT 74 ml W
377,70 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

APPLE AirPods (3. generácia)
130,38 €
Predajca: evomag

KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
507,40 €/1l
58,31 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,74 €
Predajca: Novada-Shop

Revlon Charlie Blue, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Broskyňa, Estragón, Bergamot,Lemon,Peach (fruit),Tarragon, Karafiát, Cyklámen, Jazmín, Konvalinka, Ruže, Carnation,Cyclamen,Jasmine,Lily of the valley,Rose
56,00 €/1l
5,60 €
Predajca: NutraBestBG

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nali

Elizabeth Taylor White Diamonds EDT 30 ml W
1 161,67 €/1l
34,85 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies toaletná voda pre ženy 100 ml
160,80 €/1l
16,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,20 €/1l
34,82 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elizabeth Taylor Diamonds And Saphires toaletná voda 50 ml pre ženy
296,20 €/1l
14,81 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Taylor Diamonds And Sapphires Woda toaletowa, 100 ml
167,60 €/1l
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds EDT 50 ml W
317,00 €/1l
15,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds EDT 100 ml W
257,70 €/1l
25,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
328,00 €/1l
32,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
285,00 €/1l
17,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Iceberg, Twice, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
221,30 €/1l
22,13 €
Predajca: NutraBestBG

Dámsky parfum Elizabeth Taylor White Diamonds EDT 50 ml
801,40 €/1l
40,07 €
Predajca: somnia24

Parfémovaná Toaletná Voda Oscar de la Renta Esprit D'Oscar 100 ml
307,20 €/1l
30,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
357,90 €/1l
35,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Elizabeth Taylor White Diamonds En Rouge toaletná voda pre ženy 100 ml
316,40 €/1l
31,64 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie odporúčanie
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie! Všetko dobre zabalené! Vôňa je fantastická, jedinečná a dlhotrvajúca! Tip: Pár kvapiek do vody na podlahu a miestnosť dlho príjemne vonia.
Hodnotenie z 23. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Biele diamanty
Objem 0,1 l
Veľmi dobrý Mám ho už dlho a odporúčam ho ostatným
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčanie od priateľa
Objem 0,1 l
Zo začiatku silne vonia, ale potom je veľmi dobrá!
Hodnotenie z 11. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,1 l
Rýchly proces a špičkový článok. S radosťou opäť a odporúčame
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pohodlné nakupovanie
Objem 0,1 l
Vždy radi znova!
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa. Bohužiaľ už ju v Duglas nemali
Objem 0,1 l
Som spokojná
Hodnotenie z 17. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elizabeth Taylor Biele diamanty
Objem 0,1 l
Položka 1a, rýchle dodanie, opäť rád.
Hodnotenie z 2. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Máj
Objem 0,1 l
Myslím, že to pre mňa malo byť veľmi dobré.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TOM FORD Tobacco Vanille All Over Body Spray, 150 ml, Osviežujúce, Univerzálne, Spice, Tabak, kakao, Tabak, Tonka, Vanilka, Drevo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,65 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
383,80 €/1l

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(314)Počet hodnotení: 314
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(594)Počet hodnotení: 594
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,45 €
-5,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
193,37 €
Predajca: PerfumTraders
2 578,27 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
104,04 €
Predajca: PerfumTraders
520,20 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
97,52 €
Predajca: PerfumTraders
780,16 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
104,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 045,70 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
110,39 €
-2,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,53 €
Predajca: PerfumTraders
597,39 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
909,00 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l