5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Insight Šampón na mastnú pokožku hlavy, 900 ml173,28 €/1l
155,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Glynt Derma Shampoo posilujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy 250 ml317,40 €/1l
79,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vichy, Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, skóra wrażliwa, 200 ml99,10 €/1l
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Vichy Dercos Oil Correct Normalizujúci šampón na mastné vlasy a pokožku hlavy, 200 ml
112,60 €/1l
22,52 €
Predajca: somnia24

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normálne až mastné vlasy ) 200ml
65 541,67 €/1kg
15,73 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Mineral Soft & Fortifying Shampoo pre každodenné použitie 400 ml
40,35 €/1l
16,14 €
Predajca: MANADA

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
97 100,00 €/1kg
19,42 €
Predajca: MANADA

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampón na poškodené vlasy 250ml
70 000,00 €/1kg
18,90 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Neogenic Szampon 400ml
108,82 €/1l
43,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Vichy Dercos, Szampon ultrakojący włosy tłuste, 200 ml
79,65 €/1l
15,93 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml
78 326,53 €/1kg
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

ampn Sebamed Everyday 200ml
82,95 €/1l
16,59 €
Predajca: LAVONIO

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 300 ml
67,60 €/1l
20,28 €
Predajca: BRASTYGroup

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1500 ml
45,03 €/1l
67,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Discomfort Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 500 ml
56,84 €/1l
28,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1000 ml
18,00 €/1l
18,00 €
Predajca: BRASTYGroup

OWAY Purifying Hair Bath - Oil Scalps čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 240 ml
117,69 €/1kg
30,60 €
Predajca: MANADA

L'Oreal Professionnel Šampón na mastnú pokožku hlavy, Serie Expert Scalp Advanced, 300 ml
74,33 €/1l
22,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vichy Dercos Oil Control Treatment Shampoo Šampón na reguláciu mazu bez parabénov a silikónov. Odďaľuje proces mastenia vlasov a čistí pokožku hlavy. Exkluzívny komplex proti tvorbe mazu so štyrmi starostlivo vybranými povrchovo aktívnymi látkami, ktoré zabraňujú šíreniu mazu po vlasových vláknach a udržiavajú prirodzenú rovnováhu vlasovej pokožky. Pokožka hlavy je vyčistená a vlasy sa menej mastia. Sú vzdušné, plnšie a ľahko sa upravujú. Použitie Naneste na mokré vlasy, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite pokožku hlavy
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Vichy z kolekcie Dercos boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce mastné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 200 ml.
Šampón Vichy Dercos Oil Control Treatment
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU, LAURYLSULFÁT AMÓNNY, C14-16 OLEFINSULFONÁT SODNÝ, KOKAMID MIPA, DISODNÝ KOKAMFODIACETÁT, LAURYLSULFÁT SODNÝ, KYSELINA BENZÓNOVÁ, KYSELINA CITROVÁ, HEXYLÉN GLYKOL, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN NÁDORNÝ, CHLORID NÁDORNÝ, HYDROXID NÁDORNÝ, KYSELINA TARTÁROVÁ, PARFUM / VÔŇA, kód F.I.L, C253742/1
- Výrobca
- EAN kód
- 3337871311346
- Číslo od výrobcu
- KV15430
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- AQUA / VODA / EAU, LAURYLSULFÁT AMÓNNY, C14-16 OLEFINSULFONÁT SODNÝ, KOKAMID MIPA, DISODNÝ KOKAMFODIACETÁT, LAURYLSULFÁT SODNÝ, KYSELINA BENZÓNOVÁ, KYSELINA CITROVÁ, HEXYLÉN GLYKOL, KYSELINA SALICYLOVÁ, BENZOAN NÁDORNÝ, CHLORID NÁDORNÝ, HYDROXID NÁDORNÝ, KYSELINA TARTÁROVÁ, PARFUM / VÔŇA, kód F.I.L, C253742/1
- Výrobca
- EAN kód
- 3337871311346
- Číslo od výrobcu
- KV15430
Hodí sa k tomu

Samsung EP-TA800NBEGEU, Vnútorný, AC, 5 V, Čierna
19,81 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Vichy, Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, skóra wrażliwa, 200 ml
99,10 €/1l
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vichy Dercos Oil Correct Normalizujúci šampón na mastné vlasy a pokožku hlavy, 200 ml
112,60 €/1l
22,52 €
Predajca: somnia24

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
517 962,98 €/1kg
139,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
97 100,00 €/1kg
19,42 €
Predajca: MANADA

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Čierna
990,00 €
Predajca: G-Electronics

TRESKO Otočná stolička čierna Manažérska stolička Kancelárska stolička Otočná športová stolička Kancelárska stolička Stolička k písaciemu stolu
45,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Vichy Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, suchy, 200 ml
63 750,00 €/1kg
15,30 €
Predajca: MANADA

Bosch MFW67440, 2000 W, Čierna, Nerezová oceľ, 3,5 kg/min, 1 m, 1 m, 2000 W
178,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant ( Normálne až mastné vlasy ) 200ml
65 541,67 €/1kg
15,73 €
Predajca: MANADA

Čalúnená posteľ 180 x 200 cm sivá manželská posteľ futonová posteľ rám postele roštový rám
179,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
60,15 €/1l
23,46 €
Predajca: MANADA

sinnlein vyhrievacia podložka elektrická antracitová vyhrievacia podložka vyhrievacia deka vyhrievacia podložka krk chrbát rameno
40,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
490,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Vichy Dercos Mineral Soft & Fortifying Shampoo pre každodenné použitie 400 ml
40,35 €/1l
16,14 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Neogenic Szampon 200 ml
93 191,49 €/1kg
21,90 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos Neogenic Szampon 400ml
108,82 €/1l
43,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Šampón na poškodené vlasy 250ml
70 000,00 €/1kg
18,90 €
Predajca: MANADA

Vichy Dercos, Szampon ultrakojący włosy tłuste, 200 ml
79,65 €/1l
15,93 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l